BEKİR PAKDEMİRLİ HABERLERİ

BEKİR PAKDEMİRLİ HABERLERİ

Bekir Pakdemirli haber, Bekir Pakdemirli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Pakdemirli 18.4.2020
Buzağı destek ödemeleri 24 Nisan'da başlıyor
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019 yılı 1. dönem buzağı desteklerinin 24 Nisan'da ödenmeye başlayacağını bildirdi.
Bekir Pakdemirli 18.4.2020
Kırsal kalkınma için 228 projeye 195 milyon lira hibe sağlanacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, IPARD-II Kırsal Kalkınma Destekleri 6. Başvuru Çağrısı 3. Grubunda destek almaya hak kazanan 228 projeye 195 milyon lira hibe verileceğini bildirdi.
Bekir Pakdemirli 18.4.2020
IPARD-II kırsal kalkınma destekleri 6. başvuru çağrısı 3. grup sonuçları açıklandı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, IPARD-II Kırsal Kalkınma Destekleri 6. Başvuru Çağrısı 3. Grubunda destek almaya hak kazanan 228 projeye 195 milyon lira hibe verileceğini açıkladı.
Bekir Pakdemirli 17.4.2020
Çiğ süt ve manda-malak destek ödemeleri bugün başlıyor
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Çiğ süt ve manda-malak destek ödemelerini bugün saat 18.00'dan sonra üreticilerimizin hesaplarına yatıracağız. Amacımız, salgın nedeniyle çiftçimizin üretimden çekilmemesi" dedi.
Bekir Pakdemirli 17.4.2020
Çiğ süt ve manda-malak destekleri bugün ödenecek
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, toplam 129 milyon lira olan çiğ süt ve manda-malak destek ödemelerini bugün saat 18.00'den sonra üretici hesaplarına yatıracaklarını bildirdi.
Bekir Pakdemirli 17.4.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Çiğ Süt ve Manda-Malak Destek Ödemeleri bugün başlıyor."
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Çiğ Süt ve Manda-Malak Destek Ödemeleri bugün başlıyor.
Bekir Pakdemirli 16.4.2020
Üreticilerin ?sokağa çıkma yasağından muaf? kararı sevinci
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin 'Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanlar sokağa çıkma yasağından muaf tutulacakö yönündeki açıklaması Doğu Karadeniz Bölgesi'nde çay tarımı ile uğraşan 1 milyon üretici aileyi sevindirdi.
Bekir Pakdemirli 16.4.2020
İzmirli çiftçiler muaf kararından memnun
İZMİR'de çiftçiler, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bu hafta sonu da uygulanacak sokağa çıkma yasağından muaf tutulması kararını memnuniyetle karşıladı.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Bakan Pakdemirli: Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanlar sokağa çıkma yasağından muaf...
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hafta sonu ikinci kez uygulanacak sokağa çıkma yasağı öncesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşme gerçekleştirdi.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Tarım ve Orman Bakan Pakdemirli: "Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanlar sokağa çıkma...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bu hafta sonu ikinci kez uygulanacak sokağa çıkma yasağından tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanların muaf tutulacağını bildirdi.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Bakan Pakdemirli: "Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde bulunanlar sokağa çıkma yasağından muaf...
ANKARA (İHA) – Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımsal ve hayvansal faaliyetlerde bulunan çiftçilerin, üreticilerin ve gıda sektörünün sokağa çıkma yasağından muaf tutulan gruba dahil edildiği açıkladı.
Bekir Pakdemirli: Balıkçılık av sezonu sona erdiBekir Pakdemirli 15.4.2020
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Balıkçılık av sezonu sona erdi
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, su ürünleri sektörünün geçen yıl 1 milyar 25 dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini belirtti.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Bakan Pakdemirli'den çiftçilere "Üretime devam edin" mesajı Açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çiftçilere seslenerek, "Ürününüz tarlada, serada, etiniz, sütünüz ise elinizde kalmayacak, gerekirse devlet olarak biz alırız." dedi.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Bakan Pakdemirli: Balıkçılık av yasağı bugün başladı
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2020 balıkçılık av yasağının bugün itibariyle başladığını belirterek; sezonun mezgit, kalkan, hamsi, istavrit, sardalya ve çaça gibi balıkların avcılığı açısından verimli geçtiğini açıkladı.
Bekir Pakdemirli 15.4.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2020 balıkçılık av yasağının 15 Nisan tarihi...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2020 balıkçılık av yasağının 15 Nisan tarihi itibariyle başladığını belirterek, av sezonun mezgit, kalkan, hamsi, istavrit, sardalya ve çaça gibi balık avcılığı açısından verimli geçtiğini ve su ürünleri sektörünün geçen yıl bir milyar doların...
Bekir Pakdemirli 14.4.2020
Bakan Pakdemirli: Koronavirüsün atık sulardaki varlığı araştırılacak
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, koronavirüsün su ile atık sulardaki varlığının araştırılacağını, bu konuda olası risklere karşı erken uyarı sisteminin geliştirileceğini belirtti.
Bekir Pakdemirli 14.4.2020
Atık sularda Kovid-19 taraması yapılacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) su ve atık sulardaki varlığının araştırılacağını ve bu konuda olası risklere karşı erken uyarı sisteminin geliştirileceğini bildirdi.
Bekir Pakdemirli 12.4.2020
Bakan Pakdemirli: "KKTC Su Temin Projesi'nde onarım çalışmalarının Temmuz ayında bitmesi...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, KKTC Su Temin Projesi'ndeki onarım çalışmalarına ilişkin, "Deniz çalışma koşullarının boru montajına uygun olacağı Haziran ayında arıza ve onarım çalışmalarına başlanacak.
Bekir Pakdemirli 11.4.2020
Yeni geliştirilen silajlık mısır ekonomiye 100 milyon lira katkı sağlayacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlığa bağlı araştırma enstitülerince geliştirilen "Pehlivan07" adlı silajlık mısır çeşidinin standart türlere göre yüzde 7,7 daha fazla verime sahip olduğunu, bu tohumların ekilmesiyle ekonomiye 100 milyon lira katkı sağlanacağını bildirdi.
Bekir Pakdemirli 10.4.2020
Bakan Pakdemirli: Hazineye ait atıl tarım arazilerini, çiftçilerimizin kullanımına açıyoruz
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Hazineye ait atıl tarım arazilerini, örnek ekilişler için çiftçilerimizin kullanımına açıyoruz.
Bekir Pakdemirli 10.4.2020
Hazineye ait atıl tarım arazileri üretime açılıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hazineye ait atıl tarım arazilerini, örnek ekilişler için çiftçilerin kullanımına açacaklarını belirterek, "Böylece tarım arazilerimizden en etkin bir şekilde çiftçilerimizin yararlanmasını sağlayacağız.
Şu an buradasınız: Bekir Pakdemirli Haberleri | Bekir Pakdemirli Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Bekir Pakdemirli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Pakdemirli kimdir, hayatı ve biyografisi. Dar vadinin gizli hazinesi 200 metreye ulaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 15:17:38. #1.14#
title