BEDİRHAN GÖKÇE HABERLERİ

Bedirhan Gökçe haber, Bedirhan Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedirhan Gökçe - 02.08.2012
Bedirhan Gökçe Meydana Çıkıyor!
Bir başka olur Gebze'de Ramazan akşamları. Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan akşamı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.
Bedirhan Gökçe - 02.08.2012
Fatih Kısaparmak, Kepez'de Sevenleriyle Buluşacak
Hacivat-Karagöz, Orta Oyunu, Urfa-Eyvan Gecesi, Aile Sineması, Türk Tasavvuf Musikisi Konseri, Akdeniz Yayla Yörük Gecesi gibi etkinliklerin yanı sıra Murat Başaran ve Bedirhan Gökçe'nin muhteşem konserleriyle gönüllerince eğlenen Kepez'liler şimdi de Fatih Kısaparmak konseri ile unutulmaz bir gece yaşayacak.
Bedirhan Gökçe - 02.08.2012
Ağrı'da Bedirhan Gökçe
Ağrı Belediyesince düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe, Ağrı'lı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 01.08.2012
Tarihin Gölgesinde Şiir Şöleni
Yakutiye Kent Meydanı'nda düzenlenen, İstanbul Feshaneyi aratmayan etkinliklerin son konuğu Bedirhan Gökçe'ydi.
Bedirhan Gökçe - 01.08.2012
Erzurum'da Bedirhan Gökçe Konseri
Erzurum'da Yakutiye Belediyesi'nce düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe, Erzurumlu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 01.08.2012
Bedirhan Gökçe Ağrı'da Sahne Alacak
Ağrı Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında 01.08.2012 tarihinde Bedirhan Gökçe Ağrı'da sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 31.07.2012
Bedirhan Gökçe'den Samsunlulara Şiir Ziyafeti
Ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe, İlkadım Belediyesi Ramazan Günleri etkinlikleri çerçevesinde Samsunlu hayranlarıyla buluştu.
Bedirhan Gökçe - 31.07.2012
Gökçe Şiir Ziyafeti Verdi
İlkadım Belediyesi, Ramazan Günleri etkinlikleri kapsamında Samsun'a gelen Bedirhan Gökçe'yi hayranlarıyla buluşturdu.
Bedirhan Gökçe - 30.07.2012
Kepez'de Bedirhan Gökçe Coşkusu
Antalya Kepez Belediyesi'nin Ramazan şenlikleri, sevilen sanatçı Bedirhan Gökçe'nin konseriyle devam etti.
Bedirhan Gökçe - 30.07.2012
Bedirhan Gökçe Kepez Ramazan Şenliği'nde Konser Verdi
2012 - Bedirhan Gökçe, Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Şenliği'nde sevilen şiirlerini ve şarkılarını seslendirdi.
Bedirhan Gökçe - 30.07.2012
Kepez'de Bedirhan Gökçe Coşkusu
Kepez Ramazan Şenlikleri'nde sahne alan Bedirhan Gökçe, sevilen şiirlerini ve şarkılarını Kepez'liler için seslendirdi.
Bedirhan Gökçe - 28.07.2012
Kepez'de Ramazan Şenlikleri
Ramazan ayı boyunca vatandaşları çeşitli etkinliklerle buluşturan Kepez Belediyesi, Kepez Ramazan Şenlik alanında bugün de sanatçı Bedirhan Gökçe'yi sevenleriyle buluşturacak.
Bedirhan Gökçe - 27.07.2012
Bedirhan Gökçe, Kepez'de Ramazan Şenliğine Katılıyor
Ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe, Antalya'da Kepez Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan Şenliği'ne katılıyor.
Bedirhan Gökçe - 27.07.2012
Kepez'de Ramazan Şenlikleri
Kepez Belediyesi'nce düzenlenen Ramazan Şenlikleri kapsamında yarın sanatçı Bedirhan Gökçe konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 27.07.2012
Bedirhan Gökçe Sivaslı Hayranlarıyla Buluştu
Bedirhan Gökçe, Sivas Belediyesi Buruciye Yaz Akşamları etkinlikleri çerçevesinde Sivaslı hayranlarıyla buluştu.
Bedirhan Gökçe - 25.07.2012
Kaged Üçüncü Çocuk Evini Kazandırıyor
Vali Demir'in konuşmasının ardından, çocuk evine destekte bulunan kişiler ile sponsor firma temsilcilerine plaket verildi. Gece, sanatçı Bedirhan Gökçe'nin muhteşem konseri ile sona erdi.
Bedirhan Gökçe - 25.07.2012
Sivas'ta "Buruciye Yaz Akşamları" Etkinlikleri Devam Ediyor
Sivas Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde devam eden Buruciye Yaz Akşamları etkinlikleri çerçevesinde yarın akşam Bedirhan Gökçe sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 25.07.2012
Buruciye Yaz Akşamları Devam Ediyor
Sivas Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde devam eden Buruciye Yaz Akşamları etkinlikleri çerçevesinde 26 Temmuz 2012 Perşembe gecesi Bedirhan Gökçe sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 24.07.2012
Denizli'de Ramazan Şenlikleri Yoğun İlgi Görüyor
Denizli Belediyesi'nin düzenlediği ve Ramazan Bayramı'na kadar sürecek etkinliklerde, Mustafa Caymaz, Hakan Eyiden, Özgür Doğan, Sadi Cesuroğlu, Ahmet Özhan, Efe, Ümit Bulut, Pınar Bulut, İsmail Barkan, Grup Elmaskalem, Grup Anadolu, Emin Ayaz, Erkan Mutlu'nun konserleri de yer alıyor. Şenliklerde ayrıca, İkbal Gürpınar, Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve İbrahim Sadri'nin şiir dinletileri olacak.
Bedirhan Gökçe - 24.07.2012
Ramazan Şenlikleri Devam Ediyor
Denizli Belediyesi'nin düzenlediği ve Ramazan Bayramı'na kadar sürecek etkinliklerde, Mustafa Caymaz, Hakan Eyiden, Özgür Doğan, Sadi Cesuroğlu, Ahmet Özhan, Efe, Ümit Bulut Pınar Bulut, İsmail Barkan, Grup Elmaskalem, Grup Anadolu, Emin Ayaz, Erkan Mutlu'nun konserleri de yer alıyor. Şenliklerde ayrıca, İkbal Gürpınar, Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve İbrahim Sadri'nin de şiir dinletileri yer alıyor.
Bedirhan Gökçe - 23.07.2012
Kepez Halkı, Her Gün Farklı Bir Ramazan Etkinliğiyle Buluşuyor
Etkinlikler kapsamında Bedirhan Gökçe, Fatih Kısaparmak ve Nuray Hafiftaş gibi isimler de Kepezlilerle buluşacak.
Bedirhan Gökçe - 22.07.2012
Kepez'de Ramazan Coşkusu
Etkinlikte Bedirhan Gökçe 28 Temmuz, Fatih Kısaparmak 4 Ağustos ve Nuray Hafiftaş ise 11 Ağustos'ta konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 22.07.2012
İlkadım Belediyesi Ramazan'ı Coşkuyla Kutlayacak
Tasavvuf müziği eşliğinde açılan iftar sonrası açık havada mehteran gösterisi vatandaşlardan büyük beğeni topladı. İlerleyen saatlerde manevi duyguların zirve yaptığı program semazen gösterisi ile son buldu. 30 gün boyunca dop dolu içeriği ile devam edecek olan Ramazan günleri etkinlikleri kapsamında Hacivat Karagöz, Aşık ile Maşuk, kukla gösterisi, sihirbaz, ilahiler, Mehteran gösterisi, semazenler, gösteri grupları, Arif Nazım, Serdar Tuncer, Kaya Kuzucu, İbrahim Sadri, İkbal Gürpınar, Bedirhan Gökçe ile Samsunlulara maneviyatına uygun rengarenk bir Ramazan ayı sunacak.
Bedirhan Gökçe - 22.07.2012
Ünyelilerin Ramazan Konuğu Bedirhan Gökçe Oldu
Ordu'nun Ünye ilçesinde belediyenin organize ettiği Ramazan ayı etkinliklerinin üçüncü konuğu ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe oldu.
Bedirhan Gökçe - 20.07.2012
Ağrı'da 2012 yılı Ramazan Etkinlikleri
Ay içerinde Çocuk Eğlenceleri, Tasavvuf Müziği, Sema gösterisi, Dinletiler, Hacivat karagöz tiyatroları, Halk Dansları, Yöresel Türk halk Müziği, Halk Ozanları, Denk bejler, Urfa Sıra gecesi, Ramazan Davulcusu, Geleneksel Ramazan İkramları,Çocuklara Ramazan hediyeleri ve Havai Fişek gösterisi ile Sanatçı Bedirhan Gökçe ve Fethullah Badem sahne alacaklardır.
Bedirhan Gökçe - 19.07.2012
Erzurum'da Ramazan Akşamları Kültür ve Eğlenceyle Renklenecek
Öztürk, gündüz yaptığı test uçuşlarıyla vatandaşları büyüledi. Öztürk, Mor Menekşe isimli pervaneli uçağıyla Erzurum akşamlarına renk katacak. 22 Temmuz pazar günü Mustafa Yılmaz konser verecek. 26 Temmuz Perşembe günü Cengiz Çelik ilahi konseri düzenlenecek. 31 Temmuz Salı günü Bedirhan Gökçe şiirleriyle renk katacak.
Bedirhan Gökçe - 19.07.2012
Gebze'de Ramazan Başlıyor
ESKİHİSAR'DA RAMAZAN GECELERİ Gebze'de Ramazan 2012 Etkinlikleri kapsamında Eskihisar Kalesi'nde Ramazan Geceleri düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında 27 Temmuz Cuma 2012 gecesi Serdar Tuncer, 31 Temmuz Salı 2012 gecesi Ömer Döngeloğlu, 3 Ağustos Cuma 2012 gecesi Bedirhan Gökçe ve 11 Ağustos Cumartesi Gecesi Dursun Ali Erzincanlı Kale'de Gebzelilerle bir araya gelecek ve vatandaşlara farklı bir Ramazan gecesi yaşatacak.
Bedirhan Gökçe - 19.07.2012
Kocaeli Ramazan'a Hazır
Eskihisar Kalesi'ndeki etkinliklerde de yarın akşam Serdar Tuncer'le başlayacak buluşmalarda, Ömer Döngeloğlu, Bedirhan Gökçe, Dursun Ali Erzincanlı gibi isimler Gebzelilerle bir araya gelecek.
Bedirhan Gökçe - 19.07.2012
Sincan Meydanları Ramazan İçin Hazır
İlçenin dört bir yanında Ramazan ayı etkinlikleri düzenlenecek. Sincan'daki Ramazan etkinliklerinin sunuculuğunu Sedat Özdemir yapacak. Etkinlik kapsamında pek çok ünlü tasavvuf sanatkarı Sincanlılarla buluşacak. Ahmet Özhan'dan Bedirhan Gökçe'ye, Erkan Mutlu'dan Serdar Tuncer'e kadar pek çok tasavvuf ustası Sincan'da konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 19.07.2012
Kahramanmaraş Belediyesi Ramazana Hazır
Muhteşem Ramazan Geceleri… Kahramanmaraş Belediyesi ayrıca 25 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceği etkinliklerle vatandaşlara doyumsuz bir Ramazan coşkusu yaşatacak. "Muhteşem Ramazan Geceleri" nde Tasavvuf Müziği konseri, Türk Halk Müziği konseri, Belediye Bando Ekibi konserleri, sanatçı konserleri, sıra geceleri, stand-up, semazen gösterileri gibi faaliyetler sergilenecek. Bu yıl aralarında Bosna Hersek Fatih Sultan Mehmet korosu, Mustafa Ceceli, Bedirhan Gökçe, Gökmen, Atalay Demirci, Ömer Karaoğlan, Turgay Başyayla, Cengizhan Akar, Talha Bora Öge ve Bilocan gibi çok sayıda önemli isim gerek konserleriyle gerekse gösterileriyle Kahramanmaraşlılara çok renkli bir Ramazan yaşatacaklar.
Bedirhan Gökçe - 18.07.2012
Ramazan Coşkusunun Başkent'teki Vazgeçilmez Adresi Hamamönü Olacak
Yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sözün ve şiirin ustaları da Hamamönü'nde olacak. Cemal Safi, Bedirhan Gökçe, Ahmet Selçuk İlkan bunlardan bazıları.
Bedirhan Gökçe - 18.07.2012
Temaşa-i Ramazan Başlıyor
Her gece ayrı bir coşku Ramazan ayının her gününü ayrı bir coşku içinde geçirmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, etkinlik takvimi kapsamında vatandaşları farklı sanatçılarla buluşturuyor. Abbas Bahktiari'nin İran Etnik Müziği Konseri ile start alacak etkinliklerde, Sadreddin Özçimi, Salih Bilgin, Ahmed Şahin, Yavuz Akalın, Gökhan Önder, Göksel Baktagir, Kahraman Tazeoğlu, Hüseyin Taşçeşme, Veysel Bilen, İbrahim Sadri, Sırrı Yunus, Uğur Aslan, Erol Köker, İhsan Ekber, Mesut Yavaş, Engin Güneş, Ömer Döngeloğlu, Ahmet Feyzi, İkbal Gülpınar, Çetin Akdeniz, Juan Carmana – Erdal Erzincan, Ümit Tokcan, İlker Cansevdi, Nurettin Çelik, Bayram Büyükoruç, Bedirhan Gökçe, Kadir Arı, Dr.
Bedirhan Gökçe - 18.07.2012
Temaşa-i Ramazan Başlıyor
Ramazan ayının her gününü ayrı bir coşku içinde geçirmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, etkinlik takvimi kapsamında vatandaşları farklı sanatçılarla buluşturuyor. Abbas Bahktiari'nin İran Etnik Müziği Konseri ile start alacak etkinliklerde, Sadreddin Özçimi, Salih Bilgin, Ahmed Şahin, Yavuz Akalın, Gökhan Önder, Göksel Baktagir, Kahraman Tazeoğlu, Hüseyin Taşçeşme, Veysel Bilen, İbrahim Sadri, Sırrı Yunus, Uğur Aslan, Erol Köker, İhsan Ekber, Mesut Yavaş, Engin Güneş, Ömer Döngeloğlu, Ahmet Feyzi, İkbal Gülpınar, Çetin Akdeniz, Juan Carmana – Erdal Erzincan, Ümit Tokcan, İlker Cansevdi, Nurettin Çelik, Bayram Büyükoruç, Bedirhan Gökçe, Kadir Arı, Dr.
Bedirhan Gökçe - 17.07.2012
Ramazan Öncesi Samsun'da Son Hazırlıklar
Ramazan ayı boyunca bin kişiye iftar vereceklerini belirten Demirtaş, "İftar sonrası her akşam tiyatro, şiir dinletileri, ilahi, tasavvuf musikisi, Kuran ziyafeti, dini sohbetler, Karagöz-Hacivat ile vatandaşlara eski Ramazan geleneğini yeniden yaşatacağız. Ramazan günleri kapsamında Bedirhan Gökçe, İbrahim Sadri, İkbal Gürpınar, Serdar Tuncer ve Kaya Kuzucu gibi sanatçılar şiir ve ilahi dinletisi programlarına katılacak" dedi.
Bedirhan Gökçe - 16.07.2012
Gebze Ramazan'a Hazır
ESKİHİSAR'DA RAMAZAN GECELERİ Gebze'de Ramazan 2012 Etkinlikleri kapsamında Eskihisar Kalesi'nde Ramazan Geceleri düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında 27 Temmuz Cuma 2012 gecesi Serdar Tuncer, 31 Temmuz Salı 2012 gecesi Ömer Döngeloğlu, 3 Ağustos Cuma 2012 gecesi Bedirhan Gökçe ve 11 Ağustos Cumartesi Gecesi Dursun Ali Erzincanlı Kale'de Gebzelilerle bir araya gelecek ve vatandaşlara farklı bir Ramazan gecesi yaşatacak.
Bedirhan Gökçe - 15.07.2012
Ramazanda Gençlik Parkı'nda Konserler Var
Aralarında Ahmet Özhan, Sami Savni Özer, Bedirhan Gökçe, Göksel Baktagir, Eşref Ziya Terzi gibi sevilen isimlerin de bulunduğu tasavvuf ve Türk Sanat Müziği sanatçıları vereceği konserler yanında, şiir dinletileri, edebiyat ve fikir sohbetleri de yapılacak.
Bedirhan Gökçe - 15.07.2012
Ramazan Etkinlikleri Gençlik Parkı'nda Yapılacak
GELENEKSEL AKŞAMLAR BAŞKENTLİLERİ BULUŞTURACAK Ramazan'ın yaz aylarına denk gelmesi, bu yıl iftar ve sahur arasındaki saatlere ayrı bir renk katacak. Büyükşehir Belediyesi de Ramazan ayının getirdiği mutluluğu, huzuru ve birliktelik duygusunu iftar sonrası saatlerde Gençlik Parkı'na taşıyacak. Başkentliler, Gençlik Parkı'nda bir araya gelerek, hem yemek çadırında oruçlarını açabilecek hem de sonrasında farklı etkinliklerle unutulmaz Ramazan akşamları yaşayacak. Gençlik Parkı'nda düzenlenecek etkinlikler kapsamında, aralarında Ahmet Özhan, Sami Savni Özer, Bedirhan Gökçe, Göksel Baktagir, Erkan Baktagir gibi sevilen isimlerin de bulundu tasavvuf ve Türk Sanat Müziği sanatçıları konserler verecek.
Bedirhan Gökçe - 14.07.2012
Kepez Ramazan Etkinlikleri 20 Temmuz'da Başlıyor
Bu yıl da ünlü sanatçıların yer alacağı Kepez Belediyesi'nde; Murat Başaran 21 Temmuz'da, Bedirhan Gökçe 28 Temmuz'da, Fatih Kısaparmak 4 Ağustos'ta ve Nuray Hafiftaş ise 11 Ağustos'ta konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 14.07.2012
Kepez'de Ramazan Etkinlikleri 18 Temmuz'da Başlayacak
Etkinlikler kapsamında Murat Başaran 21 Temmuz'da, Bedirhan Gökçe 28 Temmuz'da, Fatih Kısaparmak 4 Ağustos'ta ve Nuray Hafiftaş ise 11 Ağustos'ta konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 13.07.2012
‎Emrah İriç Şiirleriyle Kanal T'de
Orhan Hakalmaz'dan Mehmet Altan'a, Bedirhan Gökçe'den Nevzat Tarhan'a kadar sayısız ismi radyo programlarında misafir eden, birbirinden önemli, ses getiren röportajlar yapan, internet medyası üzerine çeşitli seminerler veren ve çok sayıda ses getiren özel habere imza atan İriç, 2006 yılından bu yana internet medyasında önemli görevlerde yer aldı.
Bedirhan Gökçe - 12.07.2012
Sincan Belediyesi Ramazan Ayı Hazırlıklarını Tamamladı
Yaklaşan Ramazan ayı ile beraber Sincan Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Ramazan ayı boyunca gün boyu yaşanan huzuru devam ettirmeyi amaçlayan Sincan Belediyesi, Ramazan akşamları etkinlikleri düzenleyecek. Eski Ramazan'ların ruhunu yaşatmak için yola çıkan Sincan Belediyesi, düzenlediği tasavvufi konserlerle ve Karagöz- Hacivat, kukla, meddah ve orta oyun gibi gösterileri Sincanlılarla buluşturacak. Sincan Belediyesi, Ramazan ayı boyunca devam edecek olan etkinlikler de pek çok önemli sanatçıyı ağırlayacak. Ünlü şair Bedirhan Gökçe'nin yanı sıra tasavvufi müziğinin vazgeçilmez isimlerinden Serdar Tuncer ve Türk sanat müziği sanatçısı Ahmet Özhan Ramazan ayında konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 12.07.2012
Mamak'ta Ramazan Hazırlıkları Devam Ediyor
Vatandaşlar her akşam Karagöz-Hacivat, orta oyunu, meddah, palyaço, kukla, ilizyonist gösterileri izleyebilecek. Mamak Kültür Merkezi de Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel kültür ve sanat organizasyonlarına ev sahipliği yapacak. Mamak Belediyesi Kent Tiyatrosu oyuncuları Mamaklılar için Ramazan boyunca birbirinden güzel orta oyunları oynayacak. Ayrıca festival alanında semazen gösterileri, Türk Tasavvuf Musikisi, Türk Sanat Müziği konserleri gerçekleştirilecek. Ankara evleri görünümlü festival alanında çocuklar da unutulmuyor. Alana kurulacak lunapark ta çocukların hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak. Yaklaşık 10 ilin dernek federasyonları kültür zenginliklerini etkinlik alanında sergilerken, İbrahim Sadri, Eşref Ziya Terzi, Bedirhan Gökçe ve Uğur Işılak gibi birbirinden ünlü isimler de yer yer sahne alacak Mamak Belediyesi Ramazan öncesi ibadethanelerdeki hazırlıklarına da hız verdi.
Bedirhan Gökçe - 12.07.2012
Ramazan'ın Kalbi Mamak'ta Atacak
Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikleri daha da genişleterek ramazan akşamlarını festival havasında yaşatmayı planlayan Mamak Belediyesi, Ramazan ayının arifesinde hazırlıklarına hız verdi. 5 bin metrekarelik Mamak Pazar alanına kurulacak festival alanında Mamaklılar her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu nostaljik Ramazan eğlencelerini yaşama fırsatı bulacak. Ankara Evleri görünümlü festival alanında 30 gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Mamak halkı ve özellikle çocuklar, Karagöz-Hacivat, orta oyunu, meddah gibi kültürümüzün değerli parçalarıyla tanışarak eğlenceli zamanlar geçirecek. Ramazan ruhuna uygun tasavvuf musikisi dinletileri, sohbet, söyleşi, iftar programları vatandaşlara eski Ramazanları aratmayacak. Yaklaşık 10 ilin dernek federasyonları kültür zenginliklerini etkinlik alanında sergilerken, İbrahim Sadri, Eşref Ziya Terzi, Bedirhan Gökçe ve Uğur Işılak gibi birbirinden ünlü isimler de yer yer sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 10.07.2012
Gop'ta Onbinler "Gönül Sofraları"Nda Buluşuyor
ETKİNLİKLER NEREDE YAPILACAK? Ramazan ayı boyunca her gün Gaziosmanpaşa Belediye Bahçesi'nde özellikle çocuklara yönelik olarak tiyatro gösterileri, meddah, Karagöz Hacivat, şişme oyun parkları, kukla gösterileri ve ortaoyunları sahnelenecek. Ayrıca yöresel geceler, gönül sohbetleri, konserler ve şiir dinletileriyle de 7'den 70'e herkesin eski ramazan eğlenceleri ile hoşça vakit geçirmeleri sağlanacak. Ramazan Ayı boyunca gerçekleştirilecek olan konser etkinliklerinde, Fatih Kısaparmak, Saleh Sabr, Eşref Ziya, Esat Kabaklı ve Mustafa Demirci, Naat ve Münacaat Gecesi'nde Dursun Ali Erzincanlı, şiir dinletileriyle de Bedirhan Gökçe ve Serdar Tuncer Gaziosmanpaşa Belediye Bahçesinde kurulu sahnedeki yerlerini alacak.
Bedirhan Gökçe - 10.07.2012
9. Uluslararası Beyşehir Göl Festivali Başladı
Konuşmaların ardından festival ateşi yakıldı. Daha sonra festival alanında bulunan panayırın açılışı yapılarak, standlar gezildi. Festivalin ilerleyen bölümlerinde ise İran, Yakutistan ve Bosna Hersek'den gelen ekipler dans gösterilerini sergiledi. Festival'in ilk gününde Sevcan Orhan Konseri vardı. Bu seneki festivalde bisiklet yarışları, motorlu tekne yarışları, yüzme yarışları, dalgıç gösterileri, sürat motoru gösterileri havai fişek gösterileri gibi etkinlikler yer alacak. Ayrıca sırası ile Murat Kekilli, Ekrem Düzgünoğlu, Bedirhan Gökçe, Gökhan Türkmen, Rafet el Roman ve Final Gecesinde Ferhat Göçer konseri ile son bulacak.
Bedirhan Gökçe - 06.07.2012
Bayburt'ta Şölenler İçin Geri Sayım Başladı
Şölen kutlamaları kapsamında Genç Osman Stadyumu'nda gerçekleştirilecek konserlerde Bayburtlu sanatçılarımız Aslıhan, Murat Yıldız, Muhsin Bayburtlu, ünlü şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe ve Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Sevcan Orhan izleyenlerle buluşacak.
Bedirhan Gökçe - 26.06.2012
Kültürpark Akşamları İlgiyle İzleniyor
Konyalıların büyük ilgi gösterdiği etkinlikler Kültürpark Amfi Tiyatro'da her akşam saat 20.30'da başlıyor. Etkinlikler kapsamında 26 Haziran Salı akşamı Reha Yeprem, 27 Haziran Çarşamba Bedirhan Gökçe, 28 Haziran Perşembe sinema, 29 Haziran Cuma Namaz Platformu, 30 Haziran Cumartesi Talha Uğurluer yer alacak.
Bedirhan Gökçe - 20.06.2012
Bedirhan Gökçe - 16.06.2012
Suat Kılıç'tan Dibek'e Yanıt Geldi
Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek'in Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)'nun 14-15 Nisan günleri düzenlediği Bedirhan Gökçe dinletisine öğrencileri zorla götürmesi ile ilgili soru önergesine Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç yanıt verdi.
Bedirhan Gökçe - 05.06.2012
Türkçe, Dünya Gündemine Oturdu
Türkçe Olimpiyatları, Twitter'ı da salladı. #sevgidiliturkce diyenler, olimpiyatları 17 dakika, dünya gündeminde tuttu.
Bedirhan Gökçe - 05.06.2012
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bedirhan Gökçe Haberleri | Bedirhan Gökçe Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Bedirhan Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedirhan Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. Bedirhan Gökçe Fethiye'de Konser Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 11:11:17. #1.14#

title