Beko Basketbol Ligi'nde Yarın 4 Karşılaşma Oynanacak

Beko Basketbol Ligi'nde 12.hafta yarın oynanacak 4 karşılaşma ile tamamlanacak.

Beko Basketbol Ligi'nde Yarın 4 Karşılaşma Oynanacak

Beko Basketbol Ligi'nde 12. hafta yarın oynanacak 4 karşılaşma ile tamamlanacak. Ligde yılın son derbisinde Beşiktaş Milangaz ile Anadolu Efes mücadele edecek.

Ligde 12. hafta yarın oynanacak 4 karşılaşma ile tamamlanacak. 12. haftada Beşiktaş Milangaz – Anadolu Efes karşılaşması Lig TV3'ten canlı olarak yayınlanacak.

Beko Basketbol Ligi'nde 12. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla tamamlanacak. Günün ilk karşılaşmasında geçtiğimiz haftayı mağlubiyetle kapatan Mersin Büyükşehir Belediyesi, son haftaların flaş ekibi Banvit'i evinde konuk edecek.

Yarın oynanacak günün bir diğer karşılaşmasında ise geçtiğimiz haftayı galibiyetle kapatan iki takım; Erdemir ile Olin Edirne kozlarını paylaşacak.

Günün üçüncü maçı ise 2011 yılının son derbisine sahne olacak. Geçtiğimiz hafta Hacettepe Üniversitesi karşısında beklenmedik bir mağlubiyet alan Beşiktaş Milangaz, evinde lig lideri Anadolu Efes'i konuk edecek. Her iki takım için de büyük önem taşıyan karşılaşma Lig TV3'ten canlı olarak yayınlanacak.

Beko Basketbol Ligi'nde yılın son karşılaşması ise Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Trabzonspor arasında oynanacak. Her iki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı bulunurken, Antalya'da oynanacak yılın son maçı nefesleri kesecek.

Beko Basketbol Ligi'nde 12. haftanın detaylı programı ise şu şekilde;

Yarın

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi – Banvit (Edip Buran Spor Salonu)

14.30 Erdemir – Olin Edirne (Erdemir Spor Salonu)

15.30 Beşiktaş Milangaz – Anadolu Efes (Beşiktaş Milangaz Arena) Lig TV3

16.00 Antalya Büyükşehir Belediyesi – Trabzonspor.