Bebeğinin Kalp Atışı Onu Ağlatıyor!

Bebeğinin Kalp Atışı Onu Ağlatıyor!

Evlendikten Sonra Mankenliği Bırakan Sinem Güven 6.5 Aylık Hamile. Güven Bebeğim Dergisine, Doğacak Bebeğinin Kalp Atışlarından Çok Etkilendiğini Anlattı..

Bebeğinin Kalp Atışı Onu Ağlatıyor!

EVLENDİKTEN SONRA MANKENLİĞİ BIRAKAN SİNEM GÜVEN 6.5 AYLIK HAMİLE. GÜVEN BEBEĞİM DERGİSİNE, DOĞACAK BEBEĞİNİN KALP ATIŞLARINDAN ÇOK ETKİLENDİĞİNİ ANLATTI..

İki yıl önce işadamı Murat Ersönmez'le evlenen başarılı manken Sinem Güven bir kız çocuğu annesi olmaya hazırlanıyor. 6.5 aylık hamile olan Güven, hamileliğin fiziksel olarak değil ama duygusal olarak kendisini etkilediğini anlatırken, 'Bebeğinin kalp atışlarını her duyduğunda gözyaşlarına engel olamıyorum' dedi. Çocuk yapmayı planlamadığını ama hamile kalınca doğurmaya karar verdiğini belirten Güven, annelik duygusunu çok sevdiğini ve arka arkaya iki çocuk daha istediğini söyledi.

HAFTADA DÖRT GÜN SPOR YAPIYOR

Hamile kaldıktan sonra sadece 5.5 kilo alan Güven, doğuma 11 kilo fazlası ile girmeyi planlıyor. Beslenmesine çok dikkat ettiğini ve günde 7 öğün beslendiğini vurgulayan Güven, kahvaltısız güne başlamıyor ve haftada dört gün ya yürüyor ya yüzüyor.