BEKİR KAYA HABERLERİ

Bekir Kaya haber, Bekir Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Kaya - 15.05.2018
ManMade Oyunu için Geri Sayım
OYUN TUTKUNLARINI BEKLEYEN BÜYÜK SÜRPRİZ Cbilab VR Studios Kurucu ortağı Yiğit Bekir Kaya, oyun hakkında şunları söyledi: "İTÜ'de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yapay zeka konusunda doktoramı yaparken, yapay zekanın geleceğimizi nasıl etkileyeceğini merak etmeye başladım.
Bekir Kaya - 21.03.2018
Van'da Nevruz Coşkusu (2)
'AKP-MHP BLOĞUNA EN GÜZEL CEVAP VERİLİYOR' Van'daki Nevruz programında konuşan HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, hiçbir gücün halkın gücü üstünde olmadığını belirterek, "Halklar yenilmezler, halklar en güzel cevabı, en güzel zamanda verirler. Bugün nevruzla birlikte Türkiye'de yaşanan faşizme, AKP-MHP bloğuna en güzel cevap veriliyor. Biz onlara diyoruz ki; faşizminize teslim olmadık, olmayacağız. Biz, bu ülkede demokrasi, eşitlik, özgürlük mücadelesini sonuna kadar devam ettireceğiz. Biz asimile edilecek, inkar edilecek, teslim alınacak bir halk değiliz. Bizim için esas olan halkların eşit, özgür birlikteliğidir. Bugün Van'ı seçimlerde alacaklarını düşünüyorlarsa, büyük bir yanılgı içindedirler. Biz Bekir Kaya'yı tekrar seçeriz.
Bekir Kaya - 08.03.2018
Doğu Karadeniz'in Tek Kadın Belediye Başkanı
Doğu Karadeniz'in tek, Gümüşhane'nin ise ilk kadın belediye başkanı Aynur Zorlu Kaya, Karadeniz kadınının girişimci ruhunu ve siyasetteki başarısını yansıtıyor.
Bekir Kaya - 20.02.2018
Dbp'li Eski Belediye Başkanı Kaya'nın Yargılandığı Dava
Van'da belediyeye ait mezarlığın bir kısmını ölen PKK'lı teröristlerin defnedildiği sözde "şehitliğe" dönüştürdükleri, kamu malı statüsündeki belediye araçlarının terör örgütü PKK'nın amaçları doğrultusunda kullanımını sağladıkları ve belediye işçilerinden yaptıkları kesintiyi örgütle bağlantılı derneğe aktardıkları gerekçesiyle haklarında dava açılan eski Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın da aralarında bulunduğu 8 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Bekir Kaya - 13.02.2018
Dayakçıya Tahrik ve İyi Hal İndirimi!..
Türkiye Wushu Federasyonu'nun, Edirne'de 3 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonası'nda antrenörlerden Şenol Kaysi'yi otel yemekhanesinde bıçakla tehdit edip yere yatırarak defalarca yüzüne tokat atan Devrek İlçe Spor İl Müdürlüğü çalışanı Bekir Kaya'ya bu olay sonrası ceza indirimi yaparken, Şenol Kaysi'ye ise iki yıl hak mahrumiyeti cezasının verildiği ortaya çıktı.
Bekir Kaya - 13.02.2018
Dha Ankara -   Dayakçıya Tahrik ve İyi Hal İndirimi
Wushu antrenörünün boğazına bıçak dayadı, yere yatırdı, tokatladı ve 8 ay hak mahrumiyeti cezası aldı Dayak yiyen ve ölümle tehdit edilen antrenör ise spordan 2 yıl men edildi Türkiye Wushu Federasyonu'nun, Edirne'de 3 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonası'nda antrenörlerden Şenol Kaysi'yi otel yemekhanesinde bıçakla tehdit edip yere yatırarak defalarca yüzüne tokat atan Devrek İlçe Spor İl Müdürlüğü çalışanı Bekir Kaya'ya bu olay sonrası ceza indirimi yaparken, Şenol Kaysi'ye ise iki yıl hak mahrumiyeti cezasının verildiği ortaya çıktı.
Bekir Kaya - 13.01.2018
Havza'dan İdlip'e İki Tır Un Yardımı
Samsun İnsani Yardım Hareketi Havza Temsilcisi ve Havza RİBAT Yardım Derneği Başkanı Bekir Kaya, Suriye'de devam eden zulüm nedeniyle 1 milyon kişinin hayatını kaybettiğine dikkati çekti.
Bekir Kaya - 11.01.2018
Sarı Elmas"In Birliği Kuruluyor
Sakarya'nın Geyve ilçesinde "sarı elmas" olarak adlandırılan ve birçok ülkeye ihraç edilen ayva için birlik kurma çalışmaları başladı.
Bekir Kaya - 11.01.2018
Kısa Mesafeli Yolcu Taşıma Sigortasındaki Çelişki Mağduriyete Yol Açıyor"
Otobüsle 100 kilometreye kadar şehirlerarası ve il içi ticari yolcu taşımalarında kaza geçirerek bedeni zararları olanların Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası uygulamasındaki farklılık nedeniyle ikinci defa mağdur olduklarını, uygulamadaki çelişkili durumların vatandaşı çileden çıkardığını söyleyen TBM Sigorta Komisyonu Başkanı Bekir Kaya DHA'ya yaptığı açıklamada, mevzuattaki çelişkilerin birçok kişiyi mağdur ettiğini, bu kişilerin kazalar nedeniyle zaten büyük acılar çekerken bir de mahkeme kapılarında yıllarca süründüklerini ileri sürdü.
Bekir Kaya - 05.12.2017
Dbp'li Eski Belediye Başkanı Kaya'nın Yargılandığı Dava
Van'da "kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret" iddiasıyla hakkında dava açılan eski Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, beraat etti.
Bekir Kaya - 05.12.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Haber: Taylan YILDIRIM, kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR ======================================================== 8)VAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANI KAYA'YA HAKARET DAVASINDAN BERAAT VAN Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Bekir Kaya, hakkında açılan 'kamu görevlisine hakaret' suçundan yargılandığı davadan beraat etti.
Bekir Kaya - 05.12.2017
Van Eski Belediye Başkanı Kaya'ya Hakaret Davasından Beraat
VAN Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Bekir Kaya, hakkında açılan 'kamu görevlisine hakaret' suçundan yargılandığı davadan beraat etti.
Bekir Kaya - 13.11.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2016- İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan'ın görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
Bekir Kaya - 21.09.2017
Baydemir, Teog, Sistemini Getiren Babam Değildi (Yeniden)
TEOG ELEŞTİRİSİ Hükümetin 15 yıllık iktidarı boyunca en az 15 kez eğitim sistemini değiştirdiğini savunan Baydemir, OHAL ile de eğitim camiasınının saldırıya maruz kaldığını söyledi. Baydemir, şöyle konuştu: "Sadece Van ilimizde bin öğretmen kardeşimiz sürgüne tabi tutuldu. 15 yıldır iktidardalar. En az 15 kez eğitim sistemi darbelendi, değişti. Bir tek fert, bir tek birey çıkıyor diyor ki "TEOG'u kaldırdık." Ben talimat verdim, TEOG kalktı. TEOG, sistemini getiren benim babam değildi ki, TEOG sistemini getiren sizdiniz. Bundan 3-4 yıl önce bakanınız çıktı, ballandıra ballandıra TEOG sistemini anlattı, ne oldu da bu sistemi kaldırıyorsunuz. Onlar bizim yüzümüzün asık olmasını istiyorlar. Biraz da onlarla şakalaşalım. Neden TEOG sistemi kalkmış diye Ankara'da bir sürü rivayet dolaşıyor. Bu rivayetlerden bir tanesi de AKP Genel Başkanına Allah bağışlasın torunu bir soru götürmüş dedesine, "Dede bu soruyu çöz demiş" AKP Genel Başkanı soruya bakmış çözememiş, bu ne sorusu demiş TEOG sorusu demiş o zaman TEOG'u kaldırıyoruz demiş. Soruyu bilmediği için TEOG'u kaldırıyor." Bölgedeki belediyelere kayyum atanmasını da eleştiren Baydemir, "Kardeşlerim hani diyor, yerli, milli siyaset bunların yaptığı, ürettiği tek şey var. Yerli ve milli hırsız. Ne oldu, Van'ın bütün belediyelerine kayyum atadılar. Kameralar da açık, girin televizyon arşivlerine AKP Genel Başkanı ne diyordu Van Büyükşehir Belediyesi için. Güya Bekir Kaya, güya belediyelerimiz Kandil'e para gönderiyormuş.
Bekir Kaya - 25.08.2017
Tgc'den Bayram Öncesi Tutuklu Gazetecilere Ziyaret
"TEK TİP ELBİSE GİYMEYİZ, ADİL YARGILANMAK İSTİYORUZ"  Görüşmede tutuklu gazeteciler, "Mahkemede sundukları delillerin dikkate alınması durumunda özgür kalacaklarını, adil yargılanmak istediklerini" vurguladılar. "Tek tip elbise uygulamasının ise Türkiye'yi demokrasi açısından geriye götüreceğini, asla tek tip elbiseyi giymeyeceklerini" söylediler. "Gazeteciler haklarında açılan delillere dayanmayan davalarla yargısal bir taciz altında tutulduklarını" belirttiler.  "BİR BAYRAMI DAHA SİLİVRİ CEZAEVİNDE GEÇİRECEK TUTUKLU GAZETECİLER NELER SÖYLEDİ?"  Tutuklu gazeteciler şu ifadeleri kullandı: Ahmet Şık-Cumhuriyet Gazetesi Yazarı  (30 Aralık 2016 tarihinden bu yana tutuklu. 11Eylül 2017'de Çağlayan'daki adliyede duruşması var.) CHP'nin Adalet Kurultayı'nı önemsiyorum. Bu kurultayda hapiste olmayıp ama yine de tutuklu olan gazetecilerin durumu da konuşulsun. Meslektaşlarıma şöyle sesleniyorum; 11 Eylül 2017 Pazartesi günü davamız var hatırlıyor musunuz?     "BEN GAZETECİLİKTEN YARGILANIYORUM"  Gökmen Ulu-Sözcü Gazetesi Muhabiri  (26 Mayıs 2017 tarihinde tutuklandı. İddianamesi hazırlanmadı.)  "Ben cezaevinde iddianamemin hazırlanmasını bekliyorum. Her ay tutukluluğuma itiraz ediyorum. Savunmamı hazırlıyorum. Ancak avukat kısıtlılığım sürüyor. Avukat kısıtlılığımın kaldırılmasını istiyorum. Avukat yalnız savunma için gelmiyor. Bizim için dert ortağı aynı zamanda. Ancak haftada bir saat görüşebiliyorum. Mektup kısıtlılığım var. Sevdiklerim mektup gönderiyor. Onlar bana verilmiyor. Gönderenlere iade ediliyor. Böyle 200'e yakın mektubum bana ulaştırılmadı. 60 günde bir açık görüşümüz var. Bayram'da da açık görüş olacak. Ama bu açık görüş diğer açık görüşle kesişiyor. Bir açık görüş hakkımız kaybolacak. CHP'nin Adalet Kurultayı'nı önemsiyorum. Gazeteciliğin de bu kurultayda konuşulacak olması çok önemli. Biz örgüt üyeliği kapsamında tutuklanmamamıza rağmen bize o kapsamda muamele ediliyor. Eşime mektup yazamıyorum. Cezaevinde bol bol kitap okuyorum. Yazıyorum. Spor yapıyorum. Ben haber ve gazetecilikten yargılanıyorum. Cumhurbaşkanı'nın Marmaris'te olduğunu ben saat 16.25'te haber yaptım. Daha sonra gece Cumhurbaşkanı Erdoğan ge24.05'de Marmaris'te gazetecilere açıklama yaptı. Daha sonra da İstanbul'a geleceğini tüm gazeteler haber olarak verdi. Ben bu  durumda nasıl Cumhurbaşkanı'nın yerini bildirmiş oluyorum? Genç meslektaşlarımız içinde bulunduğumu durumdan karamsarlığa kapılmasınlar. Mesleğin içine yuvarlandığı açmaz ve çürüme onların getireceği taze kanla aşılacaktır."  "KEFEN GİYERİM TEK TİP ELBİSE GİYMEM" İnan Kızılkaya/ Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü (16 Ağustos 2016 tarihinde tutuklandı-31 Ekim 2017 tarihinde Çağlayan'daki adliyede duruşması var)  "Tüm meslektaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Silivri Dokuz Nolu Cezaevi'nden Türkiye'nin en iyi gazetesi çıkar. Ancak matbaamız ve bir arada olma koşulumuz yok. Şu an tek kalıyorum.. Aynı davadan yargılandığım Ayhan Bilgen ve Bekir Kaya birlikte kalıyor.
Bekir Kaya - 18.08.2017
Belediye Mezarlığında Teröristler İçin Sözde "Şehitlik" Oluşturmuşlar
Van'da belediyeye ait mezarlığın bir kısmını ölen PKK'lıların defnedildiği sözde "şehitliğe" dönüştürdükleri, kamu malı statüsündeki belediye araçlarının terör örgütü PKK'nın amaçları doğrultusunda kullanımını sağladıkları ve belediye işçilerinden yaptıkları kesintiyi örgütle bağlantılı derneğe aktardıkları gerekçesiyle eski Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın da aralarında bulunduğu 8 kişi hakkında dava açıldı.
Bekir Kaya - 18.08.2017
Gündem / 18 Ağustos 2017
(Denizli/19.45/Manisa/21.45) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Belediye mezarlığında teröristler için sözde "şehitlik" oluşturmuşlar Van'da belediyeye ait mezarlığın bir kısmını ölen PKK'lıların defnedildiği sözde "şehitliğe" dönüştürdükleri, kamu malı statüsündeki belediye araçlarının terör örgütü PKK'nın amaçları doğrultusunda kullanımını sağladıkları ve belediye işçilerinden yaptıkları kesintiyi örgütle bağlantılı derneğe aktardıkları gerekçesiyle eski Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın da aralarında bulunduğu 8 kişi hakkında dava açıldı İddianamede, ölen terör örgütü mensubu yakınlarına "PKK'da iken şehit düşenlere Yenimahalle Mezarlığı'nda yer yapmışız, hepsini oraya defnediyoruz, senin oğlunu da oraya defnedeceğiz" denildiği belirtilerek, cenazelerin defnedilmesinde ailelerin inisiyatif kullanmalarına izin verilmediği vurgulandı (Ekip/Van) 2- "Yargılamalardaki inkar, oyalama taktiği" İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Bekir Kaya - 08.08.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Bakan Eroğlu: Türkiye şifalı bitkiler açısından zengin bir ülke Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çorum'daki programının ardından karayoluyla Amasya'ya geçti.
Bekir Kaya - 07.06.2017
Dbp'li Belediyenin Borcunu Yeni Yönetim Ödüyor
Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında tutuklanan ve görevinden uzaklaştırılan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya'nın yerine, KHK kapsamında Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Vali İbrahim Taşyapan'ın talimatıyla hizmetler yürütülüyor.
Bekir Kaya - 11.05.2017
Engelliler Haftası
Engelliler ile ilgili son yıllarda önemli düzenlemeler yapıldığını belirten Vali Pekmez, şöyle konuştu: "Devletimiz engelliler ile ilgili maddi ve ekipman açısından önemli katkılar sağlıyor. Toplumda daha duyarlı hale geldi. Bunlar bütün ihtiyaçlar karşılandı anlamına gelmiyor. Ancak 10 yıl öncesine göre çok da iyi durumdayız. Önemli mesafe kat edildi. Bizim için önemli olan engellilerin iş ve günlük hayatlarında sürdürebilecek imkanları vermek. Daha önce evlere kapanan engelliler son yıllarda sokaklarda, iş yerlerinde aktivitelerde bulunuyor. Bizler belirlenen bu haftada sizleri ziyaret ederek varsa sorunlarınıza beraber çözüm bulmak, sizlerle hasbihal etmek üzere ziyaretimizi gerçekleştirdik." Engelliler Derneği Aksaray Şube Başkanı Bekir Kaya ise engelliler ile ilgili çalışma ve programları hep birlikte yapmak istediklerini ifade ederek, ziyaretten dolayı Vali Pekmez'e teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Kaya Haberleri | Bekir Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bekir Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Kazada Ölen İki Genç Toprağa Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 23:19:47. #1.14#

title