Bedrettin Dalan Haberleri

Bedrettin Dalan haber, Bedrettin Dalan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedrettin Dalan - 26.12.2018
İmamoğlu'ndan Dalan'a Ziyaret
İmamoğlu, Yeditepe Üniversitesinde eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan'ı ziyaret etti.
Bedrettin Dalan - 26.12.2018
İmamoğlu'ndan Eski İbb Başkanı Dalan'a Ziyaret
*Eski İBB Başkanı Bedrettin Dalan: "Başarılı olmak isteyen kişiler, tecrübeli kişilerin tecrübelerinden istifade etmelidir.
Bedrettin Dalan - 15.12.2018
Türkiye'nin İlk Tarih Kongresi İçin 40 Üniversite Bir Arada
  BEDRETTİN DALAN: TARİH DENİZ FENERİ GİBİDİR   Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, toplantının Türk tarihi ve kültürünün doğru öğrenilmesi açısından büyük öneme sahip olduğunu belirterek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Tarihini bilmeyen milletler, yok olmaya mahkumdur' sözünü anımsattı.
Bedrettin Dalan - 16.11.2018
Yeditepe Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü Açılış Töreni
Açılış Töreni Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yusuf Akgün, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 07.11.2018
Bedrettin Dalan: İnsan Sağlığına Yatırılan Para Mutluluk Olarak Döner
TÜRKİYE'NİN ilk antimikrobiyal hastanesi olma özelliğini taşıyan Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'nin resmi açılış töreni öncesi DHA'ya açıklamalarda bulunan Bedrettin Dalan, "İnsan sağlığına yatırdığınız para size sevap ve mutluluk olarak döner" dedi.
Bedrettin Dalan - 07.11.2018
Yeditepe Üniversitesi Kos¸uyolu Hastanesi'nin Resmi Açılıs¸ı Yapıldı
Yeditepe Üniversitesi Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan,"Yeditepe Üniversitesi Kos¸uyolu Hastanesi uluslararası arenada da kılavuz niteligˆinde bir hastane." dedi.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
AK Parti Myk Toplantısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili bir soru üzerine verdiği yanıt hatırlatılarak Gökçek'in tekrar AK Parti'den aday olma durumu ve MHP'nin İstanbul adayının Bedrettin Dalan olabileceğine ilişkin iddialara yönelik değerlendirmelerinin sorulması üzerine Çelik, "Bunlar tabiidir her parti adaylarını açıklayacak, herkes kendi ismi altında bu seçime giriyor, herkesin kendi gündemi, kendi siyasi ajandası var.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
AK Parti'li Çelik: Asgari Ücret Komisyonu Zamanında Toplanacak
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı sonrası parti sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çelik, ilk olarak yerel seçimlerde AK Parti'den İstanbul'da Binali Yıldırım, Ankara'da Mehmet Özhaseki'nin olacağı yönündeki iddiaların hatırlatması üzerine şunları söyledi: "Şu anda isimler ile ilgili her şey spekülasyondur. Ne zaman kesinleşir AK Parti bunları açıkladığı zaman kesinleşir." Türk İş ile DİSK'in Asgari Ücret Komisyonunun normalden önce toplanmasını istemesini hatırlatılması üzerine Çelik, "Asgari ücret komisyonuyla ilgili haberleri bakanımızla konuştuk. Asgari ücret komisyonu zamanında toplanacak" diye konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, dövizde yaşanan dalgalanmaların yabancı bir ülkenin başkentinde planlandığını öne sürmesinin hatırlatılması üzerine Çelik, şöyle konuştu: "Dolayısıyla bu saklı gizli bir mesele değil. Sistematik şekilde tırmandırılmak istenen bir sonuç olarak görülüyor. Şimdi konuşacağımız kısmı bu kadardır. Size herhangi bir başkenti ifade edecek değilim. Benim suskunluğumdan bile bir sonuç çıkarırsınız. Saldırıların, o gün kimlerin söylemleriyle gerçekleştiği her şekilde ortadadır. Türkiye bu kadar sistematik ve vahşi bir saldırıyı kendi imkan ve kapasitesiyle atlatmayı başarmıştır." 'SAYIN GÖKÇEK AK PARTİ AİLESİNİN İÇERİSİNDE BİR SİYASETÇİ' "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP'den Melih Gökçek'in adaylığını sorduğumuzda '94'den beri yol arkadaşım' ifadesini kullandı. AK Parti'nin adayı Melih Gökçek olabilir mi? Ayrıca bugün yine bir kulis iddiasıydı. MHP İstanbul adayının Bedrettin Dalan olabileceği ama Dalan 'düşünmüyorum' olarak açıkladı.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Myk Toplantısı Sonrası Açıklama Yaptı -1
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı sonrası parti sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çelik, ilk olarak yerel seçimlerde AK Parti'den İstanbul'da Binali Yıldırım, Ankara'da Mehmet Özhaseki'nin olacağı yönündeki iddiaların hatırlatması üzerine şunları söyledi: "Şu anda isimler ile ilgili her şey spekülasyondur. Ne zaman kesinleşir AK Parti bunları açıkladığı zaman kesinleşir." Türk İş ile DİSK'in Asgari Ücret Komisyonunun normalden önce toplanmasını istemesini hatırlatılması üzerine Çelik, "Asgari ücret komisyonuyla ilgili haberleri bakanımızla konuştuk. Asgari ücret komisyonu zamanında toplanacak" diye konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, dövizde yaşanan dalgalanmaların yabancı bir ülkenin başkentinde planlandığını öne sürmesinin hatırlatılması üzerine Çelik, şöyle konuştu: "Dolayısıyla bu saklı gizli bir mesele değil. Sistematik şekilde tırmandırılmak istenen bir sonuç olarak görülüyor. Şimdi konuşacağımız kısmı bu kadardır. Size herhangi bir başkenti ifade edecek değilim. Benim suskunluğumdan bile bir sonuç çıkarırsınız. Saldırıların, o gün kimlerin söylemleriyle gerçekleştiği her şekilde ortadadır. Türkiye bu kadar sistematik ve vahşi bir saldırıyı kendi imkan ve kapasitesiyle atlatmayı başarmıştır." 'SAYIN GÖKÇEK AK PARTİ AİLESİNİN İÇERİSİNDE BİR SİYASETÇİ' "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP'den Melih Gökçek'in adaylığına ilişkin sorduğumuzda '94'den beri yol arkadaşım' ifadesini kullandı. AK Parti'nin aday Melih Gökçek olabilir mi. Ayrıca bugün yine bir kulis iddiasıydı. MHP İstanbul adayının Bedrettin Dalan olabileceği ama Dalan 'düşünmüyorum' olarak açıkladı.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
Karamollaoğlu: Her Şey Cumhurbaşkanı'nın İki Dudağının Arasında
GÖKÇEK'İN ADAYLIĞI Bir gazetecinin "MHP'nin Ankara adaylığı için Melih Gökçek, İstanbul adaylığı için de Bedrettin Dalan'ın ismi geçiyor.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
Dalan: Tekrar Siyasete Girip de Başıma Bin Türlü Sıkıntı Alma Niyetim Yok
YEDİTEPE Üniversitesi Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, MHP'nin kendisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı göstereceği ddialarıyla ilgili olarak "Olsa da herhangi bir şekilde kabul etmem söz konusu değil. "dedi.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
Bedrettin Dalan'dan Açıklamalar (Arşiv)
Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHAMHP'nin İstanbul adayının, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Bedrettin Dalan olacağı iddia edildi.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
MHP'nin İstanbul Adayı Olacağı İddia Edilen Bedrettin Dalan: "Ben O Defteri Kapattım. Aday Olmayı...
IHAAW130052-GEN/31-10-2018 - MHP’nin İstanbul adayı olacağı iddia edilen Bedrettin Dalan: "Ben o defteri kapattım. Aday olmayı düşünmüyorum.
Bedrettin Dalan - 31.10.2018
MHP Kaynakları: "Yerel Seçimde İstanbul Adayı Olarak Bedrettin Dalan'ı Düşünüyoruz"
IHAAW123329-SIY/31-10-2018 - MHP Kaynakları: "Yerel seçimde İstanbul adayı olarak Bedrettin Dalan’ı düşünüyoruz" 31.10.2018 12:33:29 TSI NNNN.
Bedrettin Dalan - 26.10.2018
Türkiye'nin Enfeksiyon Riski "En" Düşük Hastanesi
"Tamamen yerli ve milli bir molekül geliştirdik" Yeditepe Üniversitesi Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'nin hem Türkiye hem de dünyada birçok ilki gerçekleştirdiğini belirterek, 1996 yılında Yeditepe Üniversitesi'nin kuruluşu ile sağlık yatırımlarını önceliklendirdiklerini söyledi.
Bedrettin Dalan - 05.10.2018
2. Uluslararası İstanbul Afet ve Acil Tıp Sempozyumu Bugün Başlıyor
Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan ve Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 20.09.2018
Ziynet Eşyalarının Çalındığı İddiası
İstasyon Mahallesi Bedrettin Dalan Sokağı'nda bir evden hırsızlık yapıldığı ihbarını alan polis ekipleri olay yerine geldi.
Bedrettin Dalan - 08.07.2018
Yeditepe Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu
Üniversitenin, 2017-2018 akademik döneminde dereceye giren öğrencilere plaketlerinin verildiği tören ise 7 Temmuz'da düzenlendi. Törene, Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yusuf Akgün, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 30.06.2018
Yeditepe'den Eralp Alışık Anısına Kütüphane
Türk kültürü ve tarihi alanında çalışan uzmanlar ve öğrenciler için önemli bir kaynak niteliği taşıyan kütüphanede 9 bin kitap, 580 adet ayrı basım, farklı konularda yazılmış 3 bin 49 makale, küçük sanatlar alanında pek çok detay konuyla ilgili 9 bin 222 dergi, süreli yayın ve ansiklopedi fasikülünün yanı sıra yaklaşık 48 bin dia / slayt, 24 bin 830 adet fotoğraf / resim, 25 bin 600 adet negatif ve 199 bin 39 adet kontak kopya, 53 adet film, 15 adet CD ve 1284 adet kartpostal bulunuyor. Üniversitenin Kuzey Hazırlık Binası yedinci katındaki kütüphanenin açılışı Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan, Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 5
Bedrettin Dalan Bulvarı Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi'nde bulunan 5 katlı plazanın etiket imalatı yapan 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
5 Katlı Plazada Yangın 3
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Geniş Haber) 5 Katlı Plazada Yangın
Bedrettin Dalan Bulvarı Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi'nde bulunan 5 katlı plazanın etiket imalatı yapan 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Geniş Haber) 5 Katlı Plazada Yangın
Bedrettin Dalan Bulvarı Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi'nde bulunan 5 katlı plazanın etiket imalatı yapan 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
5 Katlı Plazada Yangın 2
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
5 Katlı Plazada Yangın
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Başakşehir'de Yangın
Edinilen bilgiye göre, Ziya Gökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı'ndaki 5 katlı bir iş merkezinin etiket üretimi yapan iş yerinin depo olarak kullanılan 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
Başakşehir'de Etiket İmalathanesinde Yangın
Başakşehir Bedrettin Dalan Bulvarı üzerinde bulunan plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
(Alevli Görüntü) 5 Katlı Plazada Yangın (2)
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
5 Katlı Plazada Yangın (1)
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 25.04.2018
5 Katlı Plazada Yangın (1)
Başakşehir İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı'nda bulunan 5 katlı plazanın 4.
Bedrettin Dalan - 26.03.2018
Yılın Siyasetçisi" Ödülü Karacan'a Verildi
Eskişehir doğumlu eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, iş adamı ve siyasetçi Bedrettin Dalan, çekimleri Eskişehir'de yapılan "Savaşçı" dizisinin yönetmeni Faruk Uçan ve gazeteci Muharrem Esen de ödüllerini Karacan'ın elinden aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bedrettin Dalan Haberleri | Bedrettin Dalan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bedrettin Dalan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedrettin Dalan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kartal'da Öldürülen Hırsızlık Şüphelisinin Çaldığı Cip Bedrettin Dalan'ın Oğlu Bar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 11:04:57. #1.15#
title