Belediye Başkanı Selim Sadak Yapılan Yolsuzlukları Savcıya Anlatacak

Belediye Başkanı Selim Sadak Yapılan Yolsuzlukları Savcıya Anlatacak

24.09.2013 14:58 | Son Güncelleme: 24.09.2013 14:58
Belediye Başkanı Selim Sadak Yapılan 
Yolsuzlukları Savcıya Anlatacak

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak yaptığı basın açıklamasında daha önceki beleyenin yaptığı tüm yolsuzlukları savcıya anlatacağını açıkladı.

Siirt'te düzenlenecek olan Fıstık ve Doğa Festivali tanıtımında konuşan Bağımsız Belediye Başkanı Selim Sadak belediye birim müdürlerinin hepsinin mahkemelik olduğunu ve buna rağmen canla başla çalıştıklarını açıkladı. Siirt Belediyesine bir çok davanın açılığını belirten Belediye Başkanı Selim Sadak kendisi ve birim müdürlerinin hiçbir şekilde yolsuzluk yapmadığını ve buna rağmen sürekli takip altında olduklarını açıkladı.

Yapılacak olan Fıstık Festivali toplantısında konuşan Sadak "Fakat gel gör ki bugün bütün birim müdürlerim mahkemededir bütün mühendislerim mahkemededir hiç birisi bir lokma hırsızlık yapmamalarına rağmen yemin ediyorum Siirt halkı huzurunda yemin ediyorum bunlar hırsızlık yapsaydı bunlar hiçbirisi mahkemelik olmazlardı Siirt belediyesinin mallarını çalsaydılar hiçbirisi mahkemelik olmazlardı. Peki soruyorum Polisler bunu kaydetsinler geçen dönem doğrudan teminle alınan gübre alımlarında polis neredeydi, savcılar neredeydi, 200 bin liraya aldıkları araziyi 2 trilyona satmaya çalışırken Polis neredeydi, savcılar neredeydi, bir otobüsü 24 milyara tamir edip 3,5 milyara satarlarken polis neredeydi, savcılar neredeydi, aynı gelir, aynı şehir bütçesi hiçbir şey yapmayan ve bütçeyi 93-95 trilyon borçlandırırken Siirt halkı polisler neredeydi savcılar neredeydi ben biraz sonra hepsini mahkemede anlatacağım" dedi

Muhabir : M. Yücel DURAK

Kaynak: Temsilci

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Belediye Başkanı Selim Sadak Yapılan Yolsuzlukları Savcıya Anlatacak - Siirt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 10:49:13. #1.14#
title