BEKİR KAYA HABERLERİ

Bekir Kaya haber, Bekir Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Kaya - 06.05.2017
Van'da 107 Belediye Görevlisine Hapis İstemi
İçişleri Bakanlığınca görevden alınan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yürütülen terör soruşturması kapsamında gözaltına alınmasını protesto eden aralarında belediye meclis üyeleri ve dönemin daire başkanlarının da bulunduğu 107 belediye görevlisi hakkında dava açıldı.
Bekir Kaya - 04.05.2017
6-8 Ekim Olaylarında "Görevi Kötüye Kullanma" Davası
CEMAL AŞAN - Van'da 6-7 Ekim'de Ayn el Arap (Kobani) bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösteriler sırasında terör örgütü PKK yandaşlarınca ateşe verilen araç ve yerlere itfaiye ekiplerince müdahale edilmediği, telefonla ihbar için yapılan bazı aramaların yanıtlanmadığı iddiasıyla eski Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın da aralarında bulunduğu 11 belediye yöneticisi hakkında dava açıldı.
Bekir Kaya - 01.05.2017
Havza'da Yetimler Yararına Kermes
Havza RİBAT Derneği Başkanı Bekir Kaya da kermesin yetim ve ihtiyaç sahipleri yararına açıldığını dile getirerek, "Açılan bu kermeste toplanacak yardımlarla 67'si yurt dışında ve 100'ü Havza'da olmak üzere yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza yardımda bulunacağız.
Bekir Kaya - 20.04.2017
Dbp'li Eski Belediye Başkanı Kaya'nın Yargılanması
Van'da eski Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak, Belediye Meclis Üyesi Fırat Anlı ile eski BDP Milletvekili Ayla Akat Ata'nın tutuklanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada cumhuriyet savcısı ve hakimlere hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan eski Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yargılanmasına devam edildi.
Bekir Kaya - 27.03.2017
Doğanyurt Belediye Başkanı Kaya'ya Ziyaret
Devlet Su İşleri (DSİ) 23. Bölge Müdürü Sait Umucu, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya'yı ziyaret etti.
Bekir Kaya - 21.03.2017
Van'da Nevruz Kutlamasına 10 Bin Kişi Katıldı
ÖNDER: YÜREĞİNİZ YETİYORSA SEÇİME GİRİN Nevruz ateşinin yakılması ve yerel sanatçıların konserinin ardından HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder konuşma yaptı. Her yıl nevruzun zindana çevrilmek istendiğini belirten Önder, şöyle dedi: "Bu toprakların zalimi bitmiyor. Ama bu zulme itiraz edenleri de bitmiyor. Başta 92 Van nevruzu kutlandığında misliyle zulüm uyguladılar. 2008 de hayatını kaybeden Van'daki yoldaşlara bu nevruzu armağan ediyoruz. Her gelen zalim kendisi denemek istiyor. 'Bu bayramı onlara zindan edebilir miyim' diye çabalıyor. Buna niyet eden herkes tarihin çöp sepetine gidecek. Bugünün zaliminin, dünün zalimlerinden bir fark yoktur. Tarihin çöplüğüne gidecekler." Van'da DBP'li 12 belediyeye kayyum atandığını da belirten Sırrı Süreyya Önder, "Van'da iki yönetici vardır. Biri atama ile biri seçimle gelen yöneticiler. Bunlar yöneticiyi teke indi. Artık vali ve belediye başkanı aynı şey. Biz bunu kabul ediyoruz. Yüreğiniz yetiyorsa vali ile Bekir Kaya seçime girsin buna yüreğiniz yetiyor mu? Van halkı serhat onuruna seçilmiş evlatlarına sahip çıkacaktır.
Bekir Kaya - 09.03.2017
Van'da Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım Hizmeti
Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında tutuklanan ve İçişleri Bakanlığınca görevinden uzaklaştırılan Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yerine görevlendirilen Vali İbrahim Taşyapan, belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal projelere de ağırlık veriyor.
Bekir Kaya - 13.02.2017
Güvenceder Başkanı Kaya: "Sigortacılık Sektörü Destek Bekliyor"
İnsan Hakları ve Sigortacılık Mağdurları Dayanışma Derneği (Güvenceder) Başkanı Bekir Kaya, “Sebze fiyatlarındaki artışı gündemine alan hükümet yetkililerinden ciddi olarak sigortacılık sektörü hakkındaki sorunları gündemine almasını bekliyoruz” dedi.
Bekir Kaya - 10.02.2017
Eski Esendere Belediye Başkanı Kaya Serbest Bırakıldı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan Demokratik Bölgeler Parti'li (DBP) eski Esendere Belediye Başkanı Akif Kaya, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
Bekir Kaya - 26.01.2017
Mardin'deki Terör Operasyonu
Mardin'in Nusaybin ilçesinde, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan 12 şüpheliden 8'i tutuklandı.
Bekir Kaya - 21.01.2017
Haleplilere Un Yardımı
Yardım tırları yola çıkmadan önce okunan Kuran-ı Kerim sonrası konuşan Ribat Yardım Derneği Temsilcisi Bekir Kaya, Suriye'de devam eden zulüm nedeni ile 500 bin kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, "Yürekleri ve gönülleri engin halkımızdan, mazlum ve mahzun ama onurlu ümmetin tüm dünyadaki çocuklarına binlerce selam ve dua gönderiyoruz.
Bekir Kaya - 16.01.2017
Genel Sekreter Yaşar; Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı
Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında tutuklanan ve görevinden uzaklaştırılan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yerine, KHK kapsamında Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Vali İbrahim Taşyapan tarafından Genel Sekreterliği görevine getirilen Mehmet Yaşar, basın mensupların sorularını yanıtladı.
Bekir Kaya - 13.01.2017
Genel Sekreter Yaşar, Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi
Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında tutuklanan ve görevinden uzaklaştırılan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yerine, KHK kapsamında Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Vali İbrahim Taşyapan, sorunların çözülmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.
Bekir Kaya - 13.01.2017
Nusaybin'deki Terör Operasyonu
Mardin'in Nusaybin ilçesinde düzenlenen terör operasyonunda DBP'li eski Nusaybin Belediye Başkanı Sara Kaya da gözaltına alındı.
Bekir Kaya - 28.12.2016
Bekir Kaya Hakkında 3,5 Yıla Kadar Hapis İstemi
Van Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Bekir Kaya’nın hakim ve savcılara hakaret ettiği gerekçesiyle 3,5 yıla kadar hapsi istendi.
Bekir Kaya - 25.12.2016
Doğanyurt Belediye Başkanı Kaya'nın Babası Vefat Etti
Kastamonu'nun Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın babası Şevket Kaya (84) vefat etti.
Bekir Kaya - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (11)
İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul ile Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan görevlerinden uzaklaştırıldı.
Bekir Kaya - 04.12.2016
Hdp'li Buldan ve Sancar, Cezaevinde Demirtaş ve Tutuklu Milletvekillerini Ziyaret Etti
BAŞKANLAR İLE GÖRÜŞMEYE BAKANLIK İZİN VERMEDİ HDP'li Buldan ve Sancar'ın dün başlayan ve bugün süren cezaevi ziyaretleri yaklaşık 15 aydan beri yaşanan ilk ziyaret olurken, HDP'lilerin cezaevlerinde bulunan ve görevlerinden alınan belediye başkanları Ahmet Türk, Gültan Kışanak, Fırat Anlı, Tuncer Bakırhan ve Bekir Kaya gibi tutuklu belediye başkanlarını da ziyaret etmek istedikleri ancak Adalet Bakanlığı'nın buna izin vermeyerek ziyareti sadece tutuklu milletvekilleri ile sınırlı tuttuğu belirtildi.
Bekir Kaya - 03.12.2016
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Programa, Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, İdare Mahkemesi Başkanı Osman Erkan, İl Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir, Emniyet Müdürü Selami Hüner, Engeliler Derneği Aksaray Şube Başkanı Bekir Kaya, protokol üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Bekir Kaya - 18.11.2016
Dha Yurt Bülteni - 12
Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya tutuklandı (2)BAŞKAN BEKİR KAYA SİLİVRİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİDün polis tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece "örgüt üyeliği" suçundan tutuklanan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, sabah saatlerinde...
Bekir Kaya - 18.11.2016
Tutuklanan Başkan Kaya Silivri'ye Gönderildi
Van Büyükşehir Belediyesinin dün tutuklanan başkanı Bekir Kaya, Silivri Cezaevine gönderildi.
Bekir Kaya - 18.11.2016
Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya Tutuklandı (2)
BEKİR KAYA SİLİVRİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİDün polis tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece 'örgüt üyeliği' suçundan tutuklanan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, sabah saatlerinde İstanbul'daki Silivri Cezaevi'ne gönderildi.
Bekir Kaya - 18.11.2016
Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya Tutuklandı (2)
BAŞKAN BEKİR KAYA SİLİVRİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİDün polis tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece "örgüt üyeliği" suçundan tutuklanan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, sabah saatlerinde İstanbul'daki Silivri Cezaevi'ne gönderildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Kaya Haberleri | Bekir Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bekir Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni-14.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 07:43:09. #1.14#

title