BEKİR PAKDEMİRLİ HABERLERİ

BEKİR PAKDEMİRLİ HABERLERİ

Bekir Pakdemirli haber, Bekir Pakdemirli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Pakdemirli 6.5.2020
"Tarım Orman Akademisi"nde ilk dersi Bakan Pakdemirli verdi
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Tarım Orman Akademisi"nde ilk dersi verdi.
Bekir Pakdemirli 5.5.2020
Bakan Pakdemirli: Ülkemizin yeterli gıda stoku var
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Ülkemizin yeterli gıda stoku vardır, endişe edilecek bir durum söz konusu değildir.
Bekir Pakdemirli 4.5.2020
Bakan Pakdemirli:  25 adet sulama projesi hayata geçirilecek
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında sulama tesislerinin yapımına ilişkin imzalanan protokol kapsamda, 25 adet sulama projesinin hayata geçirileceğini açıkladı.
Bekir Pakdemirli 4.5.2020
DSİ ve TOKİ arasında sulama alanında iş birliği protokolü imzalandı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı arasında sulama tesislerinin yapımı konusunda protokol imzalandığını belirterek, bu çerçevede değişik illerde hayata geçirilecek 25 sulama projesiyle 300 bin kişiye istihdam...
Bekir Pakdemirli 4.5.2020
DSİ ve TOKİ 25 sulama projesini hayata geçirecek
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sulamada yeni bir adım daha attıklarını aktararak, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında sulama tesislerinin yapımı konusunda bir protokol imzalandığını belirtti.
Bekir Pakdemirli 3.5.2020
Bakan Koca "Sağlık Kahramanları Hatıra Ormanı" kampanyasına katıldı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin başlattığı "Sağlık Kahramanları Hatıra Ormanı" kampanyasına bugün vefat eden Prof. Dr. Murat Dilmener adına fidan bağışlayarak katıldığını duyurdu.
Bekir Pakdemirli 1.5.2020
Orman yangınlarında bu yıl ilk kez İHA'lar kullanılacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Orman Genel Müdürlüğünün (OGM) orman yangınlarıyla mücadele için hazırlıklarını tamamladığını belirterek, "Orman yangınlarını tespitte bu yıl ilk defa İHA'lardan faydalanmaya başlıyoruz.
Bekir Pakdemirli 1.5.2020
Bakan Pakdemirli: Yangın tespitinde İHA'lardan faydalanacağız
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Orman yangınlarını tespitte bu yıl ilk defa insansız hava araçlarından (İHA) faydalanmaya başlıyoruz.
Bekir Pakdemirli 30.4.2020
Bakan Pakdemirli'den kiraz rekoltesinde artış hedefi Açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, geçen yıl kiraz rekoltesinin 664 bin 224 ton olduğunu, bu yıl söz konusu rakamın üzerinde bir rekolte beklediklerini belirterek, "2019'da 88 bin ton kiraz ihracatı yapıldı.
Bekir Pakdemirli 30.4.2020
Bakan Pakdemirli: Anadolu kiraz yurdu oldu
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Anadolu; kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kadar, tam bir kiraz yurdu oldu.
Bekir Pakdemirli 29.4.2020
Bakan Pakdemirli: "Önümüzdeki yıldan başlamak kaydıyla, küçük aile işletmelerine daha fazla destek...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Önümüzdeki yıldan başlamak kaydıyla küçük aile işletmelerine daha fazla destek verebilir miyiz konusunda birimlerimiz çalışıyor.
Bekir Pakdemirli 29.4.2020
Bakan Albayrak: "Çok daha sert adımlar atacağız"
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılım gösterdiği Dijital Tarım Pazarı'nın (DİTAP) tanıtım toplantısında konuştu.
Bekir Pakdemirli 29.4.2020
Bakan Pakdemirli: "DİTAP'a gelene finansman desteği sağlacak"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dijital Tarım Pazarı ile çiftçilerin rahatlıkla pazar bulabileceğini, tüketici ve esnafın aradığı kalitede ve standartta ürünü tedarik edebileceğini bildirdi.
Bekir Pakdemirli 27.4.2020
Bakan Pakdemirli'den, Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek Açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ramazan ayının ilk hutbesindeki ifadelerinden dolayı bazı kesimlerin hedef seçtiği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'a destek vererek, "Sayın Hocamız Ali Erbaş yalnız değildir.
Bekir Pakdemirli 24.4.2020
Bakan Koca ve Pakdemirli'den 'koronavirüs' toplantısı
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sağlık Bakanlığı'nda bir araya gelerek, koronavirüs salgının tarım ve hayvancılık üzerindeki etkileri, normalleşme sürecinin koordinasyonu ve tarım üretiminin seyri ile gıda arz güvenliği konusunda toplantı yaptı.
Şu an buradasınız: Bekir Pakdemirli Haberleri | Bekir Pakdemirli Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bekir Pakdemirli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Pakdemirli kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: 2 bin 153 sözleşmeli personel istihdamı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 13:44:58. #1.15#
title