Bbp'li Cihan: "Hayal'in Ailesine Mağdur Olduğu İçin Yardım Ettim"

Bbp'li Cihan: "Hayal'in Ailesine Mağdur Olduğu İçin Yardım Ettim"

Büyük Birlik Partisi Trabzon İl Başkanı Yaşar Cihan, "Mazlum ve Mağdur Olan Herkese Yardım Elini" Uzattığını Belirterek, "Bundan 3 Yıl Kadar Önce Yasin Hayal'in Ailesine de Yardım Etmiş Olabilirim. Bunun Büyük Birlik Partisi ile Bir İlgisi Olmadığı Gibi Şahsın Yaptığı Eylemlerle de Bir Alakası Yoktur" Dedi.

Bbp'li Cihan:

Büyük Birlik Partisi Trabzon İl Başkanı Yaşar Cihan, "mazlum ve mağdur olan herkese yardım elini" uzattığını belirterek, "Bundan 3 yıl kadar önce Yasin Hayal'in ailesine de yardım etmiş olabilirim. Bunun Büyük Birlik Partisi ile bir ilgisi olmadığı gibi şahsın yaptığı eylemlerle de bir alakası yoktur" dedi.

Cihan yaptığı yazılı açıklamada, mağdur ve mazlum olan herkese yardım eli uzattığını ileri sürdü. Cihan, şunları kaydetti:

"Bundan 3 yıl kadar önce Yasin Hayal'in ailesine de yardım etmiş olabilirim. Bunun Büyük Birlik Partisi ile bir ilgisi olmadığı gibi şahsın yaptığı eylemlerle de bir alakası yoktur. Sadece mağdur ailelerine yardım amacındadır. Aynı zamanda o tarihte Büyük Birlik Partisi İl Başkanı değildim. Şahsım ve camiaya yönelik bu kasıtlı haberleri tekzip ediyor ve kınıyorum."(ANKA)

Kaynak: ANKA