Bedrettin Dalan Haberleri

Bedrettin Dalan haber, Bedrettin Dalan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedrettin Dalan - 12.10.2015
Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması
Bedrettin Dalan ile de ilişkili olması nedeniyle suçlandığını kaydeden Gürüz, "Dalan, Yeditepe Üniversitesi kurucusu, ben YÖK üyesiyim" dedi.
Bedrettin Dalan - 06.08.2015
Organik Çay Tarımı Projesi"
-"Yaşamak istiyorsak doğayı yaşatmak zorundayız" Toplantıya katılan İstanbul Eğitim ve Kültür (İSTEK) Vakfı Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan ise bilimsel araştırmaların önemine değinerek, ÇAYKUR'un bu yöndeki çalışmalarını takdirle takip ettiklerini ve destek verdiklerini söyledi.
Bedrettin Dalan - 29.07.2015
Yeditepe Üniversitesi'nden "Teknopark" Protokolü
Açıklamada görüşlerine yer verilen İstanbul Eğitim ve Kültür (İSTEK) Vakfı Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, ülke olarak 2023 vizyonuna uygun gelişme değil, sıçrama yapılması gerektiğini belirterek, "Teknoparklarda asıl hedeflenen üniversitelerle bilimsel araştırma yapan diğer kurum ve kuruluşların, piyasada üretim yapan işletmelerle iş birliğini sağlamaktır.
Bedrettin Dalan - 29.07.2015
Yeditepe Üniversitesi Teknopark Kurucu Heyeti Protokolü İmzalandı
Yeditepe Üniversitesi'nde düzenlenen imza töreninde bir konuşma yapan İSTEK Vakfı Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, "Bizim, Ülke olarak 2023 vizyonuna uygun gelişme değil, sıçrama yapmamız gerekir.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Aa Günün
Günün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- İran ile nükleer müzakerelerde anlaşma sağlanması İran'ın başkenti Tahran'da, nükleer müzakerelerde anlaşma sağlanması üzerine sokaklara çıkan vatandaşlar sevinç gösterilerinde bulundu ABD Başkanı Obama, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Birleşik Arap Emirlikleri veliahttı Muhammed Al Nahyan ile telefonda görüştü Katar, anlaşmayı "önemli adım" diye niteleyerek memnuniyetle karşıladı ABD Dışişleri Bakanı Kerry, KİK dışişleri bakanlarını aradı Suudi Arabistan, "nükleer silah elde edilmesinin engellenmesi, askeri alanların teftişi" ve anlaşmanın ihlali halinde yaptırımların yeniden uygulanması çağrısı yaptı Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı: "Anlaşmayı alkışlıyoruz" İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Gelişmiş uranyum zenginleştirmeye, gelişmiş ekonomiye ve gelişmiş nükleer programa ulaşacağız" (01.47/04.31/05.10/06.19/08.44/11.57) 2- Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapılarını basına açtı Külliye içerisinde bulunan kuzey ve güney idari binalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makamının da bulunduğu ana bina da basına tanıtıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Burası sıfırdan projesiyle, her şeyiyle mükemmel bir şekilde yapılmış ve bu ülkenin temsil makamı. Bunun üzerinde bu kadar böyle provokatif haberler veya dezenformasyon yapmak bunlar hiç doğru şeyler değil" "Danıştayın yanılmıyorsam üç tane kararı var burayla alakalı ama maalesef sürekli olarak burayı gündemde tutmayı bile ben şık bulmuyorum.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Ergenekon Davasında Bedrettin Dalan'a Yurt Dışına Çıkış Yasağı
Ergenekon davası kapsamında, duruşmaya ilk kez katılarak savunma yapan Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan hakkında yurt dışına çıkış yasağı kararı alındı.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Bedrettin Dalan "Ergenekon İddiası"Nı Mahkemede İlk Kez Yanıtladı
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılandığı davanın 4. duruşması görüldü.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Ergenekon Davası
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılarak yeni bir esasa kaydedilen sanık Bedrettin Dalan, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı ile firari sanıklar Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılanmasına devam ediliyor.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Bedrettin Dalan Adliyede (1)
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılandığı davanın 4. duruşması başladı.
Bedrettin Dalan - 15.07.2015
Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan,...
IHAAW101146-ASA/15-07-2015 - Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan, “Ergenekon” davasında ilk kez ifade vermek üzere adliyeye geldi.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Mustafa Bakıcı: Yurtışına Hiçbir Zaman Çıkmadım. Türkiyedeydim
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılandığı davanın 3. duruşması yapıldı.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Ergenekon Davasının Firari Sanığı Mustafa Bakıcı: "Yurt Dışına Çıkmadım"
İstanbul 6'ncı ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada geçtiğimiz aylarda hakkındaki gıyabi tutuklama kararı kaldırılan emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı avukatı Mahir Işıkay ile birlikte hazır bulundu. Bugün duruşmaya gelerek ifade vermesi beklenen eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sanık Bedrettin Dalan ise sağlık sorunları nedeniyle duruşmaya katılmadı.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Ergenekon Davası
Mustafa Bakıcı, davanın diğer sanığı Bedrettin Dalan'ı hayatında hiç görmediğini ve hiçbir irtibatının olmadığını da belirterek, kendisi hakkında yayınlanan en aşağılayıcı haberin, PKK tarafından yurt dışına kaçırıldığı haberi olduğunu ve bu haber gibi diğer, neye hizmet ettiğini bilmediği haberlerin, asılsız, siyah propaganda haberlerinden olduğunu öne sürdü.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Firari Ergenekon Sanığı Bakıcı İfade Verdi
Ergenekon davasının firari sanığı emekli Tümgeneral Mustafa Bakacı, tutuklama kararının kaldırılmasının ardından ilk kez hakim karşısına çıktı. İnternet andıcının emir doğrultusunda hazırlandığını ifade eden Bakıcı, ıslak imzalı belgenin ise kendileriyle ilgisi bulunmadığını savundu. Yurt dışına çıkmadığını ileri süren Bakıcı, terörist suçlamasını kabul etmediği ve kumpas gerekçesiyle teslim olmadığını söyledi. Mahkeme, Bakıcı’nın ifadesi alındığı için hakkındaki yakalama kararını kaldırdı ve yurt dışına çıkış yasağı koydu. İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya yargılaması devam eden 5 sanıktan sadece Mustafa Bakıcı katıldı. Sanıklardan Bedrettin Dalan’ın avukatı müvekkilinin gece aniden rahatsızlandığı için gelemediğini, bu nedenle mahkemeye karşı mahcup olduklarını söyledi.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Mustafa Bakıcı Hakkındaki Yakalama Kararı Kaldırıldı (1)
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılandığı davanın 3. duruşması yapıldı.
Bedrettin Dalan - 01.07.2015
Ergenekon Davası
Ergenekon davası kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, 4 yıl sonra duruşmaya katıldı.  Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılarak yeni bir esasa kaydedilen sanık Bedrettin Dalan ile firari sanıklar eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılanmasına devam edildi.
Bedrettin Dalan - 20.06.2015
9. Cumhurbaşkanı Demirel Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cami bahçesinde taziye defteri açılırken, İslamköy'ün çeşitli yerlerine de Süleyman Demirel'in posterleri ve "Güle güle babamız, cumhurbaşkanımız, seni asla unutmayacağız" yazılı pankartlar asıldı.    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türk Silahlı Kuvvetleri, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Denktaş ailesi, Bedrettin Dalan, DSİ Genel Müdürlüğü, Erdoğan Demirören, Mehmet Haberal, Koç Ailesi, Yıldız Kenter ve İbrahim Tatlıses'in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi ve kurum cenazeye çelenk gönderdi.
Bedrettin Dalan - 06.05.2015
Magna Carta 800. Yılında Yeditepe Üniversitesi'nde Tartışılıyor
Prof. Dr. İlber Ortaylı Yeditepe'de anayasa ve vergi konularını irdeliyor Açılış Konuşmalarını Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 22.04.2015
Ergenekon Davası'nda Dosyası Ayrılan 5 Sanığın Yargılanmasına Devam Edildi
Ergenekon Davası kapsamında firari oldukları için dosyaları ayrılan Bedrettin Dalan, eski milletvekili Turan Çömez, emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılandığı davanın 2. duruşması yapıldı.
Bedrettin Dalan - 22.04.2015
Ergenekon Davasında Firari Sanıkların Yargılanmasına Devam Edildi
Ergenekon davasında ifadeleri alınamadığı için dosyaları ayrılan 5 sanık hakkındaki davanın görülmesine devam edildi. Geçtiğimiz aylarda hakkındaki yakalama kararı kaldırılan ve Türkiye'ye dönen sanık Bedrettin Dalan sağlık sorunları nedeniyle duruşmaya katılmadı.
Bedrettin Dalan - 22.04.2015
Ergenekon Davası
Ergenekon davası kapsamında dosyaları ayrılarak yeni bir esasa kaydedilen sanık Bedrettin Dalan ile firari sanıklar eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez, Mustafa Bakıcı, Emrah Gönenci ve Saipir Deblevidze'nin yargılanmasına devam edildi.
Bedrettin Dalan - 22.04.2015
Ergenekon'un Firari Sanıklarının Yargılanmasına Devam Edildi
Ergenekon davasının firari sanıklarının yargılandığı davaya devam edildi. 5 sanığın yargılandığı davanın duruşmasına hiçbiri katılmadı. Yakalama kararı kaldırıldıktan sonra Türkiye’ye dönen Bedrettin Dalan'ın sağlık sorunu gerekçesiyle gelmediği belirtildi.
Bedrettin Dalan - 17.04.2015
Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği (Elfa) Genel Kurulu
Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve aynı zamanda ELFA Yönetim Kurulu Başkanı Kabaalioğlu ise Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan'ın mesajını katılımcılarla paylaştı.
Bedrettin Dalan - 15.04.2015
Dünyanın En Önemli Hukukçuları Bir Araya Geliyor
Yönetim Kurulu Başkanlığını Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu'nun yürüttüğü ELFA (European Law Faculties Association / Avrupa Hukuk Fakülteleri Birliği) Genel Kurul Toplantısı ve ELFA İstanbul AGM 2015 Konferansı 17-19 Nisan 2015 tarihlerinde Üniversitemizde gerçekleştirilecek. Güncel hukuk konuları ve hukuk eğitimine ilişkin sorunların tartışılacağı 17 Nisan Cuma günü düzenlenecek konferansın açılış konuşmasını Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 15.04.2015
Yeditepe Üniversitesi, Dünya Hukukçularını Bir Araya Getirecek
Güncel hukuk konuları ve hukuk eğitimine ilişkin sorunların tartışılacağı, konferansın açılış konuşmasını Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bedrettin Dalan Haberleri | Bedrettin Dalan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Bedrettin Dalan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedrettin Dalan kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Başbakanlardan Ulusu, İstanbul'da Toprağa Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 02:36:17. #1.14#
title