Bedensel Engelli Futbolseverlerin Çilesi

Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile Beşiktaş Arasında Oynanacak Olan Derbi Maçı İzlemek Üzere Maça Gelen Bedensel Engelli Taraftarlar Büyük Çile Yaşadı.stadın Kapısına Geldiklerinde İçeri Alınmayan Taraftarlar Şikayetlerini Polise İlettiler. Polis ile Beraber Şanslarını Bir Kez Daha Deneyen Be...

Bedensel Engelli Futbolseverlerin Çilesi

Ali Sami Yen Stadı`nda Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak olan derbi maçı izlemek üzere maça gelen Bedensel engelli taraftarlar büyük çile yaşadı.
Stadın kapısına geldiklerinde içeri alınmayan taraftarlar şikayetlerini polise ilettiler. Polis ile beraber şanslarını bir kez daha deneyen Bedensel engelli taraftarlar , güvenlik ve stad sorumlularının itirazı üzerine yine umduklarını bulamadılar. Stadı çepe çevre dolaşan ve her kapıda bedensel engelli olduklarını ve içeri girmek istediklerini söyleyen taraftarlar kartlarını da gösterse içeri alınmadılar. Son olarak basın mensuplarının yanına gelen ve çilelerini dile getiren taraftarlar, DHA kameramanının kendilerine yardımı sayesinde stattaki yerlerini alabildiler.
Kameraman ile birlikte yine her zaman içeri girdikleri kapıya yönelen bedensel engelli taraftarlar, polisin de olay yerine bir kez daha gelmesi üzerine dertlerini bir kez daha anlattılar. Kamerayı da gören stat görevlileri taraftarları içeri aldılar.
Bedensel engelli taraftarlar ¨Sadece Ali Sami Yen Stadı`nda bu problemi yaşıyoruz¨ diyerek hayıflandılar.