Bebek'te Bir Ağaca Yıldırım Düştü

Bebek'te Bir Ağaca Yıldırım Düştü

Bebek'te Bir Ağaca Yıldırım Düştü. Kortel Korusu'ndaki Ağaç Yıldırımın Etkisiyle Yandı. Yangın İtfaiye Tarafından Söndürüldü. Boğaz'ın Karşısından Gelen Enerji Nakil Hattı Kortel Korusu'nun Yakınından Geçiyor.

Bebek'te Bir Ağaca Yıldırım Düştü

Bebek'te bir ağaca yıldırım düştü. Kortel Korusu'ndaki ağaç yıldırımın etkisiyle yandı. Yangın itfaiye tarafından söndürüldü. Boğaz'ın karşısından gelen enerji nakil hattı Kortel Korusu'nun yakınından geçiyor.

Bebek ve Arnavutköy arasında bulunan Kortel Korusu'na yıldırım düştü. Bir ağaca isabet eden yıldırım nedeniyle güvenlik kamera sistemleri yandı. Yıldırım nedeniyle elektrik tellerinde de kopmalar meydana geldiği görüldü.

Evinde oturduğu sırada gürültüyle irkildiğini anlatan Muhammet Koç, çok yakına yıldırımın düştüğünü çamdan baktıklarında ağacın yandığını gördüğünü söyledi. Olay anında güvenlik kulübüsende bulunudğunu anlatan Yusuf Çakal da yıldırımın düşmesi ile bir anda güvenlik sisteminin patladığını kulübenin duman içinde kaldığını anlattı. Çakal olayın ardından itfaiyeye haber verdiğini söyledi.