BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı" - Haberler
Haberi Paylaş

BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı"

AA - Haberler | Güncel

Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi İbrahim Alagöz, Genel Başkanları Mustafa Destici'nin 16 Nisan'daki anayasa değişikliği halk oylamasında "evet" diyeceklerini açıkladığını anımsatarak, "Büyük Birlik Partisi teşkilatı içerisinde 'evet' de diyen 'hayır' da...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi İbrahim Alagöz, Genel Başkanları Mustafa Destici'nin 16 Nisan'daki anayasa değişikliği halk oylamasında "evet" diyeceklerini açıkladığını anımsatarak, "Büyük Birlik Partisi teşkilatı içerisinde 'evet' de diyen 'hayır' da diyen başımızın tacı." dedi.

Alagöz, Alperen Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı ve partilerinin bazı ilçe başkanlarıyla 16 Nisan'daki halk oylamasına ilişkin kararlarını açıklamak üzere partisinin il binasında basın toplantısı düzenledi.

Genel Merkez olarak "evet" kararı aldıklarını, bunu Genel Başkanları Mustafa Destici'nin açıkladığını anımsatan Alagöz, bazı partililerin "hayır" oyu vereceklerini söylediklerini ifade ederek, "Bu kararı veren başta Kahramanmaraş İl Başkanımız olmak üzere bizim Büyük Birlik Partisi teşkilatı içerisinde 'evet' de diyen 'hayır' da diyen başımızın tacı. Onlar bizim daimi arkadaşımız olacaktır. Bildiğiniz gibi bazı kişiler çıkıyor, Büyük Birlik hareketini karıştırmaya çalışıyor. Biz buna asla müsaade etmeyeceğiz. Bizim hareketimizin içerisinde 'evet' de başımızın tacı 'hayır' da başımızın tacı." diye konuştu.

BBP Onikişubat İlçe Başkanı Ali Polat ise, Destici'nin 10 Mart'ta referandumla ilgili kararı paylaştığını hatırlatarak, BBP Kahramanmaraş İlçe Başkanı ve Alperen Ocakları İl Başkanı olarak, partilerinin aldığı ve Genel Başkan Destici'nin açıkladığı kararın sonuna kadar yanında olduklarını söyledi.

Kararlarının milletin birliği ve beraberliğine vesile olmasını dileyen Polat, "Bizler bu referandum sürecinde verecekleri oyun rengi ne olursa olsun kimseyi baskıcı bir yaklaşımla etkileme yoluna gitmeyeceğimizi, bu özelliğimizle de milletimizin kardeşliğine katkıda bulunacağımızı, başta Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz olmak üzere yüce Türk milletinin bilgilerine arz ederiz." dedi.

BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı

BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı

BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı

BBP Mkyk Üyesi Alagöz: 'Evet' de Diyen 'Hayır' da Diyen Başımızın Tacı
AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title