Belediyeler Birlik İçin Çayırhan'da Toplanacak

Belediyeler Birlik İçin Çayırhan'da Toplanacak

Tarihi İpek Yolu Üzerinde Bulunan İlçelerin Belediye Başkanları, 'İpek Yolu Belediyeler Birliği' Kurulması Amacıyla Cumartesi Günü Toplanacak

Belediyeler Birlik İçin Çayırhan'da Toplanacak
23.06.2010 16:52 | Son Güncelleme: 23.06.2010 16:52

Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan ilçelerin belediye başkanları, 'İpek Yolu Belediyeler Birliği' kurulması amacıyla cumartesi günü toplanacak.

Çayırhan Belediye Başkanı Ömer Bayrak, yaptığı açıklamada, İpek Yolu üzerinde bulunan Ayaş, Beypazarı, Nallıhan, Çayırhan, Sarıyar, Mudurnu, Seben, Taşkesti, Dokurcun, Güdül ve Göynük ilçe belediye başkanlarının geçen ay Bolu'nun Seben ilçesinde bir araya geldiklerini anımsattı.

29 Haziranda da Çayırhan beldesinde toplantı düzenleyeceklerini bildiren Bayrak, geçen ay yapılan toplantıda 'İpek Yolu Belediyeler Birliği' kurulması için ilçe belediye başkanlarının görüş birliğine vardıklarını ifade etti.

Bayrak, 'Kurulacak birlik sayesinde belediyeler AB fonlarından daha iyi faydalanacaklardır, ortaya koyacağımız projeler sayesinde tarihi ipek yolu üzerinde bulunan güzelim şehirlerde bir şeyler yapmaya çalışacaktır' dedi.

(YT-ARF) - ANKARA

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title