Bedrettin Dalan Haberleri

Bedrettin Dalan haber, Bedrettin Dalan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedrettin Dalan - 11.03.2015
Dalan: Şeytani Bir Kumpastı. Bunun Mağduru Olmamak İçin Yurt Dışına Çıktım (2)
KANAT TAKDIM UÇUYORUM Bedrettin Dalan, kurucusu olduğu Yeditepe Üniversitesi'nin Rektörlük Binasında basın toplantısı düzenledi.
Bedrettin Dalan - 11.03.2015
Dalan Neden "Firari" Olduğunu Anlattı
Firari olarak yargılandığı Ergenekon davası kapsamında hakkındaki yakalama kararının kaldırılmasının ardından Türkiye'ye dönen Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan, "kurulan şeytani kumpasın mağduru olmamak için" yurt dışına çıktığını söyledi.
Bedrettin Dalan - 11.03.2015
Bedrettin Dalan: Kanat Taktım Uçuyorum (1)
Ergenekon operasyonları sırasında ayrıldığı Türkiye'ye dönen İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan, "Yedi yıl aradan sonra ülkeme gelmekten bahtiyarlık duyuyorum demek dahi çok hafif bir kelime, kanat taktım uçuyorum.
Bedrettin Dalan - 10.03.2015
Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi'nde Konuştu
Ergenekon davası nedeniyle hakkında çıkarılan yakalama kararının kaldırılmasından sonra dün gece Türkiye'ye dönen Bedrettin Dalan, bugün kurucusu olduğu Yeditepe Üniversitesi'ne giderek öğrencilere seslendi.
Bedrettin Dalan - 10.03.2015
Bedrettin Dalan: "Bana Mutlaka Dokunacaklardı Ama Dokunamadılar"
Ergenekon davasında hakkında çıkarılan yakalama kararı kaldırıldıktan sonra dün gece Türkiye’ye dönen Bedrettin Dalan, kurucusu olduğu Yeditepe Üniversitesi’nde öğrencilere hitap etti.
Bedrettin Dalan - 10.03.2015
Bedrettin Dalan Yurda Döndü
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Bedrettin Dalan, hakkında 12 Nisan 2010'da alınan yakalama kararının geçen ay kaldırılmasının ardından yurda döndü.
Bedrettin Dalan - 10.03.2015
Bedrettin Dalan Türkiye'ye Döndü
Ergenekon davasının firari sanıklarından Bedrettin Dalan, hakkındaki yakalama kararının kaldırılmasının ardından Türkiye’ye döndü.
Bedrettin Dalan - 10.03.2015
Bedrettin Dalan Türkiye'de
Ergenekon Davasının firari sanığı Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan, hakkındaki yakalama kararının geçen ay kaldırılmasının ardından yurda döndü.
Bedrettin Dalan - 19.02.2015
Ergenekon Davası
Ergenekon davasının firari sanığı emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı hakkındaki gıyabi tutuklama kararı kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 19.02.2015
Ergenekon Davası'nın Firari Sanığı Emekli Tümgeneral Bakıcı Hakkındaki "Gıyabi Tutuklama" Kararı...
DAVANIN GEÇMİŞİ Ergenekon Davası kapsamında firari oldukları için dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılanmasına 6 Şubat'ta 6.
Bedrettin Dalan - 19.02.2015
Ergenekon Sanığı Bakıcı'nın Tutuklama Kararı Kalktı
Ergenekon davası kapsamında hakkında çıkan gözaltı kararı üzerine yurtdışına gittiği belirtilen Mustafa Bakıcı için 8 Ağustos 2011’de, Ergenekon davasına bakan kapatılan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yakalama kararı çıkarılmıştı. Bir süre sonra da tutuklama kararı verilmişti. O tarihten bu yana firari olan Bakıcı hakkındaki dosya ayrılmıştı. Bakıcı ile birlikte Bedrettin Dalan, Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Debzlelvidze’nin İstanbul 6.
Bedrettin Dalan - 18.02.2015
Bedrettin Dalan'ın Yakalama Kararı Kaldırıldı
Ergenekon davası firari sanıklarından İstanbul Büyükşehir Belediye eski başkanı Bedrettin Dalan hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 18.02.2015
Bedrettin Dalan Hakkındaki Yakalama Kararı Kaldırıldı
Ergenekon Davası'nın firari sanığı Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan hakkındaki yakalama kararı oybirliğiyle kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 18.02.2015
Bedrettin Dalan'ın Yakalama Kararı Kaldırıldı
Ergenekon davasının firari sanığı Bedrettin Dalan hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 18.02.2015
Ergenekon Davası
Ergenekon davasının firari sanığı Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 18.02.2015
Ergenekon Davası Firari Sanıklarından Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan...
IHAAW162241-ASA/18-02-2015 - Ergenekon davası firari sanıklarından eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı.
Bedrettin Dalan - 06.02.2015
Ergenekon Davası
Firari 5 sanığın yargılandığı davada savcılığın, Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan ve emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı hakkındaki yakalama emirlerinin kaldırılması yönündeki talebi reddedildi Dalan'ın avukatı Ülgen: "Bu dava, yargı içine sinmiş alçak bir çetenin kurguladığı bir davadır ve.
Bedrettin Dalan - 06.02.2015
Mahkemeden Dalan ve Çömez Talebine Red
Ergenekon davasında dosyaları ayrılan 5 sanığın duruşmasında mahkeme, savcının firari sanıklar Bedrettin Dalan, Turan Çömez ve Emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı hakkındaki 'yakalama ve tutuklama kararının kaldırılması' talebini reddetti.
Bedrettin Dalan - 06.02.2015
'Dalan ve Çözmez İçin Yakalama Kararı Kaldırılsın' Talebine Ret
Ergenekon davasının firari sanıkları "Bedrettin Dalan ve Turhan Çözmez için yakalama kararı kaldırılsın" talebi mahkeme tarafından reddedildi.
Bedrettin Dalan - 06.02.2015
Ergenekon'da Savcının Firari Sanıklar Hakkındaki Talebine Ret
"Ergenekon davasında" aralarında Bedrettin Dalan, Mustafa Bakıcı ve Turhan Çömez'in de bulunduğu firari 5 sanık hakkında ayrılan dosyanın görülmesine devam edildi.
Bedrettin Dalan - 06.02.2015
Savcı, Ergenekon Davasının Firari Sanıkları İçin Yakalama ve Tutuklama Kararının Kaldırılmasını...
Savcı, "Ergenekon davası" nın firari sanıkları Bedrettin Dalan, Turan Çömez ve Emekli Tüm Gn. Mustafa Bakıcı hakkındaki "yakalama ve tutuklama" kararlarının kaldırılmasını istedi.
Bedrettin Dalan - 11.11.2014
Eski MİT Görevlisi Ergenekon Davasından Beraat Etti
DAVANIN GEÇMİŞİ İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan Ergenekon iddianamesinde yer alan Özel Yılmaz'ın MİT İstanbul Bölge Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde davanın firari sanığı Bedrettin Dalan'a operasyon konusunda bilgi vererek 'kaç' dediği iddia edilmişti.
Bedrettin Dalan - 11.11.2014
Ergenekon Sanığı Eski MİT Görevlisi Yılmaz Beraat Etti
  Davanın geçmişi   Devlet İstihbarat Hizmetleri ve MİT Kanunu'nda değişiklik üzerine Ergenekon davasının 22 Mart 2012'de yapılan duruşmasında, davada firari sanık olarak yer alan ve yakalanamadığı için dosyası ayrılan Bedrettin Dalan'ın yurt dışına çıkışına yardımcı olduğu iddia edilen eski MİT görevlisi Özel Yılmaz'ın yargılanması durdurularak, Başbakanlık'tan izin istenmişti.
Bedrettin Dalan - 26.10.2014
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2)
Sanatçı İbrahim Tatlıses ve Ergenekon davasının sanığı İstek Vakfı Başkanı Bedrettin Dalan törene çelenk gönderdi.
Bedrettin Dalan - 20.08.2014
Dalan'ın Talepleri Reddedildi
İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi, yurt dışında bulunan "Ergenekon" davasının firari sanığı Bedrettin Dalan ile ilgili "beraat etmesi, hakkındaki yakalama emrinin kaldırılması ve Türkiye'ye dönmesi için sosyal güvence verilmesi" taleplerini reddetti.
Bedrettin Dalan - 20.08.2014
Dalan'ın, Yakalamanın Kaldırılması ve Beraat Talepleri Reddedildi
Ergenekon sanığı Bedrettin Dalan’ın, dava kapsamında hakkında çıkarılan yakalama kararının kaldırılması ve beraat talebi reddedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bedrettin Dalan Haberleri | Bedrettin Dalan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Bedrettin Dalan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedrettin Dalan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ergenekon Davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 22:55:45. #1.14#
title