Bekir Özer Seçim Sonuçları - Haberler
Haberi Paylaş

Bekir Özer Seçim Sonuçları

Haberler.com - Haberler | Güncel
Bekir Özer Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde MHP Tokat Almus belediye başkan adayı olan Bekir Özer isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

31 Mart seçimlerinde MHP Tokat Almus belediye başkan adayı olan Bekir Özer isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Tokat Almus ilçesinde toplam 6 aday ile yarışan Bekir Özer isimli MHP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde MHP Tokat Almus adayı Bekir Özer kimdir? MHP Tokat Almus adayı Bekir Özer yüzde kaç oy aldı?

Bekir Özer Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde MHP Tokat Almus belediye başkan adayı olarak gösterilen Bekir Özer Almus ilçesinde % 54,33 oranında oy almıştır. Almus ilçesinde % 54,33 oranında oy olan Bekir Özer adlı MHP adayı toplamda 1.617 adet oy sayısına ulaştı.

Bekir Özer Kimdir?

Bekir Özer seçim sonuçları

Bekir Özer 1975 yılında Tokat'ın Almus ilçesinde doğdu.
Özer, polis olarak uzun süre çalıştı.

Tokat Almus ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title