Bebek yaşam'dan sağlık çalışanlarına destek kampanyası

Bebek yaşam'dan sağlık çalışanlarına destek kampanyası

İLANDIR
23.06.2020 12:44 | Son Güncelleme: 23.06.2020 13:14
Bebek yaşam'dan sağlık çalışanlarına destek kampanyası

Bebek Yaşam, distribütörlüğünü yapmış olduğu, dünyanın önde gelen oto koltuğu markalarından olan BeSafe ile 'Sağlığımız Size, Çocuklarınız BeSafe'e Emanet' adı altında çok özel bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Bebek Yaşam, koronavirüs salgınıyla fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarına, çocuklarının güvenli oto koltuğu ihtiyaçlarını karşılamak adına, öncü markası olan BeSafe ile kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, bu zor günlerde bir nebze de olsa sağlık çalışanlarının yanında olmaya çalışan Bebek Yaşam, sağlığımızı emanet ettiğimiz çalışanların, çocuklarının güvenle seyahat edebilmeleri konusunda sorumluluğu üstlendi.

Bebek Yaşam CEO'su Kasım Yiğit, tüm dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği COVID-19 salgınında, büyük özveriyle çalışan sağlık personeline, çocuklarını BeSafe'e emanet ettikleri için teşekkür ederken, kampanyanın ticari bir amacı olmadığını ifade etti.

Zor Zamanlarında 'YANINIZDAYIZ' Mesajı Veriyoruz

Yiğit, sağlık çalışanlarına destek olunması konusunda farkındalık yaratmayı hedeflediklerini dile getirerek, "Şu an için elimizden gelen buydu ve bunu yaptık. Belki çok bir şey değil ama en azından motivasyonlarını artırıp 'Yanınızdayız' mesajı veriyoruz." diye konuştu.

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bebek yaşam'dan sağlık çalışanlarına destek kampanyası - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 23:54:59. #1.14#
title