Beko Basketbol Ligi’nde 25. haftanın programı

ıÜüBeko Basketbol Ligi'nde 25. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlarken, haftanın derbisinde Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown karşı karşıya gelecek.

Beko Basketbol Ligi’nde 25. haftanın programı

ıÜüBeko Basketbol Ligi'nde 25. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlarken, haftanın derbisinde Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown karşı karşıya gelecek.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Beko All Star 2008 nedeniyle haftasonu oynanması gereken 25. hafta mücadelesi, yarın oynanacak maçlarla tamamlanacak. Haftanın en önemli maçında, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Cafe Crown'u Abdi İpekçi Spor Salonu'nda konuk edecek.

Yarın oynanacak günün ilk maçında Türk Telekom, Mersin Büyükşehir Belediye'yi konuk ederken, lig lideri Beşiktaş Cola Turka da deplasmanda Kepez Belediye ile mücadele edecek.

Yarın 18:00'da başlayacak iki maçta; Banvit, ikinci devrenin başarılı ekiplerinden Antalya Büyükşehir Belediye'yi konuk ederken, bir diğer maçta ise ligde kalma mücadelesi veren iki takım TTNet Beykoz ile Darüşşafaka, puan alabilmek için kıyasıya bir mücadeleye girişecek.

25. haftanın diğer maçlarında Oyak Renault ile Casa TED Ankara Kolejliler, Efes Pilsen ile Alpella ve Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi ile de Pınar Karşıyaka mücadele edecek.

25. haftanın en önemli maçında ise haftanın derbisinde Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Cafe Crown, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda mücadele edecek. Bu zevkli mücadele 21:00'de başlarken, NTV Spor ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak.

Beko Basketbol Ligi'nde 25. haftanın toplu programı şu şekilde;

26 Mart Çarşamba

15.30 Türk Telekom - Mersin Büyükşehir Belediye (Ankara Atatürk Spor Salonu)

16.00 Kepez Belediye - Beşiktaş Cola Turka (Dilek Sabancı Spor Salonu)

16.00 Efes Pilsen - Alpella (Abdi İpekçi Spor Salonu)

17.00 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Pınar Karşıyaka (S.Ü 19 Mayıs Spor Salonu)

18.00 TTNet Beykoz - Darüşşafaka (Recep Şahin Köktürk Spor Salonu)

18.00 Banvit - Antalya Büyükşehir Belediye (Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu)

18.30 Oyak Renault - Casa TED Ankara Kolejliler (Bursa Atatürk Spor Salonu)

21.00 Fenerbahçe Ülker - Galatasaray Cafe Crown