Beko Basketbol Ligi

Olağan Kongre Sonrası Göreve Gelen Kepez Belediyespor'un Yeni Başkanı Kadir Alkış, Beko Basketbol Ligi'nde Başarılı Olabilecek Bir Ekip Oluşturacaklarını Söyledi. Başkan Alkış, Kısıtlı İmkanlarla Göz Dolduracaklarını Söyledi.

Beko Basketbol Ligi

Olağan kongre sonrası göreve gelen Kepez Belediyespor'un yeni başkanı Kadir Alkış, BEKO Basketbol Ligi'nde başarılı olabilecek bir ekip oluşturacaklarını söyledi. Başkan Alkış, kısıtlı imkanlarla göz dolduracaklarını söyledi.

Kepez Belediyespor Yönetim Kurulu'nun oluşmasının ardından 8 branşta faaliyet gösteren Kepezspor'da hedefler büyük. Antalya sporuna katkı koymayı sürdüreceklerini ifade eden Kadir Alkış, "Dün olduğu gibi bundan sonra da maddi ve manevi olarak Kepez Belediyespor'a destek vermeye devam edeceğiz. Kulübümüzün lokomotifi, 1. ligde mücadele edecek olan basketbol takımımız olacak. Ama, ulusal şampiyonalarda aldıkları derecelerle yüzümüzü güldüren 8 branşımızı da unutmayacağız" dedi.

Bu yıl Kepez Belediyespor'un 1. ligde mücadele etmesinin onur verici olduğunu vurgulayan Alkış, "Kepez Belediyespor'un yeni oluşturduğumuz yönetim kadrosu, heyecan ve şevk içerisinde çalışmaya hazırdır. 8 branşın yanısıra bu yıl 1. ligde mücadele edecek olan basketbol takımımızın mutlak başarılı olabilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ligin yeni takımı olarak basketbol camiasının beklentisinin üzerine çıkarak bomba gibi bir ekip oluşturuyoruz. Yeni hocamız Sabit Hadzic, şu anda Bosna Herkek

ve Hırvatistan'da çeşitli oyuncularla görüşme halinde. Tek hedefimiz 1. ligde kalıcı olmak" diye konuştu.

(AT-EYB-ÖK-S)