Bebeğin Şekerini Çalınca Yakayı Ele Verdi

Bebeğin Şekerini Çalınca Yakayı Ele Verdi

İtalya'nın Kuzeyindeki Alessandria Şehrinde Çete Halinde Çalışan Romanyalı Bir Grup, Hırsızlık İçin Girdikleri Evde, Evin Küçük Çocuğu İçin Alınan Lolipopları Tadıp Evin Bahçesine Atınca, Şekerin Üstüne Bulaşmış Tükürük İzinden Yola Çıkan Polisin Dna Testi Sonucu Yakalandı.

Bebeğin Şekerini Çalınca Yakayı Ele Verdi

İtalya'nın kuzeyindeki Alessandria şehrinde çete halinde çalışan Romanyalı bir grup, hırsızlık için girdikleri evde, evin küçük çocuğu için alınan lolipopları tadıp evin bahçesine atınca, şekerin üstüne bulaşmış tükürük izinden yola çıkan polisin DNA testi sonucu yakalandı.

Alessandria Emniyet Amirliği'nden bir polis sözcüsü, "Mağdur aile, çocukları için kutu halinde şekerleme alıp mutfak dolabına koymuş. 7 kişi olduklarını sonradan öğrendiğimiz çete elemanları, evde gözüne kestirdiği kıymetli eşyaları topladıktan sonra mutfağı da karıştırmışlar. Dayanamayıp şekere dadanan hırsızlar, çıkarken lolipopları bitirmeden çalıların arasına atmış. Sıkı takip sonucu son 3 ayda 78 soygun gerçekleştiren azılı çeteyi şekerlerdeki tükürük izinden yakaladık. Kendi ülkelerindeymişçesine

rahat hareket etmeleri bizi de şaşırttı" dedi.

(AİS-OYK-OYK-OK-D)