BELÇİM BİLGİN HABERLERİ

BELÇİM BİLGİN HABERLERİ

Belçim Bilgin haber, Belçim Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belçim Bilgin 10.4.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 18. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 14 Nisan 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 10.4.2012
Antalya Televizyon Ödülleri, Meral Okay Anısına Açılacak
Çağan Irmak'ın yönetmenliğinde, Nejat İşler ve Belçim Bilgin'in başrollerini oynadığı 'Keşanlı Alı Destanı' ise 6 dalda ödül arayacak.
Belçim Bilgin 3.4.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 17. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 7 Nisan 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 28.3.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 16. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 31 Mart 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 20.3.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 15. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 24 Mart 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 13.3.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 14. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 17 Mart 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 12.3.2012
Keşanlı'ya Yeni İsimler
Kanal D'nin büyük ilgiyle izlenen 'Keşanlı Ali Destanı' adlı dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncular; İştar Gökseven ve Simay Küçük de katıldı. Sevilen dizide İştar Gökseven, Sineklidağ'da gözü olan hırslı işadamı 'İhya Onaran' karakterini canlandırırken, Simay Küçük ise, 'İhya'nın yardımsever eşi 'Perihan'ı oynayacak. Çağan Irmak'ın yönettiği dizinin başrollerinde Nejat İşler ve Belçim Bilgin oynuyor.
Belçim Bilgin 11.3.2012
Cem Yılmaz Sonunda Dünya Evine Girdi
Ünlü sanatçı Cem Yılmaz, 4 aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile Pera Palas otelde düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. Düğün töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Yılmaz ve Yağtu çiftinin düğününe aralarında Tarkan, Şener Şen, Demet Akbağ, Ümit Besen, Beren Saat, Kenan Doğulu, Zafer Algöz, Mashar Alanson, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin Erdoğan, Sezen Aksu, Meltem Cumbul, Şebnem Ferah'ın da bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.
Belçim Bilgin 11.3.2012
Cem Yılmaz Evlendi
Ünlü sanatçı Cem Yılmaz, 4 aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile Pera Palas Otel'de düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. Düğün töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Yılmaz ve Yağtu çiftinin düğününe aralarında Tarkan, Şener Şen, Demet Akbağ, Ümit Besen, Beren Saat, Kenan Doğulu, Zafer Algöz, Mashar Alanson, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin Erdoğan, Sezen Aksu, Meltem Cumbul, Şebnem Ferah'ın da bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.
Belçim Bilgin 10.3.2012
Cem Yılmaz Evlendi
Beyoğlu Pera Palas Otel'de basına kapalı gerçekleştirilen düğün törenine oyuncu Şener Şen, yönetmen Yavuz Turgul, oyuncular Demet Evgar ve Demet Akbağ, müzisyen Mazhar Alanson ve eşi Biricik Suden, müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, oyuncu- yönetmen Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin Erdoğan, sanatçı Sezen Aksu, yapımcı Türker İnanoğlu, oyuncu Meltem Cumbul, şarkıcı Şebnem Ferah, oyuncu Zafer Algöz, şarkıcı Kenan Doğulu, oyuncu Beren Saat, eski Türkiye güzellerinden ve Survivor yarışmacılarından Özge Ulusoy ve modacı Hakan Yıldırım gibi isimlerin yanı sıra sinema ve moda dünyasından ünlü simalar katıldı.
Belçim Bilgin 10.3.2012
Büyük Gün Geldi Çattı
BEREN-KENAN ÇİFTİ DE DAVETLİ Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli.
Belçim Bilgin 10.3.2012
Büyük Gün Geldi Çattı
BEREN-KENAN ÇİFTİ DE DAVETLİ Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli.
Belçim Bilgin 10.3.2012
Büyük Gün Geldi Çattı!
BEREN-KENAN ÇİFTİ DE DAVETLİ Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli.
Belçim Bilgin 8.3.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 13. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 10 Mart 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 8.3.2012
Şiddete Karşı Kanatlandılar!
AÇILIŞI BUGÜN! 'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraf sergisi, bugün Ritz Carlton Oteli'nde projeye destek veren sanatçıların katıldığı bir kokteylle başlayacak. Zuhal Ceran'ın genel koordinatörlüğünde hayata geçen projenin çekimlerini uluslararası ödüllü yönetmen ve fotoğraf sanatçısı Cemil Ağacıkoğlu yaptı. Projenin styling çalışmalarında ünlü tasarımcı Murat Aytulum'un imzası yer alıyor. Projeye destek veren ünlü isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.
Belçim Bilgin 7.3.2012
Sanat Dünyasından 32 Kadın, Şiddete Karşı 'Kanatlandı"
Genel Koordinatörlüğünü Zuhal Ceran'ın üstlendiği projenin fotoğraf çekimleri Cemil Ağacıkoğlu, tasarımları ise Murat Aytulum tarafından yapıldı. Proje uyarınca Ayça Bingöl, Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Büşra Pekin, Cansu Kurtçu, Demet Tuncer, Deniz Türkali, Derya Alabora, Ece Vahapoğlu, Feride Çetin, Görkem Yeltan, Günce Koral, Hale Caneroğlu, Hale Soygazi, Jehan Barbur, Jülide Kural, Melike Güner, Meltem Cumbul, Nihal Yalçın, Ömür Gedik, Rojda Demirer, Seda Akman, Sibel Tüzün, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz, Yeşim Salkım, Yonca Lodi ve Zeynep Beşerler objektiflerin önüne geçti.
Belçim Bilgin 7.3.2012
Eşiyle Telefonda
Ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin, Kanyon'da alışveriş yaparken görüntülendi.
Belçim Bilgin 2.3.2012
Yolun Açık Olsun Enişte!
Tolga Çevik'in senaryosunu yazıp başrolünü üstlendiği 'Sen Kimsin?' filminin galası, önceki akşam Kanyon'da gerçekleştirildi. Sinema dünyasının ünlüleri; Çevik'in 'Dedektif Tekin'i canlandırdığı aksiyon-komedi filmini izlemek için Kanyon'a akın etti. Oyuncular sette çok eğlendiklerini anlatırken; yönetmen Ozan Açıktan "Sadece eğlendik, film oldu bittiye geldi gibi anlaşılmasın. Ciddi ciddi çalıştık" dedi. Aynı gece oyunu olan Cem Yılmaz, galaya film gösterimi öncesi katılarak eniştesi (kız kardeşinin eşi) Tolga Çevik ve diğer oyuncuları tebrik etti. Çevik'in fanları da kuliste ünlü komedyeni ziyaret ederek anı defteri hediye etti. Bugün vizyona giren 'Sen Kimsin?'i ilk izleyenler arasında; Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Nevra Serezli, Doğa Rutkay, Meryem Uzerli, Bahar Korçan, Mehmet Aslan, Yosi Mizrahi gibi ünlüler vardı.
Belçim Bilgin 29.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 12. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 3 Mart 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 26.2.2012
Aynaya Takıldı!
Oyuncu Belçim Bilgin, moda eleştirmeni Melis Alphan'ın Kanyon'daki moda söyleşisi 'Ayna'ya katıldı.
Belçim Bilgin 25.2.2012
Yılmaz Hoca'nın Şair Talebeleri!
"NEREDE ÇEKERSEN ÇEK!" Erdoğan'ın şair iki öğrencisini ise Kıvanç Tatlıtuğ ile Mert Fırat oynuyor. Geçtiğimiz günlerde şehre giden Yılmaz Erdoğan, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'i ziyaret edip çekilecek film için izin istedi. Başkan, şehrin kapılarını espriyle açtı: Beni ilgilendirmez, nerede çekersen çek! BELÇİM DE BAŞROLDE Filmin bir diğer başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin.
Belçim Bilgin 23.2.2012
Çok Yakışıklısın, Bir Tanesin, Harikasın!
YILIN EN İYİLERİ Yılın En İyi Sinema Filmi: 'Aşk Tesadüfleri Sever' (Ömer Faruk Sorak) Yılın En İyi Erkek Sinema Oyuncusu: Yılmaz Erdoğan (Bir Zamanlar Anadolu'da) Yılın En İyi Kadın Sinema Oyuncusu: Belçim Bilgin (Aşk Tesadüfleri Sever) Yılın En İyi Bilgi Yarışma Programı: Kim Milyoner Olmak İster? Yılın En İyi Sabah Programı: Arım Balım Peteğim Yılın En İyi Radyosu: Radyo Turkuvaz Yılın En İyi Spor Yorumcusu: Sergen Yalçın Yılın En İyi Kadın TV Oyuncusu: Pınar Altuğ (Çocuklar Duymasın) Yılın En İyi Erkek TV Oyuncusu: Tamer Karadağlı (Çocuklar Duymasın) Yılın En İyi Albümü: 'Sözyaşlarım'/Deniz Seki Yılın En İyi Pop Müzik Kadın Sanatçısı: Demet Akalın Yılın En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı: Gökhan Tepe Sabah : http: //www.
Belçim Bilgin 20.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 11. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 25 Şubat 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 15.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 10. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 18 Şubat 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 8.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 9. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 11 Şubat 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Keşanlı Ali Destanı izle.
Belçim Bilgin 7.2.2012
Aralarına Tolga Girmiş
Son dönemin iki popüler ismi Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya hakkında şok bir gerçek ortaya çıktı.
Belçim Bilgin 2.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 3. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 25 Aralık 2011 Pazar günü Kanal D ekranlarında.

Belçim Bilgin 2.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 4. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 7 Ocak 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında.

Belçim Bilgin 1.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 5. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 14 Ocak 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Belçim Bilgin 1.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 6. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 21 Ocak 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Belçim Bilgin 1.2.2012
Keşanlı Ali Destanı Dizisi 7. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 28 Ocak 2012 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Şu an buradasınız: Belçim Bilgin Haberleri | Belçim Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Belçim Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Belçim Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Belçim Bilgin Erdoğan Cannes'da Ziya Mücevher ile Işıl Işıldı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 00:07:41. #1.14#
title