Bebeğin Tiyatro Sevgisi

Bebeğin Tiyatro Sevgisi

Zonguldak'ta Çocuk Tiyatrocular Tarafından Sergilenen Oyun Büyük Beğeni Toplarken, Başkan Secaattin Gonca ve Eşinin Sevmeye Çalıştığı Bebeğin, İlgiyle Tiyatro Gösterisini İzlediği Görüldü.

Bebeğin Tiyatro Sevgisi

Zonguldak'ta çocuk tiyatrocular tarafından sergilenen oyun büyük beğeni toplarken, Başkan Secaattin Gonca ve eşinin sevmeye çalıştığı bebeğin, ilgiyle tiyatro gösterisini izlediği görüldü.

10. Zonguldak Karaelmas Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Belediye Çocuk Tiyatro Kulübü tarafından Belediye Kültür Merkezi'nde (BKM), "Bizimde Sözümüz Var" adlı tiyatro gösterisi sahnelendi. Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, eşi Sevgi Gonca'nın da izlediği oyun, büyüklerin ve küçüklerin yoğun ilgisini gördü. Ailesi ile birlikte salona gelen bir bebek, kendisini sevmeye çalışan Belediye Başkanı Gonca ve eşi Sevgi Gonca'ya pas vermedi. Başkan ve eşinin sevgi çabalarına rağmen bebeğin, pür dikkat sahnedeki büyüklerini izlemesi salondakileri de şaşırttı.

Gösteri sonunda oyunculara başarı belgesi veren Başkan Gonca, gösteriyi çok beğendiğini ifade etti. Çocuklara teşekkür eden Gonca, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımız her şeyi hak ediyor. Onlara güzel bir gelecek bırakmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerekir. Ben bu çocukları yetiştiren ailelerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Özellikle çocuklarımız ve gençlerimizi düşünerek organizasyon yapıyoruz. Onlar için ne yapsak azdır. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

(ET-SD-OK-Y)

Kaynak: İHA