BEDİRHAN GÖKÇE HABERLERİ

Bedirhan Gökçe haber, Bedirhan Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedirhan Gökçe - 17.04.2013
Bedirhan Gökçe Tokat'ta Sahneye Çıktı
Tokat Valiliğince düzenlenen "Gönül Elçileri" ve "Okullu Okulsuz Okuyoruz" projelerinin tanıtımının yapıldığı programın onur konuğu Bedirhan Gökçe oldu.26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda Türkiye'de gönüllü aile oranıyla en...
Bedirhan Gökçe - 11.04.2013
Karabük Ankara'ya Hazırlanıyor
Ankara Günleri programını Karabük Valiliği ve Ankara Karabüklüler Vakfı'nın ortaklaşa organize ettiğini belirten Vali Küçük, "Bu program Karabük Valiliği ve Ankara Karabüklüler Vakfı'nın ortaklaşa gerçekleştirdiği bir organizasyondur. Bu organizasyon Cumhuriyet tarihinde Karabük'ün Ankara'da gerçekleştireceği en kapsamlı ve en büyük tanıtım organizasyonudur. Buradaki hedef kitle öncelikli olarak Ankara'daki ve Karabük'teki hemşerilerimizdir. Dün Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'le bir görüşmemiz oldu. Kendisi Ankara'da yaşayan tüm hemşerilerimize, yaklaşık yirmi bin civarında, kendi imzası ile davetiye mektubu gönderdiğini ifade etti. Buradaki amacımız son yıllarda gerçekten yıldızı parlayan, büyük atılımlar içinde olan Karabük'ü Ankara'da en iyi şekilde tanıtmak ve Karabük'ün nelere sahip olduğunu, ne tür zenginliklere sahip olduğunu en iyi şekilde ifade etmektir. Tabi bu program öncesi büyük bir tanıtım atağı başlattık. Ankara'daki 300 billboard, 100 ışıklı billboard ve 180 adet de daha küçük billboard kiralanmıştır. Kısacası Ankara'nın tamamına yakın tanıtım gerçekleştiriyoruz. Bu hususta Ankara Büyükşehir Belediyesi bize destek vermiştir. Ayrıca başta TRT olmak üzere ulusal kanallarda haftaya girdiğimizde yayınlar ve söyleşiler yapılacaktır. Organizasyonda zengin bir içerik hazırlandı. Her akşam bir konser olacak. Mustafa Ceceli gibi ünlü isimler de bu konserlerde yer alacak. Bununla birlikte Bedirhan Gökçe şiir dinletisi olacak.
Bedirhan Gökçe - 07.04.2013
Bakan Kılıç'ın Van Ziyareti
Sabah saatlerinde Diyarbakır'dan Van'ın Erciş ilçesine gelen Bakan Kılıç, buradaki ziyaretinin ardından il merkezine geçti. Buradaki bir otelde bazı sporcularla öğle yemeği yiyen Bakan Kılıç, Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ndeki ağaç dikimi ve Bedirhan Gökçe'nin konserine katıldıktan sonra Ankara'ya gitmek üzere Van'dan ayrıldı.
Bedirhan Gökçe - 07.04.2013
Bakan Eker ve Kılıç, Üniversite Öğrencileri ile Bir Araya Geldi
Bakan Kılıç ve Bakan Eker, Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde Çanakkale Şehitleri ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği kapsamında düzenlenen "Bedirhan Gökçe ile Şiir Muhabbeti Programı"na katıldı.
Bedirhan Gökçe - 06.04.2013
Bakanlar Eker ve Kılıç, Diyarbakır'da
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde Çanakkale Şehitleri ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği kapsamında düzenlenen, "Bedirhan Gökçe ile Şiir Muhabbeti Programı"na katıldı.
Bedirhan Gökçe - 05.04.2013
Bakan Suat Kılıç Van'a Geliyor
Van Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Bakan Suat Kılıç'ın 7 Nisan Pazar günü Diyarbakır'dan helikopterle Van'ın Erciş ilçesine geleceği bildirildi. Açıklamada, "Bakan Kılıç, AK Parti Gençlik Kolları Kutlu Doğum Haftası programına katılarak, Çelebibağı'nda gençlik merkezi açılışını yapacak. Ardından karayolu ile Van'a geçecek olan Bakan Kılıç, Edremit ilçesindeki spor salonu inşaatı ve Karşıyaka Mahallesi'ndeki Van Olimpik Yüzme Havuzu'nda incelemelerde bulunacak. Yurt-Kur inşaatlarında inceleme yaptıktan sonra ağaç dikimine katılacak olan Bakan Kılıç, Çanakkale Şehitleri ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı kapsamında Bedirhan Gökçe'nin şiir dinletisine katılacak.
Bedirhan Gökçe - 31.03.2013
Sivas'ta Muhsin Yazıcıoğlu Dualar ile Anıldı
Sanatçı Bedirhan Gökçe'nin sunumuyla 4 Eylül Spor Salonu'nda gerçekleştirilen program Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Bedirhan Gökçe - 30.03.2013
Bakanı Yılmaz Sivas'ta
ANMA PROGRAMINA KATILDI Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, daha sonra Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP'nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun 4 Eylül Spor Salonu'nda düzenlenen anma programına katıldı. Sunuculuğunu Bedirhan Gökçe'nin yaptığı programda Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu ile hayatını kaybedenlerin yakınları da hazır bulundu.
Bedirhan Gökçe - 30.03.2013
Muhsin Yazıcıoğlu ve Arkadaşları Gözyaşlarıyla Anıldı
Sunuculuğunu Bedirhan Gökçe'nin yaptığı programda konuşan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Bugün burada Muhsin Bey'i ve yol arkadaşlarını anıyoruz, Allah onlara rahmet eylesin.
Bedirhan Gökçe - 30.03.2013
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 4. Yılı
Bedirhan Gökçe'nin şiirler okuduğu programda, merhum Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişi için dua edildi.
Bedirhan Gökçe - 23.03.2013
Bedirhan Gökçe, Konya Da Yurtkur Öğrencileriyle Buluştu
Yurtkur Konya Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut Danayiyen, yurt müdürleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Bedirhan Gökçe - 20.03.2013
Çanakkale Şehitlerini Anma Programı
Denizli Belediyesi, Bedirhan Gökçe'nin de katıldığı Çanakkale Şehitleri'ni anma programı düzenledi.
Bedirhan Gökçe - 14.03.2013
Bedirhan Gökçe, Kayseri'de Öğrencilerle Buluşacak
Kayseri'de YURTKUR Bölge Müdürlüğü tarafından Çanakkale şehitleri ve İstiklal Marşı konulu şiir gecesi düzenlenecek.
Bedirhan Gökçe - 03.03.2013
"Yeşilay Haftası" Kocaeli'de Kutlandı
Etkinliğe pandomimle katılan drama lideri Zafer Şarlayan ve öğrencileri, sigaradan dolayı babasını kaybeden bir kız çocuğunun yaşadıklarını Bedirhan Gökçe'nin "Baba Uyan" şiiri eşliğinde sergiledi.
Bedirhan Gökçe - 12.02.2013
Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle Buluştu
Keçiören Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerini aralık vermeksizin sürdürmeye devam ediyor.
Bedirhan Gökçe - 12.02.2013
Şiir Sevgisi Salona Sığmadı
Ankara'da Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen ve şair Bedirhan Gökçe'nin konuk olarak katıldığı 'Keçiören'de Şiir Akşamları Islak Kaldırımlar' programı yoğun ilgi gördü.
Bedirhan Gökçe - 03.02.2013
Frankfurt'ta Hamsi Festivali Düzenlendi
Frankfurt kentinde düzenlenen hamsi festivalinin ikinci gününde sanatçı Bedirhan Gökçe de yer alacak.
Bedirhan Gökçe - 25.01.2013
Şair Başsavcının Şiir Kitabı Çıktı
ÖRNEĞİ OLMAYAN BİR ÇALIŞMA… Şiir kitabının Türkiye'de belki çok örneği olmayan bir çalışma olduğunu vurgulayan Özyılmaz, tarzları, hayata bakış açıları, deneyimleri, hayattan devşirdikleri farklı 6 ayrı yönelimin bir bileşimi olarak tanımlanabileceğini aktardı. Kitaptaki şiirlerin birkaçını Beyşehir'de görev yaptığı süre içerisinde kaleme aldığını kaydeden Özyılmaz, şiirlerin bazılarının sanatçı Bedirhan Gökçe tarafından ulusal bir radyo kanalında yorumlandığını da ifade etti.
Bedirhan Gökçe - 17.01.2013
Birand'a Şiirle Veda
Şair Bedirhan Gökçe, ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand için hüzünlü bir şiir yazdı.
Bedirhan Gökçe - 06.01.2013
"Türkiye Şehitleriyle Yürüyor"
Konuşmaların ardından Bedirhan Gökçe tarafından şiir dinletisi sunuldu.
Bedirhan Gökçe - 01.01.2013
Yeni Yılın En Anlamlı Yürüyüşü Sarıkamış'ta Gerçekleşecek
Türkiye'nin en ünlü hafızlarının Kur'an tilavetinin yer aldığı akşam programında Ertuğrul Erkişi ve Bedirhan Gökçe de şiir ve müzik dinletileriyle etkinliğe destek verecekler.
Bedirhan Gökçe - 31.12.2012
Spor Bakanlığı'ndan Yeni Yılda Anlamlı Etkinlik
RUS ARŞİV GÖRÜNTÜLERİ AĞLATACAK Düzenlenen program kapsamında yürüyüşe katılacak gençlere İsmail Bilgin'in 'Sarıkamış: Beyaz Hüzün' kitabının yanı sıra 'Kara Düşen Kan: Sarıkamış' el kitabı ve başta Serdar Kılıç'ın hazırlayıp sunduğu Sarıkamış Belgeseli ve Murat Saraçoğlu ile Özhan Eren'in yönettiği, Sarıkamış destanını anlatan '120' filminin DVD'leri hediye edilecek. Türkiye'nin en ünlü hafızlarının Kur'an tilavetinin yer aldığı akşam programında Ertuğrul Erkişi ve Bedirhan Gökçe de şiir ve müzik dinletileriyle etkinliğe destek verecek.
Bedirhan Gökçe - 31.12.2012
Sarıkamış'ta Hüzünlü Anma
Türkiye'nin en ünlü hafızlarının Kur'an tilavetinin yer aldığı akşam programında Ertuğrul Erkişi ve Bedirhan Gökçe de şiir ve müzik dinletileriyle etkinliğe destek verecekler.
Bedirhan Gökçe - 30.12.2012
Bakan Kılıç, 10 Bin Gençle Allahüekber Dağları'na Çıkacak
Yürüyüşe katılacak gençlere Sarıkamış'la ilgili kitap ve DVD'ler dağıtılacak. Türkiye'nin en ünlü hafızlarının Kur'an tilavet edeceği akşam programında Ertuğrul Erkişi ve Bedirhan Gökçe sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 27.12.2012
Zirve Radyo Bedirhan Gökçe'nin Katılımıyla Açıldı
Gaziantep Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama radyosu 'Zirve Radyo', ünlü radyocu, şair ve yorumcu Bedirhan Gökçe'nin katılımı ile açıldı.
Bedirhan Gökçe - 26.12.2012
Uğur Demirci'den "Sarıkamış Şehitleri" Türküsü
-"Klibin asıl oyuncuları oynasın istedim"- "Bu çalışmamda, orada şehit olan 90 bin ana kuzusunun çığlığı olabilmeyi amaçladım" diyen Demirci, şunları kaydetti: "Parçanın söz ve müziği bana ait, klipte türküye eşlik eden şiir ise Bedirhan Gökçe'nin.
Bedirhan Gökçe - 23.12.2012
Bedirhan Gökçe Şiirleriyle Duygulandırdı
Sakarya'nın Adapazarı Belediyesi Aralık ayı kültür etkinlikleri çerçevesinde Orhangazi Kültür Merkezi'nde Şair Bedirhan Gökçe'nin katılımı ile "Şiir Dinletisi" yapıldı.
Bedirhan Gökçe - 21.12.2012
"Zirve Radyosu" Açılacak
İnternet üzerinde canlı yayın akışı olan "Zirve Radyosu"nun resmi açılışının 25 Aralık Salı günü Şair Bedirhan Gökçe'nin katılımıyla yapılacağı bildirildi.
Bedirhan Gökçe - 21.12.2012
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Dolu Dolu Kutlanacak
Düzenlenecek olan kurtuluş etkinlikleri hakkında bilgi veren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, 25 Aralık'ta etkinliklerin Şahinbey Kültür Merkezi'nde saat 19.00'da Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ile başlayacağını belirterek, "Yine okullara arası takım ve ferdi takımların yarıştığı 3.
Bedirhan Gökçe - 21.12.2012
Zirve Üniversitesi, Zirve Radyo'yu Hizmete Açıyor
Gaziantep'in ilk iletişim fakültesini kuran Zirve Üniversitesi eğitim amaçlı Zirve Radyo'yu yayına başlatıyor. Radyonun açılışına Bedirhan Gökçe'de katılacak.
Bedirhan Gökçe - 20.12.2012
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu
-Bedirhan Gökçe konseri Şahinbey Belediyesi tarafından Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında Bedirhan Gökçe konseri düzenlenecek.
Bedirhan Gökçe - 18.12.2012
Bedirhan Gökçe Konser Verecek
Sanatçı Bedirhan Gökçe Sakarya'da konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 14.12.2012
Uluslararası Köln Kitap Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı
Dört gün sürecek fuarın son gününde Bedirhan Gökçe de fuara katılacak.
Bedirhan Gökçe - 30.10.2012
Tuluyhan Uğurlu Ayakta Alkışlandı
Programın son bölümünde sahneye çıkan Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, yaptığı konuşmada, Uğurlu ve müzikseverlere Belediye Başkanı Yusuf Uzun'un selamını iletti. Uğurlu'yu Beylikdüzü'nde ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Yeşil, Başkan Uzun adına sanatçıya çiçek takdim etti. Belediye Başkan Yardımcı Osman Dinç'in de izlediği konser öncesinde programın açılışını yapan Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Nihat Adıgüzel'in seslendirdiği Bedirhan Gökçe'nin "Bir Elif Olmak, Bir Mehmet Olmak" şiiri de izleyenlerden büyük alkış aldı.
Bedirhan Gökçe - 04.09.2012
Kültürel Etkinliklerin Adresi Mamak
ŞİİRİN USTA YORUMCULARI MAMAK'TAYDI Türk şiirinin yaşayan en önemli yorumcuları arasında gösterilen iki büyük sanatçı İbrahim Sadri ve Bedirhan Gökçe, Mamaklılara unutulmaz Ramazan akşamları yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 31.08.2012
İstanbul'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu
Vali Hüseyin Avni Mutlu'nun ev sahipliğini yaptığı geceye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın yanı sıra siyaset, iş ve yargı camiasından pek çok ünlü isim ve şehit aileleri katıldı. Havai fişek gösterisinin renklendirdiği gecede Şair Bedirhan Gökçe tarafından okunan şiir ilgiyle dinlendi.
Bedirhan Gökçe - 19.08.2012
Gop'ta Bir Ramazan Daha Gönül Gönüle Geçti
İftar öncesi tasavvuf müziklerinin yer aldığı dayanışma gecelerinde daha sonra belediye bahçesi önünde kurulu platformda özellikle çocuklara yönelik tiyatro, meddah, orta oyunu, Hacivat ve Karagöz sahnelendi. Bedirhan Gökçe ve Serdar Tuncer'in şiir dinletileriyle, Dursun Ali Erzincanlı'nın Naat ve Münacaat Gecesi'yle, Fatih Kısaparmak, Saleh Sabr, Eşref Ziya, Esat Kabaklı ve Mustafa Demirci'de konserleriyle Gaziosmanpaşa Belediye Bahçesi'nde kurulu sahnedeki yerlerini alırken, sıcak havalardan bunalan vatandaşlar hediyelik eşya ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı osmanlı çinilerinden esinlenilerek kurulan çağdaş stantlarda alışveriş yapma fırsatı buldular.
Bedirhan Gökçe - 17.08.2012
Ağrı Belediyesinden 2000 Aileye Gıda Yardımı
Etkinliklere ilk günü akşamı Eski Van Caddesinde Akşam saat 22 30 da Yusuf Güneyin verdiği konser ile başladı. Her gün Orta oyunlar, meddah gösterileri, ibiş-memiş, karagöz-hacivat Palyaço gösterileri yapıldı. Ardından her gün ayrı bir sanatçı sahne aldı. yapılan organizeyi Ramazan ayının ilk 10 gününü Eski Van Caddesinde yaptık. Daha sonra bu organizeyi 100 yıl parkında devam ettirdik.Etkinlikte sahne alan sanatçılarımız Yusuf Güney,Bedirhan Gökçe,Emrah Güneş,Peçeli Bülbül, Ramazan Evliyaoğlu, Urfa Sıra gecesi sanatçıları, Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Mahmut Durgut, Ayşe Dalı,Didem Dilara Duman, Fatih Koçak Murat Belet, Ağrı İl Müftülüğü İlahi korosu,Halk Ozanları ve yerel şanalcılardan Metin Yıldız ve halk oyunları ekipleri birbirinden güzel sahne alarak halkın teravihten sonra yorgunluklarını giderdi.
Bedirhan Gökçe - 13.08.2012
Fethiyeliler Bedirhan Gökçe ile Şiire Doydu
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi müdürüğü tarafından düzenlenen Ramazan şenlileri çerçevesinde Fethiye'de sahneye çıkn Bedirhan Gökçe'ye yoğun ilgi oldu.
Bedirhan Gökçe - 13.08.2012
Denizli'de Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor
Denizli Belediyesi, her yıl düzenlediği Ramazan Şenlikleri'ne, bu yıl farklı etkinlikler düzenleyerek devam ediyor. Etkinliklerin bu yılki adresi olan İncilipınar Parkı'nda her gün farklı bir etkinlik düzenlenirken, Bedirhan Gökçe, Reha Yeprem ve Taha sahne alarak Denizlilere unutulmaz anlar yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 13.08.2012
Nuray Hafiftaş Antalya'da Konser Verdi
Kepez Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında ünlü ses sanatçılarını Antalyalılar'la buluşturmaya devam ediyor. Murat Başaran, Bedirhan Gökçe, Fatih Kısaparmak'tan sonra Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş da Ramazan etkinlikleri kapsamında Antalya'da konser verdi.
Bedirhan Gökçe - 13.08.2012
Bedirhan Gökçe Fethiye'de Konser Verdi
Bedirhan Gökçe, Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan şenliğinde sevilen şiir ve şarkılarını seslendirdi.
Bedirhan Gökçe - 10.08.2012
Yıldırım Belediye Meclis Üyeleri İftarda Buluştu
İftar programına ses sanatçısı Bedirhan Gökçe de eşlik etti.
Bedirhan Gökçe - 09.08.2012
Bedirhan Gökçe İle Şiir Yolculuğu
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos Parkı'nda gerçekleştirilen 'Temaşa-i Ramazan' etkinliklerinde sahneye çıkan Bedirhan Gökçe, sevenlerine şiir ziyafeti çekti.
Bedirhan Gökçe - 09.08.2012
Bedirhan Gökçe, Şiirleriyle Bursalıları Duygulandırdı
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos Parkı'nda gerçekleştirilen 'Temaşa-i Ramazan' etkinliklerinde sahneye çıkan Bedirhan Gökçe, sevenlerine şiir ziyafeti çekti.
Bedirhan Gökçe - 08.08.2012
Ramazan Ayı'nda Denizli'ye Yıldız Yağıyor
Denizli Belediyesi'nin Ramazan şenlikleri bunlarla sınırlı kalmayacak. Şenliklerin kalan bölümünde ise Murat Yeni, Reha Yeprem-Taha, Bedirhan Gökçe, Grup Laçin, Gökmen gibi ünlü sanatçılar sahne alarak birbirinden güzel eserlerini sevenleri için seslendirecek.
Bedirhan Gökçe - 08.08.2012
Mamaklılar Bedirhan Gökçe ile Şiire Doydu
Ankara Mamak Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Bedirhan Gökçe'yi ağırladı.
Bedirhan Gökçe - 08.08.2012
Mamak'ta Bedirhan Gökçe'yle Şiir Dolu Ramazan Akşamı
Ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü konukları ağırlayan Mamak Belediyesi, etkinlikler kapsamında Bedirhan Gökçe'yi ağırladı.
Bedirhan Gökçe - 07.08.2012
Başakşehir'de Şehitlerimize Dua
Başakşehir Belediyesi'nin Ramazan etkinliklerinin dünkü bölümünde, tüm Türk milletini yasa boğan şehit haberleri ile hüzün dolu bir gece yaşandı. Teravih namazının ardından Başakşehir Sular Vadisi'nde sahne alan sanatçı Bedirhan Gökçe, "Askere kurşun sıkan hainlere inat etkinliği iptal etmediklerini" söyledi.
Bedirhan Gökçe - 06.08.2012
Gökçe'den Meydanda Şiir Resitali
Meydanda şiir dolu Ramazan akşamı Gebzelilerin Ramazan akşamını renklendiren Bedirhan Gökçe'den Gebze Kent Meydanı'nda şiir resitali.
Bedirhan Gökçe - 05.08.2012
Bedirhan Gökçe Gebzelilerle Buluştu
Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan akşamları etkinlikleri kapsamında Gebze Kent Meydanı'nda konser veren ünlü sanatçı Bedirhan Gökçe, meydanı dolduran Gebzeli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bedirhan Gökçe Haberleri | Bedirhan Gökçe Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Bedirhan Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedirhan Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. Bedirhan Gökçe Türkçenin Başkenti Karaman'daydı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 03:45:46. #1.13#

title