BEDİRHAN GÖKÇE HABERLERİ

Bedirhan Gökçe haber, Bedirhan Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedirhan Gökçe - 08.07.2013
Ramazan Kırşehir'de Dolu Dolu Geçecek
Ramazan ayında yapılacak etkinlikler hakkında bilgiler veren Başkan Bahçeci, "Belediyemiz Kırşehir halkı için kültürel ve sosyal alanda vatandaşlarımıza hizmet götürmek için tüm ayrıntıları düşünerek çalışmakta. Bu yıl Ramazan etkinlikleri kapsamında Ömer Faruk Güney Tasavvuf Müziği Konseri, Halk Oyunları Gösterisi, Kırşehir Müftülüğü Tasavvuf Müziği Korosu, Bedirhan Gökçe Şiir Dinletisi, Ömer Döngeloğlu ve Grup Dergah-Sinan Yağmur Tasavvuf Konseri-Sohbet, Ahmet Taşgetiren Sohbet, Sait Sargın Tiyatro Gösterisi, Gökmen Türk Halk Müziği Konseri, Günü Hidayet Can Tasavvuf Müziği Konseri, Murat Erkol Sohbet, Ertuğrul Erkişi Tasavvuf Müziği Konseri, Fazlı Çoban Tasavvuf Müziği Konseri, Hayatnur Artıran Mevlevi Sohbetleri, Belediye Mehter Takımı, Bilal Habeşi Tiyatrosu, Ender Doğan Tasavvuf Müziği Konseri, Metin Haboğlu Tasavvuf Müziği Konseri, Ahmet Çoşkun Türkü-Şiir, Cahit Nazlı Tasavvuf Müziği Konseri, Ali Toprak Tasavvuf Müziği Konseri, Sait Sargın-Tiyatrosu, Ahmet İnan Türk Sanat Müziği Konseri, Belediye THM Topluluğu Konseri, İsmail Coşar ve grubu Tasavvuf Müziği Konseri, Asım Akkuş Tasavvuf Müziği Konseri, Murat Erkol Sohbet, Mustafa Cihat Tasavvuf Müziği Konseri, Fatih Çalımlı ve Erkan Mutlu Tasavvuf Müziği Konseri yapılacak" dedi.
Bedirhan Gökçe - 08.07.2013
Kırşehir Ramazan Ayına Dolu Dolu Girecek
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Belediyemiz Kırşehir halkı için kültürel ve sosyal alanda vatandaşlarımıza hizmet götürmek için tüm ayrıntıları düşünerek çalışmaktadır. Bu yıl Ramazan etkinlikleri kapsamında Ömer Faruk Güney Tasavvuf Müziği Konseri, Halk Oyunlar Gösterisi, Kırşehir Müftülüğü Tasavvuf Müziği Korosu, Bedirhan Gökçe Şiir Dinletisi, Ömer Döngeloğlu ve Grup Dergah-Sinan Yağmur Tasavvuf Konseri-Sohbet, Ahmet Taşgetiren Sohbet, Sait Sargın Tiyatro Gösterisi, Gökmen Türk Halk Müziği Konseri, Günü Hidayet Can Tasavvuf Müziği Konseri, Murat Erkol Sohbet, Ertuğrul Erkişi Tasavvuf Müziği Konseri, Fazlı Çoban Tasavvuf Müziği Konseri, Hayatnur Artıran Mevlevi Sohbetleri, Belediye Mehter Takımı, Bilal Habeşi Tiyatrosu, Ender Doğan Tasavvuf Müziği Konseri, Metin Haboğlu Tasavvuf Müziği Konseri, Ahmet Çoşkun Türkü-Şiir, Cahit Nazlı Tasavvuf Müziği Konseri, Ali Toprak Tasavvuf Müziği Konseri, Sait Sargın-Tiyatrosu, Ahmet İnan Türk Sanat Müziği Konseri, Belediye THM Topluluğu Konseri, İsmail Coşar ve grubu Tasavvuf Müziği Konseri, Asım Akkuş Tasavvuf Müziği Konseri, Murat Erkol Sohbet, Mustafa Cihat Tasavvuf Müziği Konseri, Fatih Çalımlı ve Erkan Mutlu Tasavvuf Müziği Konseri yapılacak" dedi.
Bedirhan Gökçe - 07.07.2013
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden "Halk İftarları"
Teravih sonrası ünlü tasavvuf müziği sanatçılarından Ahmet Özhan, Bedirhan Gökçe, Eşref Ziya Terzi, Ömer Karaoğlu, Bilal Tekcan, Bezmi Safa Müzik Topluluğu, Mustafa Demirci, Aykut Kuşkaya gibi sevilen isimler konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 07.07.2013
Ramazan Akşamları Eğlenceyle Dolacak
-Gençlik Parkı'nda tasavvuf konserleri Alışveriş Festivali ve Büyük Ankara Festivaliyle Başkentlileri eğlenceye doyuran, geçmiş yıllarda Hacı Bayram-ı Veli Camii çevresinde düzenlediği etkinliklerle şehri şenlendiren Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bu yılki ramazan etkinlik adresi Gençlik Parkı olacak.  Yaz aylarındaki uzun günlerde oruçlarını tutup, ibadetlerini yerine getirecek vatandaşlar, her akşam teravih sonrası aralarında Ahmet Özhan, Bedirhan Gökçe, Eşref Ziya Terzi, Ömer Karaoğlu, Bilal Tekcan, Bezmi Safa Müzik Topluluğu, Mustafa Demirci, Aykut Kuşkaya gibi isimlerin konserlerini izleyebilecek.
Bedirhan Gökçe - 06.07.2013
Ramazana Doğru
Bir ay boyunca söz konusu alanda Hacivat-Karagöz, animasyon gösterileri, sihirbaz, orta oyunu, tasavuf müziği, sıra gecesi, çocuk tiyatroları, semah gösterilerinin yanı sıra Eda-Metin Özülkü, Emine Sevinç Öksüzoğlu, Yeni Türkü, Deniz Oral, Metin Uca, Hülya Polat, İlizyonist Burak ve Kıvanç, Grup Gece Yolcuları, Cem Çelebi, Pişekar, Aydın Beyoğlu, Bedirhan Gökçe, Uğur Arslan ve Şenel Gök sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 05.07.2013
Başakşehir Ramazana Hazır
Konser programları bu yıl da ünlü sanatçıları ağırlayacak. Ahmet Özhan, Uğur Işılak, Orhan Hakalmaz, Bedirhan Gökçe, Erkan Mutlu, Halil Necipoğlu, Veysel Dalsadı, Dursun Ali Erzincanlı, İbrahim Sadri, Ender Doğan, Sami Özer, Turgay Başyayla, Ömer Karaoğlu, Mustafa Cihat, Zekai Tunca, Yıldırım Bekçi, Eşref Ziya, İncesaz, Göksel Baktagir İstanbul Sazendeleri gibi Türk müziğinin sevilen isimleri ve grupları Ramazan programlarında Başakşehirlilerle buluşacak.
Bedirhan Gökçe - 04.07.2013
Niğde'de 5. Ramazan Etkinlikleri Başlıyor
Şahinali Mahallesi eski terminal alanında gerçekleştirilecek etkinlik, 9 temmuz salı günü dünya birincisi hafız Abdurrahman Bozan ve dünya üçüncüsü Hafız Hızır Özkök'ün Kuran'ı Kerim tilavetiyle başlayacak etkinlik, 10 temmuz çarşamba günü Bedirhan Gökçe şiir dinletisi, 12 temmuz cuma günü Orhan Çakmak Türk Müziği Konseri, 13 temmuz cumartesi günü Murat Göğebakan Konseri, 19 temmuz cuma günü Niğde Belediyesi Türk Müziği Korosu Konseri, 20 temmuz cumartesi günü Mahalli Sanatçılar Konseri, 26 temmuz cuma günü Celalettin Ada tasavvuf müziği konseri ve 2 Ağustos cuma günü Uğur Işılak konseri ile sona erecek.
Bedirhan Gökçe - 03.07.2013
İstanbul'da Ramazan Etkinlikleri
Ahmet Özhan, Orhan Hakalmaz, Uğur Işılak, Esat Kabaklı, Erkan Mutlu, Mustafa Demirci ve Bedirhan Gökçe'nin de aralarında bulunduğu sanatçıların konserlerinin yanı sıra şiir dinletileri de Feshane Bahçesi ve Beyazıt Meydanı'nda olacak.
Bedirhan Gökçe - 25.06.2013
İzmit, Türk Bayraklarıyla Donatılacak
İzmit Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü dolayısıyla 60 bin Türk bayrağı dağıtacak.  İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan düzenlediği basın toplantısında,  kentin kurtuluşunun 92. yıldönümüdünde adına yakışır bir kutlama töreni yapmak istediklerini söyledi. Kurtuluş Günü hazırlıklarının tamamlandığını anlatan Doğan, İzmit Belediyesi ve İzmit Kaymakamlığı ile ortaklaşa düzenleyecekleri kutlamaların 28 Haziran Cuma günü saat 09.00'da Kültür Tepesi'nde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayacağını ve  gün boyu devam edeceğini belirtti.   - 60 bin adet bayrak dağıtılacak Kutlamalar kapsamında,  İzmit'teki tüm meydanların ve evlerin Türk bayraklarıyla süsleneceğini aktaran Doğan, tüm evlere 60 bin adet bayrak dağıtacaklarını ifade ederek,  vatandaşları evlerine bayrak asmaya davet etti. Doğan açıklamasında şunları kaydetti: "Bayrak bizim birliğimizin adresidir. Beraberliğmizin, gücümüzün ve özgürlüğümüzün simgesidir. Dolayısıyla bir anlamda bu son gelişen olaylar karşısında da millet olarak tek bir bayrak, tek bir millet  ve tek bir vatan anlayışıyla, her zaman bir ve birlikte olduğumuzun da bir göstergesidir. Şehri Türk bayraklarıyla donatarak, bu hassasiyetimizi göstermek istiyoruz."  Kutlamalar kapsamında, geleneksel mevlit ve pilav dağıtımı sonrasında Kurtuluş Korteji yapılacak.  Kültür Tepesi'nde başlayacak olan kortej yürüyüşü, İzmit Belediyesi önünde sona erecek. İzmit Belediyesi Mehter Takımı'nın ve Halk Dansları Topluluğu'nun gösterilerinin ardından sevilen sanatçı Bedirhan Gökçe sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 24.06.2013
"Medya Halkın Şiir Sevgisini Görmezden Geliyor"
Bedirhan Gökçe, şiirin bu aralar medya için popüler olmadığından dert yandı.
Bedirhan Gökçe - 31.05.2013
Tokatlılar, İstanbul'da Buluşuyor
Geleneksel 'Büyük Tokat Buluşmaları', Başakşehir Şamlar Tabiat Parkı'nda yapılması planlanıyor.
Bedirhan Gökçe - 31.05.2013
Şairlerden Öğrencilere Sürpriz Ziyaret
Festivalin öğleden sonraki bölümünde, Kahramanmaraş Dil Edebiyat Derneği ve Nuri Pakdil Kütüphanesi'nin açılışı gerçekleştirilecek. Etkinliklerin akşam bölümünde ise Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde yapılacak açılış programının ardından, şairler şiir dinletisi sunacak. Gecenin ilerleyen bölümünde ise Bedirhan Gökçe şiirleriyle sevenlerinin karşısına çıkacak.
Bedirhan Gökçe - 28.05.2013
Mustafa Topaloğlu Şiir Festivalinde
Kahramanmaraş Şiir Festivali'nin tanıtım organizasyonu Cemile Sultan Korusu'nda gerçekleştirildi. Etkinliğe; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Mustafa Topaloğlu ve Bedirhan Gökçe de katıldı.
Bedirhan Gökçe - 25.05.2013
Mikrofonun Sihirli Sesleri Şişli'de Buluştu
Bu yıl ilki düzenlenen 1.Sihirli Mikrofon Ödül Töreni'nde ödül kazananların listesi şöyle: Radyoların Yetiştirdiği En İyi Televizyon Şovmeni: Okan Bayülgen Yılın Haber Radyosu: CnnTürk Yılın Fark Yaratan Radyo Programcısı: Zeki Kayahan Coşkun(Matrax) Yılın Türkçe Pop Radyosu: PowerTürk Yılın Kadın Radyo Konuk Programcısı: Arzu Çağlan Yılın Erkek Radyo Konuk Programcısı: Hop Dedik Ayhan Yılın Spor Radyosu: Radyo Spor Yılın Radyo Dj'i: Afrikalı Ali Radyoların Yetiştirdiği En İyi Pop Sanatçısı: Gökhan Özen Yılın Slow Müzik Radyosu: SlowTürk Yılın Radyo Sabah Şov Programcısı: Cem Arslan Mikrofona Değer Katan Radyocu Özel Ödülü: Mehmet Akbay(Gezegen Mehmet) Sihirli Mikrofon Özel Ödülü: Trt Fm Yılın Kadın Radyo Haber Spikeri: Elif Sevil Orhanlı Yılın Erkek Radyo Haber Spikeri: Utku Görkem Kırdemir Yılın Şiir-Edebiyat Programcısı: Bedirhan Gökçe Yılın Tematik Radyosu: Burç Fm Yılın Radyo Akşam Şov Programcısı: Bay J Yılın Yabancı Müzik Radyosu: Pal Station Yılın Arabesk Radyosu- Kral Fm Yılın Radyo Şovmeni: Nihat Sırdar Yılın Radyo Proje Ödülü: karnaval.
Bedirhan Gökçe - 24.05.2013
İstanbul Valisi Şiir Okudu Ayakta Alkışlandı
Bu yıl ikincisi düzenlenen Kahramanmaraş Şiir Festivali tanıtım organizasyonu Kandilli Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirildi.
Bedirhan Gökçe - 23.05.2013
Şişli Belediyesi, Mikrofonun Sihirli Seslerini Ödüllendirdi
Kürsüye ödül almaya çıkan Okan Bayülgen ise, kendisinin iki tane radyosunun olduğunu ancak daha yayına geçmediğini dile getirdi. Radyoların reklamdan aldığı payın düştüğünü söyleyen Bayülgen sözlerini şöyle tamamladı: "Şişli Belediyesi'nin bu ödülleri düzenlemesini nostaljik olarak algılamıyorum. Radyonun 1922'de başlaması onu nostaljik kılmıyor. Aksine çok işe yarar olduğu için bu senelere kadar dayanıyor. Sadece ona demode gibi radyo gibi davrananları, sadece müzik çalan bir kutu gibi davrananları kınayalım. Onlarla mücadele edelim ve hangi mecraya iyi proje koyarsanız onlarla iyi girebileceğinizi düşünelim. Radyolarla ilgili projeler yapalım ve radyolarımızı geri isteyelim diyelim." 1'İNCİ SİHİRLİ MİKROFON ÖDÜLLERİNE LAYIK GÖRÜLENLER İSE ŞÖYLE: "Radyoların Yetiştirdiği En İyi Televizyon Şovmeni: Okan Bayülgen, Radyoların Yetiştirdiği En İyi Pop Sanatçısı: Gökhan Özen, Yılın Fark Yaratan Radyo Programı: Zeki Kayahan Coşkun (Matrax), Yılın Radyo Sabah Şov Programcısı: Cem Arslan, Yılın Türkçe Pop Radyosu: Pawer Türk, Yılın Haber Radyosu: CNN Türk, Yılın Kadın Radyo Konuk Programcısı: Hop Dedik Ayhan, Yılın Spor Radyosu: Radyo Spor, Yılın Radyo DJ'i: Afrikalı Ali, Yılın Slow Müzik Radyosu: Slow Türk, Mikrofana Değer Katan Radyocu Özel Ödülü: Mehmet Akbay( Gezegen Mehmet), Sihirli Mikrofon Özel Ödülü: TRT Fm, Yılın Kadın Radyo Haber Spikeri: Elif Sevil Orhanlı, Yılın Erkek Radyo Haber Spikeri: Utku Görkem Kırdemir, Yılın Şiir- Edebiyat Programcısı: Bedirhan Gökçe, Yılın Tematik Radyosu: Burç Fm, Yılın Radyo Akşam Şov Programcısı: Bay j, Yılın Yabancı Müzik Radyosu: Pal Station, Yılın Arabesk Radyosu: Kral Fm, Yılın Radyo Şovmeni: Nihat Sırdar, Yılın Radyo Proje Ödülü: karnaval.
Bedirhan Gökçe - 22.05.2013
Bedirhan Gökçe Türkçenin Başkenti Karaman'daydı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Konya Bölge Müdürlüğü tarafından Gençlik Haftası kapsamında Bedirhan Gökçe ile şiirlerle türküler konseri düzenlendi.
Bedirhan Gökçe - 19.05.2013
Kimsesiz Çocuklar Yararına 46 Bin 500 Lira Toplandı
Otel Su'da düzenlenen 'Haydi Antalya Çocuklar İçin Bir Daha' adlı programa siyaset, sanat ve iş dünyasından geniş bir davetli topluluğu katıldı. Şiirleri ile misafirleri duygulandıran Bedirhan Gökçe'nin sunuculuğunu yaptığı programdaa gazeteci Tayfun Talipoğlu da yer aldı.
Bedirhan Gökçe - 13.05.2013
Balıkesir'de Gençlik Haftası Kutlamaları
Gençlik Haftası Balıkesir'de çok sayıda spor aktivitesi ve halk konserinin yer aldığı birbirinden renkli etkinliklerle kutlanacak. Ancak, haftanın ilk günü olan yarın akşam yapılacak sanatçı Bedirhan Gökçe'nin katılacağı gğençlik şöleninin programının Hatay Reyhanlı'daki hain terör saldırısı nedeniyle kaldırıldığı, Bedirhan Gökçe'nin katılaacğı programın ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı.
Bedirhan Gökçe - 10.05.2013
Bayburt'ta Üniversite Öğrencileri İçin Konser
Kredi Yurtlar Kurumu Erzurum Bölge Müdürlüğü'nce düzenlenen etkinlikte Bedirhan Gökçe konser verdi.
Bedirhan Gökçe - 09.05.2013
Bedirhan Gökçe, Amasya'da Sevenleri ile Buluştu
Bedirhan Gökçe, Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında sevilen şiir ve şarkılarını seslendirdi.
Bedirhan Gökçe - 02.05.2013
Gençlik Haftası Kutlamaları Ağaçlandırmayla Başladı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Samsun Bölge Müdürlüğü'nde kalan öğrenciler Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 100 adet sedir fidanını Samsun-Ankara karayolu Hacılı mevkisinde bulunan ağaçlandırma sahasına diktiler. Yaklaşık 200 öğrenci ve 50'ye yakın personel ile birlikte gerçekleşen ağaç dikimi öncesinde konuşan Bölge Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, "02-20 Mayıs Gençlik Haftası etkinliklerine bugün gerçekleştirdiğimiz ağaçlandırma çalışmasına başlamış bulunuyoruz. Kutlayacağımız bu hafta da birçok etkinliğimiz olacak. Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tokat, Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'da da etkinlikler devam edecek. Etkinliklerimiz bölgemizde Uğur Işılak ve Bedirhan Gökçe konserleri, Samsun'da ise satranç, futbol turnuvaları, ebru, cini ve takı tasarımları sergisi, Türk halk ve sanat müziği konserleri, folklor gösterileri ve tiyatrolarla devam edecek.
Bedirhan Gökçe - 29.04.2013
Ankara Karabük Günlerine Yoğun İlgi
Etkinliklerin 2. gününde konser veren "O Ses Türkiye" yarışması finalistleri Erkam Aydar ve Mustafa Bozkurt izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören ikiliye şiirleriyle Bedirhan Gökçe eşlik etti.
Bedirhan Gökçe - 26.04.2013
Mevlana'nın Konya'ya Gelişi Kutlanacak
İlmiyle, irfanıyla ve tasavvufuyla yaşadığı zamanı ve kendisinden sonra gelen asırları etkileyen Hz. Mevlana'nın doğduğu, Konya'ya geldiği ve hepsinden önemlisi vefat ettiği tarihlerin yıldönümleri, Konya'da merkezi ve yerel yönetimlerle çeşitli sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği ulusal ve uluslar arası törenlerle kutlanıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, Hz. Mevlana'nın şehre gelişi yıldönümünü kutlamak amacıyla önceki yıllardan daha kapsamlı bir program hazırladı. Büyükşehir Belediyesi 3-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek kutlama programını Türkiye geneli duyurmak amacıyla yoğun bir reklam ve ilan kampanyası başlattı. 'Benim için Mevlana' başlıkla kampanyada şair Bedirhan Gökçe'den yazar Zülfü Livaneli'ye, sanatçı Kenan Işıktan yazar Ahmet Ümit'e kadar çok sayıda tanınmış isim, Mevlana hakkındaki düşüncelerini kamuoyuyla paylaşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bedirhan Gökçe Haberleri | Bedirhan Gökçe Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Bedirhan Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedirhan Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. İnegöl'de Ramazan Sokağında Coşku Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 01:30:36. #1.14#

title