Bayram Yıldız Haberleri

Bayram Yıldız haber, Bayram Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bayram Yıldız - 5.3.2013
Bursa Siyasetinin Duayenlerinden Bayram Yıldız Vefat Etti
Bursa siyasetinin duayenlerinden Bayram Yıldız tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Bayram Yıldız - 27.2.2013
Vergi Haftası Kutlamaları
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız ve beraberindeki heyet Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkan Vekili Ömer Sevengül ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Bayram Yıldız - 27.2.2013
Vergi Rekortmenlerine Ödülleri Törenle Verildi?
Polisevinde verilen yemeğinin ardından düzenlenen törene, Vali Süleyman Tapsız, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Defterdar Bayram Yıldız, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Metin Karakuş, daire amir ve müdürleri ile işadamları katıldı.
Bayram Yıldız - 25.2.2013
Vergi Haftası
Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Defterdar Bayram Yıldız ve beraberindeki heyet, Vali Süleyman Tapsız'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Bayram Yıldız - 19.2.2013
'Vergi Haftası' Kutlamaları
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, 25 Şubat-3 Mart tarihlerinin 1990 yılından bu yana, 'Vergi Haftası' olarak kutlandığını söyledi.
Bayram Yıldız - 14.2.2013
Gümüşhane'de 2 Ayrı Trafik Kazası: 6 Yaralı
Gümüşhane-Kelkit kara yolunun Pekün Dağı, Kom mevkisinde Bayram Yıldız (39) yönetimindeki 55 DA 320 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole devrildi.
Bayram Yıldız - 8.2.2013
Kocaseyit Uluslararası Havalimanı'ndan Umre Yolculuğu
Yolculardan Bayram Yıldız ise bu uçuş için devlet büyüklerine teşekkür ederek, "Allah diğer illere de ilçelere de aynı bu imkanları vermeyi nasip etsin.
Bayram Yıldız - 7.2.2013
Küsad 2. Sanat Galerisini Açmaya Hazırlanıyor
Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) Başkanı Bayram Yıldız, yeni açılacak olan KÜSAD Sanat Galerisinin yerini gazetecilere tanıttı.
Bayram Yıldız - 28.12.2012
Osmangazi'de Pazarcıların Belediyeye Tepkisi Devam Ediyor
25 senelik pazarcı olduğunu söyleyen Bayram Yıldız, Tuna Mahallesi ve Darmstad Pazarı'nda yeri olduğunu belirtti.
Bayram Yıldız - 17.12.2012
Gürpınar'ın Resimleri, Küsad'da Sergileniyor
KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız, törende, sergide Gürpınar'ın son resim çalışmalarına yer verildiğini bildirdi.
Bayram Yıldız - 7.12.2012
Tepebağlı'dan, Başkan Kocamaz'a Kutlama
Başkan Tepebağlı, Belediye Meclis Üyeleri Rıza Gür, Enver Çakır ve Bayram Yıldız ile birlikte Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret ederek, Ulusal Kalite Ödülü'nü alması nedeniyle kutlayıp, başarılarının devamını dilediler.
Bayram Yıldız - 12.11.2012
"Gelini İncitirsen Geri Almayı Biliriz"
Sapphire'in 55'inci katındaki, 236 metre yükseklikteki Seyir Terası'nda gerçekleşen nikahın şahitliğini Ebru Gündeş ve BVS Group'un sahibi Bayram Yıldız yaptı.
Bayram Yıldız - 19.10.2012
Kilis Defterdarlığından Duyuru
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, 2/B taşınmazlarının doğrudan satışına yönelik başvuruların alınmaya devam ettiğini söyledi.
Bayram Yıldız - 16.10.2012
İstanbul'da "Kütahya Gecesi"
KİYD Genel Başkanı Süleyman Çankaya, Kütahya Merkez Şube Başkanı Mustafa Akdemir, Ankara Şube Başkanı Nuri Uygun, Manisa Şube Başkanı Ahmet Buran, Kütahya Porselen AŞ Genel Müdürü Rüştü Düver, TRT sanatçısı Orhan Ayaz, muhasip Sabit Özpaçacı, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gezgin, Kütahya Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) Başkanı Bayram Yıldız, Tavşanlı Atatürk Lisesi Mezunları ve Öğretmenleri Derneği ile Tavşanlı Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri de gecede hazır bulundu.
Bayram Yıldız - 12.10.2012
Halkmar Marketler Zinciri 6'inci Şubesini Açtı
Emniyet Müdürlüğü karşısında açılan Halkmar marketler zincirinin 6'ıncı şubesinin açılışına, Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, Defterdar Bayram Yıldız, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, Yavuzlu Belediye Başkanı Mehmet Sakar, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ile kamu kurum amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Bayram Yıldız - 10.10.2012
Kütahya, 'Rengarenk Kütahya' Sergisiyle Pendik'te Tanıtılıyor
KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, Pendik Belediyesi'nin daveti dolayısıyla Pendik Mehmet Akif Ersoy Sanat Evi'nde sergi düzenlediklerini bildirdi.
Bayram Yıldız - 1.10.2012
Kütahyalı Sanatçıların Eserleri Pendik'te Sergilenecek
KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, Pendik Belediyesi'nin daveti dolayısıyla Pendik Mehmet Akif Ersoy Sanat Evi'nde sergi düzenlediklerini bildirdi.
Bayram Yıldız - 28.9.2012
Düğüne Yetişmek İsterken Zincirleme Kazaya Neden Oldu
Edinilen bilgiye göre, yakın arkadaşının düğün cemiyetine katılmak için 16 PU 660 plakalı özel otomobil ile evden çıkan 27 yaşındaki amatör tiyatro oyuncusu Uğur Polat Posoflu, Kemalpaşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzeri Yeşil Camii istikametinde seyir halindeyken, direksiyon hakimiyetini kaybederek, önünde seyir halinde olan Bayram Yıldız yönetimindeki 16 JFT 46 plakalı özel otomobile, ardından sürücü Mustafa Şahan yönetimindeki 16 Y 0692 plakalı yolcu otobüsüne çarparak durabildi.
Bayram Yıldız - 20.9.2012
Çavdır ve Tefenni, Ekonomide Kilitleri Açmak İstiyor
Tefenni'de İlçe Özel İdare'deki bölge planı hazırlık toplantısı Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu'nun başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Tefenni Belediye Başkanı Bayram Kavak, Hasanpaşa Belediye Başkanı Bayram Yıldız, Beyköy Belediye Başkanı Duran Şenay, kamu kurum ve kuruluşlar ile STK temsilcileri katıldı.
Bayram Yıldız - 12.9.2012
Küsad, İstanbul'da Sergi Açmaya Hazırlanıyor
KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız, yaptığı açıklamada, Pendik'te Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde açılacak karma sergide, derneğe üye birçok sanatçının yer alacağını bildirdi.
Bayram Yıldız - 12.9.2012
Kültür ve Turizm Bakanı Günay Van'da."Barış İçerisinde Kol Kola Bayram Yaptığımız, Hangi İnançtan,...
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Barış içerisinde kol kola bayram yaptığımız, hangi inançtan, hangi etnik kökenden olursa olsun herkesin kardeşçe yeni bir dünyanın insanı olarak yaşadığı ortama hep beraber kavuşacağız" dedi.
Bayram Yıldız - 11.9.2012
'Turhal Yoğurtmacı' Tescilleniyor
TTSO ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin 'Turhal Yoğurtmacı'na coğrafi işaret alınması için yaptığı ortak başvuru, Türk Patent Enstitüsü tarafından kabul edildi.
Bayram Yıldız - 11.9.2012
Belediye Hayaline Başbakan Freni
Çok sayıda Bakan ve vekilin gözü Belediye Başkanlığında ancak Başbakan'dan sadece birkaç kişiye izin var.
Bayram Yıldız - 9.9.2012
İzmir'in Kurtuluşu Töreninde, Bakan Günay Yuhalandı4
İzmir'in düşman işgalinden kurtulduğu, Kurtuluş Savaşı'nın zaferle taçlandığı 9 Eylül törenleri, yönetmelik gerginliği nedeniyle kavgalı geçti.
Bayram Yıldız - 9.9.2012
İzmir'in Kurtuluşu Töreninde, Bakan Günay Yuhalandı1
İzmir'in düşman işgalinden kurtulduğu, Kurtuluş Savaşı'nın zaferle taçlandığı 9 Eylül törenleri, yönetmelik gerginliği nedeniyle kavgalı geçti.
Bayram Yıldız - 9.9.2012
İzmir'in Kurtuluşu Töreninde, Bakan Günay Yuhalandı (Yeniden)
İzmir'in düşman işgalinden kurtulduğu, Kurtuluş Savaşı'nın zaferle taçlandığı 9 Eylül törenleri, yönetmelik gerginliği nedeniyle kavgalı geçti.
Bayram Yıldız - 8.9.2012
Vanlı Gazeteciler Sosyal Tesisine Kavuştu
Vanlı gazeteciler, depremde hayatını kaybeden DHA muhabiri Sabahattin Yılmaz isminin verildiği sosyal tesislerine kavuştu.
Bayram Yıldız - 7.9.2012
Karamürsel'deki 5 Köyün İçme Suyu İçin Arıtma Tesisi Yapıldı
Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü'nce Karamürsel'deki 5 köy için içme suyu arıtma tesisi ile depo inşa edildi.
Bayram Yıldız - 19.8.2012
Bakan Yıldız Bayram Namazını Kayseri'de Kıldı (3)
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri milletvekilleri Pelin Gündeş Bakır, Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer ile il protokolü, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret etti.
Bayram Yıldız - 19.8.2012
Bakan Yıldız Bayram Namazını Kayseri'de Kıldı (2)
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, Kayseri milletvekili Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer, Kayseri'de İl Özel İdaresi'ndeki bayramlaşma törenine katıldı.
Bayram Yıldız - 19.8.2012
Bakan Yıldız Bayram Namazını Kayseri'de Kıldı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, bayram namazını Kayseri'de kıldı.
Bayram Yıldız - 23.2.2012
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız Açıklaması
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, vergi gelirlerinin adil, etkin ve verimli bir şekilde toplanmasının önemli olduğunu belirtti.
Bayram Yıldız - 5.11.2011
Başkan Yıldız, Bayram Mesajı Yayımladı
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, bayramların, milletin birliğinin, dirliğinin harcı, huzur ve dayanışmanın temeli olduğunu söyledi.
Bayram Yıldız - 4.11.2011
Bakan Yıldız ve Grup Başkanvekili Elitaş'tan Bayram Mesajı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Bayram Yıldız - 28.8.2011
Bakan Yıldız: Bayram, Sevgi, Saygı ve Dostluğun Pekiştiği Gündür
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, oruç ve ibadetle geçirilen mübarek Ramazan ayının ardından, bayrama ulaşmanın sevinci ve heyecanını değerli Kayserili hemşerileriyle paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Bayram Yıldız - 19.8.2011
Bakan Yıldız ve Milletvekillerinden Ortak Bayram Tebrik Kartı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile AK Parti Kayseri Milletvekilleri, ortak Ramazan Bayramı tebrik kartı hazırlattı.
Bayram Yıldız - 24.1.2011
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız:
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, 'Hurda Taşıtlarda Motorlu Taşıtlar Vergisi ile Bu Vergiye Ait Zam ve Cezaların Silinmesi' Uygulamasından Yararlanmak İsteyenler İçin Son Başvuru Tarihi
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bayram Yıldız Haberleri | Bayram Yıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bayram Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bayram Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazetecilere Sosyal Medyada Başarının Sırrı Anlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 14:33:55. #1.15#
title