BEKİR ÖDEMİŞ HABERLERİ

Bekir Ödemiş haber, Bekir Ödemiş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Ödemiş - 16.03.2013
Suyun Geleceği Neü'de Tartışıldı
NEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Leyla Kahraman'ın oturum başkanlığını yaptığı ikinci oturumunda ise Jeoloji Mühendisi Kamu Yönetimi Uzmanı Bekir Ödemiş "Kentlerde Su Talebi ve Kullanımı", Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya "Nevşehir Merkez İçmesuyu Mevcut Durumu ve Proje Çalışmaları", DSİ 12.
Bekir Ödemiş - 25.09.2012
Sanatçı Neşet Ertaş'ın Vefatı
Eski Ürgüp Belediye Başkanı Bekir Ödemiş, Türk Halk Müziği Sanatçısı ve Söz Yazarı Neşet Ertaş'ın vefat etmesinden büyük üzüntü duyduklarını belirtti.
Bekir Ödemiş - 08.05.2012
Kız Öğrenci Yurdu Yapımına Katkısı Sağlayan Ödemiş Belediyesi'ne Plaket Verildi
Ödemiş 'te Ahrandı Belediye Gazinosu'nda yapılan öğle yemeği etkinliğinde Ege Üniversitesi rektörü Prof.Dr.Candeğer Yılmaz tarafından Ödemiş Belediyesi ilçedeki kız öğrencilerine yurt yapılmasında katkısı olan Ödemiş Belediye Başkanı Bekir...
Bekir Ödemiş - 22.03.2012
Yaşlılar Haftası
18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılara Saygı Haftası" etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi, huzurevinde yemek düzenledi.
Bekir Ödemiş - 18.06.2007
Bu Keret AKP 3-0 Olamaz
AKP ve MHP gösterdikleri adaylarla Alevi oylarının peşine düşünce, Kırşehir’den Nevşehir’e geçerken Aleviliğin önemli merkezi Hacıbektaş’a uğramadan edemedik. Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi’nin yanındaki hediyelik eşya dükkanında tanıştığımız Hüseyin Demir gönüllü rehberimiz oldu. Aldı bizi Alevi Dedesi Münir Ulusoy’un yanına götürdü. Söz Dede Münir’in: "Memleket vahim bir seçim sürecinden geçiyor. Trakya’yı, Ege’yi dolaştım. CHP güçleniyor. MHP ve GP’de bayağı konuşuluyor. Memleket bu defa işi "Allah bilir" anlayışına bırakmamalı. Sen çalışıp çabalamazsan, Allah neyi bilsin de, ne yapsın." Sözü AKP ve MHP’nin Alevi adaylarına getirdiğimizde, Dede Münir konuşmasını sakince sürdürdü: "Onları önemsemiyoruz. Alevi felsefesinde pasiftirler ve reşit değildirler. Hacıbektaş’ın yaklaşık 4 bin 100 oyu var. Tamamına yakını CHP’ye gider." BEKİR BEY FAKTÖRÜ Hacıbektaş’ta dolaşırken, CHP Nevşehir 1. sıra adayı Bekir Ödemiş karşımıza çıkıyor.
Bekir Ödemiş - 05.06.2007
CHP Aday Listesi
1-İlhan Kesici, 2-Algan Hacaloğlu, 3-Ahmet Tan, 4-Ayşe Jale Ağırbaş, 5-Ali Topuz, 6- Bayram Ali Meral, 7-Nur Serter, 8-Şinasi Öktem, 9-Mustafa Zengin, 10-Ahmet Sırrı Özbek, 11-Emin Korur Kalender...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bekir Ödemiş Haberleri | Bekir Ödemiş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Bekir Ödemiş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Ödemiş kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahta İlçesinde Trafik Kazası: 4 Yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 05:11:22. #1.14#

title