Beckham Beyazperdede

Beckham Beyazperdede

Davıd Beckham "Gol 2, Bir Rüyayı Yaşamak" Filminde Rol Aldı.

Beckham Beyazperdede

DAVID BECKHAM "GOL 2, BİR RÜYAYI YAŞAMAK" FİLMİNDE ROL ALDI.

Los Angeles Galaxy takımıyla 250 milyon dolara anlaşan ve sezon sonunda Real Madrid'den ayrılıp ABD'ye gidecek olan David Beckham, bu kez de sinema dünyasına giriş yaptı. İngiliz futbolcu "Gol 2, Bir Rüyayı Yaşamak" adlı filmde rol aldı.

Futbol tarihinin en pahalı sözleşmelerinden birine imza atarak ABD'nin Los Angeles Galaxy takımıyla anlaşan David Beckham "Gol 2, Bir Rüyayı Yaşamak" adlı filmde oynadığı oyunla sinema endüstrisine de göz kırptı.

Newcastle United'da oynayan Meksikalı futbolcu Santiago Munez'in yaşadıklarını konu alan "Gol 1"in devamı niteliğinde çekilen filmde Beckham futbolculuğunun yanısıra aktörlüğüyle de eleştirmenlerden tam not aldı.

"Gol 2, Bir Rüyayı Yaşamak" adlı filmde Meksikalı futbolcu Munez 2006 dünya kupasında oynadığı futbolla büyük bir beğeni kazanıyor, İspanya'nın Real Madrid takımına trnasfer oluyor. Senaryoyu okuduğu zaman çok heyecanlandığını belirten Beckham, "futbol hakkında çok heyecan verici bir projeydi. Tabii durum bu olunca rol yapmak yerine doğal olmayı tercih ettim. Ama yine de bazı sahnelerde zorlandım. Çünkü ben bir aktör değilim, olmak gibi bir niyetimde şu an için yok" dedi.