Bayram Yıldız Haberleri

Bayram Yıldız haber, Bayram Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bayram Yıldız - 19.4.2015
Rüstem Paşa'nın Medresesinde Geleneksel El Sanatlarını Yaşatıyorlar
Kütahya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Bayram Yıldız ise kentte faaliyet gösteren bazı ressamların eserlerinin bu merkezde sergilendiği bilgisini verdi.
Bayram Yıldız - 29.12.2014
2015 Yıldız Savaşları Başlıyor
Grubun genç yönetim kurulu başkanı Bayram Yıldız'ın kuruluşun resmi internet sitesi bvsgroup.
Bayram Yıldız - 6.5.2014
AK Parti Kütahya Milletvekili Kavuncu Açıklaması
AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, "Kütahya'nın tanıtılmasında bu denli etkin bir rolü tek başına üstlenen KÜSAD'a 'Ben Kütahyalıyım' diyen herkesin destekten kaçınmaması gerekir" dedi.  Kavuncu, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği'ni (KÜSAD) ziyaretinde, dernek Başkanı Bayram Yıldız'la görüştü.
Bayram Yıldız - 12.6.2013
Tefenni Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi
Etkinliğe, Tefenni Belediye Başkanı Bayram Kavak, Hasanpaşa Belediye Başkanı Bayram Yıldız, Beyköy Belediye Başkanı Duran Şenay, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Bayram Yıldız - 13.5.2013
Genç İşçi Hayatını Kaybetti
Olay, 10 Mayıs Cuma günü Manisa merkeze bağlı Yunt Dağı bölgesindeki Çamköy yakınlarında bulunan özel tavuk işletmesinde meydana geldi. Yaklaşık üç ay önce kardeşi Ahmet Yıldız (15) ile birlikte tavuk işletmesinde işe başlayan Bayram Yıldız (16), tavuk kesim işleminin ardından tavuk yıkama makinesi olarak bilinen kazanı temizlemek isterken dengesini kaybederek içerisine düştü.
Bayram Yıldız - 13.5.2013
Tavuk İşletmesinde Yıkama Kazanına Düşen İşçi 4 Gün Sonra Öldü
Merkeze bağlı Çamköy'deki işletmede çalışan Bayram Yıldız, 10 Mayıs 2013 günü yıkama kazanını temizlediği sırada dengesini yitirerek içine düşmüştü.
Bayram Yıldız - 13.5.2013
Manisa'daki İş Kazası
Alınan bilgiye göre, Çamköy'deki özel bir tavuk işletmesinde çalışan Bayram Yıldız (16), yıkama kazanını temizlediği sırada dengesini yitirerek içine düştü.
Bayram Yıldız - 10.5.2013
Manisa'da İş Kazası
Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 2 ay önce kardeşi Ahmet Yıldız (15) ile birlikte merkeze bağlı Çamköy yakınlarındaki özel bir tavuk işletmesinde işe başlayan Bayram Yıldız (16), tavuk kesim işleminin ardından tavuk yıkama makinesi olarak bilinen kazanı temizlerken dengesini kaybederek içine düştü.
Bayram Yıldız - 8.5.2013
Gazetecilere Sosyal Medyada Başarının Sırrı Anlatıldı
Eğitimde Yıldız Gelişim Akademisi Genel Müdürü Bayram Yıldız, katılımcılara, "Sosyal medya araçlarının doğru kullanımı", "Kurumsal sosyal medya politikaları nasıl oluşturulur", "Sosyal medyada dikkat edilmesi gerekenler", "Olumlu ve olumsuz tepkilere nasıl yaklaşılmalı", "Markanız veya işletmeniz için sosyal medya ne yapabilir, ne yapamaz", "Sayfaya üye kazanmak için ne yapmak gerekir" gibi konuları anlattı.
Bayram Yıldız - 30.4.2013
Küsad'dan Gsf Öğrencilerine Yönelik Kursları Başlıyor
Dernek Başkanı Bayram Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, derneklerinin sadece kültür ve sanat işleriyle uğraşmadığını eğitim faaliyetlerine de baktığını bildirdi.
Bayram Yıldız - 23.4.2013
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
Etkinlikler sabah Cumhuriyet Alanı'nda İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan tarafından Atatürk Anıtına çelenk koydu. Daha sonra İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra tören sona erdi. Buradaki törene Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, daire amir ve müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Bayram Yıldız - 16.4.2013
Ressam Yüce, Hastanede Tedavi Altına Alındı
Kütahya Kültür Sanat Derneği Başkanı Bayram Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, Yüce'nin, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği'nde tedavi altına alındığını bildirdi.
Bayram Yıldız - 15.4.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Yapılan seçim sonucunda encümen üyeliğine Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, Gölhisar Belediye Başkanı Veli Cantilav, Tefenni Belediye Başkanı Bayram Kavak, Bağsaray Belediye Başkanı Alim Şencan ve Hasanpaşa Belediye Başkanı Bayram Yıldız oybirliği seçildi.
Bayram Yıldız - 13.4.2013
Burdur Belediyeler Birliği Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Yapılan seçim sonucu Belediyeler Birliği Encümenine Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, Gölhisar Belediye Başkanı Veli Cantilav, Tefenni Belediye Başkanı Bayram Kavak, Bağsaray Belediye Başkanı Alim Şencan ve Hasanpaşa Belediye Başkanı Bayram Yıldız oybirliği ile seçilirken Plân ve Bütçe Komisyonu Üyeliklerine de Yeşilbaşköy Belediye Başkanı Hüseyin Akıncı ile Burdur Belediye Meclis Üyeleri Murat Karagöz ve Arif Pak oybirliği ile seçildiler.
Bayram Yıldız - 12.4.2013
Geleneksel Tefenni Kupası Başladı
Turnuvanın açılışına Tefenni Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Hasanpaşa Belediye Başkanı Bayram Yıldız, İlçe Milli, Eğitim Müdürü İzzet Şahin ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hacı Ali Özdemir katıldı.
Bayram Yıldız - 30.3.2013
AK Parti Osmangazi'den Teşkilata Vefa
AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı, partinin kuruluşundan bugüne teşkilatlarında görev yapan yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle vefa yemeğinde bir araya geldi. Gecede geçtiğimiz ay vefat eden AK Parti Osmangazi İlçe eski Başkanı Bayram Yıldız rahmetle anıldı.
Bayram Yıldız - 28.3.2013
Başkan Dündar: Adım Atmadık Mahalle Bırakmadık
Göreve geldikleri ilk günden itibaren kendilerini Osmangazi'nin hizmetine atadıklarını ifade eden Başkan Dündar, şunları söyledi: "Geçen 4 yıllık görev süremizde, her mahalleyi tek tek gezip, vatandaşların sorunlarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde dinleyip çözüm ürettik. Osmangazi'de, sizin isteğiniz bizim görevimiz diyerek çalışıp hizmet üretiyoruz 109 mahallemizin tamamında yürüttüğümüz çalışmalarımızda, bize çok büyük destek ve katkı sağlayan parti teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum." Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen yemekte, kısa süre önce hayatını kaybeden, eski AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Bayram Yıldız ile partinin çeşitli kademelerinde görev yapıp hayatını kaybetmiş teşkilat mensuplarından Cevat Bayrak, Mustafa Ergün, Kadir Özkan, Kevser Meriç ve Tamer Şenyaz da dualarla anıldı.
Bayram Yıldız - 28.3.2013
Başkan Dündar Açıklaması
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen yemekte, kısa süre önce hayatını kaybeden, AK Parti Osmangazi eski İlçe Başkanı Bayram Yıldız ile, partinin çeşitli kademelerinde görev yapıp hayatını kaybetmiş teşkilat mensuplarından Cevat Bayrak, Mustafa Ergün, Kadir Özkan, Kevser Meriç ve Tamer Şenyaz dualarla anıldı.
Bayram Yıldız - 26.3.2013
Kilis Defterdarlığı'ndan 2b Kapsamındaki Taşınmazların Satışları
Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, 2B arazilerinin satış ve iadesi ile ilgili 6292 sayılı kanun 26 Nisan 2012 tarihinde yürürlüğe girdiğini bu tarihten itibaren başvuruların alınmaya başlandığını söyledi.
Bayram Yıldız - 20.3.2013
Kadın Çiftçiler Yarışıyor
Yarışmaya Vali Vekili Ahmet Karatepe, Vali Yardımcısı ve Elbeyli Kaymakamı Meral Uçar, Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Feyzullah Bayındırlı, Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelit, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Songül Kadıoğlu, daire amir ve müdürleri ve İlçe Müdürleri, İl Müdürlüğü Personeli ve çiftçiler katıldılar.
Bayram Yıldız - 12.3.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 92. Yıldönümü Kilis'te Kutlandı
Törene, Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Çolak, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Kilis İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, daire amir ve müdürleri, vatandaşlar ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Memura Mesai Müjdesi
Baba ocağı Bursa'da, eski AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Bayram Yıldız'ın cenaze törenine katılan Bakan Çelik, cenaze töreninin ardından Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bakanlık Müsteşarı Fatih Acar, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'la birlikte Merinos'ta yemek yedi.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Bakan Çelik: Cüneyt Çakır Güzel Maç Yönetti, İngilizler Fevri Davranıyor
Baba ocağı Bursa'da, Eski AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Bayram Yıldız'ın cenaze törenine katılan Bakan Çelik, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bakanlık Müsteşarı Fatih Acar, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın'la birlikte Yıldız'ın evine taziye ziyaretinde bulundu.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Bayram Yıldız Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı
Bursa'da amansız hastalığa yenik düşen BESAŞ'ın eski genel müdürlerinden Bayram Yıldız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in de katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.60 yaşındaki Bayram Yıldız, 2 yıldır tedavi gördüğü kansere...
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Bakan Faruk Çelik, Eski İlçe Başkanının Cenazesine Katıldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, vefat eden eski AK Parti Bursa Osmangazi İlçe Başkanı Bayram Yıldız'ın (60) cenaze törenine katıldı.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Bakan Çelik, Ak Partili Eski İlçe Başkanının Cenazesine Katıldı
Bursa'da yaklaşık 2 yıldan bu yana akciğer kanseri tedavisi gören AK Parti'nin Merkez Osmangazi İlçesi eski ilçe başkanlarından Bayram Yıldız, dün Acıbadem Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
Bakan Çelik, Bursa'da Cenaze Törenine Katıldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, vefat eden eski AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Bayram Yıldız'ın, cenaze törenine katıldı.
Bayram Yıldız - 6.3.2013
KİTSO, Vergi Haftası Nedeniyle Yemek Verdi
Söğütlüdere Göl Restarontta verilen yemeğe Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, KİTSO Başkanı Mehmet Özçiloğlu, Kilis Defterdarı Bayram Yıldız, İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, Defterdarlık çalışanları, muhasebeciler ile KİTSO yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bayram Yıldız Haberleri | Bayram Yıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bayram Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bayram Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Ted Karabük Koleji 2016 Mezunlarını Uğurladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 06:29:30. #1.14#
title