Bayram Yıldız Haberleri

Bayram Yıldız haber, Bayram Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bayram Yıldız - 1.2.2018
Tonya'da Zemini Kayan, Duvarları Çatlayan Okul Kapatıldı
'SAĞLAMLAŞTIRMA YAPILIRSA OKULU AÇABİLİRİZ' Tonya Kaymakamı Bayram Yıldız da okulu Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü'nce hazırlanan rapora göre kapatma mecburiyetinde kaldıkları belirterek, şunları söyledi: "Bu kapatma kararı, vatandaşlarımız tarafından kesinlikle yanlış anlaşılmasın.
Bayram Yıldız - 1.2.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Tonya Kaymakamı Bayram Yıldız da okulun Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünün hazırladığı rapora istinaden kapatmak mecburiyetinde kaldıkları belirterek şöyle dedi: "Tabi bu kapatma kararı vatandaşlarımız tarafından kesinlikle yanlış anlaşılmasın, gerekli sağlamlaştırma yapıldığı takdirde ilerleyen süreçte yine okulumuzu açma yoluna gidebiliriz.
Bayram Yıldız - 23.11.2017
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası
İddianamede şu kişiler sanık olarak yer almıştı: "İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İbrahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ, Hati·ce Akaltın ve Mehmet Kadi·r Cebael.
Bayram Yıldız - 25.9.2017
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası
İddianamede, şu kişiler sanık olarak yer alıyor: "İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İbrahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ, Hati·ce Akaltın ve Mehmet Kadi·r Cebael.
Bayram Yıldız - 11.7.2017
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası
İddianamede şu kişiler sanık olarak yer almıştı: "İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İbrahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ, Hati·ce Akaltın ve Mehmet Kadi·r Cebael.
Bayram Yıldız - 6.11.2016
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı Davası Başlıyor
Davanın sanıkları şunlar: "İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İ·brahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ, Hati·ce Akaltın ve Mehmet Kadi·r Cebael.
Bayram Yıldız - 13.7.2016
Ankara Garı Katliamı İddianamesi Kabul Edildi
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen iddianamede, İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İ·brahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Mehmet Kadi·r Cebael, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ ve Hati·ce Akaltın sanık olarak yer alıyor.
Bayram Yıldız - 28.6.2016
Ankara Garı Önündeki Terör Saldırısı İddianamesi (1)
Saldırıda yaralanan 391, zarar gören ve müracaatta bulunan 3 ve hayatını kaybedenlerin 99 yakını olmak üzere 493 kişinin "müşteki" olarak bulunduğu iddianamede, şu isimler "şüpheli" olarak yer aldı: "İlhami· Balı, Deni·z Büyükçelebi·, Edremi·t Türe, Yakub Şahi·n, Hakan Şahi·n, İ·brahi·m Hali·l Alçay, Resul Demi·r, Hacı Ali· Durmaz, Hüseyi·n Tunç, Abdülmubtali·p Demi·r, Talha Güneş, Mehmet Kadi·r Cebael, Meti·n Akaltın, Savaş Yıldız, Burak Ormanoğlu, Suphi· Alpfi·dan, Hasan Hüseyi·n Uğur, Bayram Yıldız, Kenan Kutval, Ahmet Güneş, Abdulhami·t Boz, Cebrai·l Kaya, Ömer Deni·z Dündar, Muhammet Zana Alkan, Walenti·na Slobodjanjuk (Kazakistan vatandaşı), Mustafa Deli·başlar, Mehmedi·n Baraç, Ni·hat Ürkmez, Nusret Yılmaz, Kasım Dere, Yakup Selağzı, Erman Eki·ci·, Yakup Karaoğlu, Yakup Yıldırım, Esi·n Altıntuğ ve Hati·ce Akaltın.
Bayram Yıldız - 16.5.2016
Küsad Başkanı Yıldız, 8'inci Kişisel Resim Sergisini Açtı
Kütahya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Bayram Yıldız, 8'inci kişisel resim sergisini açtı.
Bayram Yıldız - 15.2.2016
Karabük'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Sağlık ekipleri, sürücü Özçetin'in olay yerinde hayatını kaybettiğini belirlerken, yaralanan Bayram Yıldız ise ambulansla Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Bayram Yıldız - 6.2.2016
Naif Ressam Yüce, Açılan Sergiyle Anıldı
Kütahya'da geçtiğimiz yıl vefat eden naif ressam Hüseyin Yüce, ölümünün 1'inci yıldönümünde Kütahya Kültür ve Sanat Derneğinde (KÜSAD) açılan resim sergisiyle anıldı. Derneğin galeri salonundaki anma töreninde konuşan AK Parti Kütahya Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Vural Kavuncu, Kütahya'nın değerlerini eserleriyle anmanın kendisi için de büyük bir mutluluk olduğunu söyledi. Kütahya'nın sanatçı ruhlu bir kent olduğunu belirten Kavuncu, "Kütahya'da hangi taşı kaldırırsanız kaldırın altından bir değerimiz ve önemli eserlerimiz ortaya çıkıyor. Kütahya'mızda sanatçılık ruhuyla çok önemli eserler üretiliyor. Bir kentin gelişmiş ölçütü sadece yüksek binalarla ve lüks arabalarla ölçülemez. Bir kentin kent olması ve insanların refah ve huzuru belki de o kentin kültüre ve sanata verdiği önemden geçiyor. Ben bu anlamda Kütahya'mızın çok büyük bir potansiyel ve değer taşıdığına inanıyorum. Bizim en büyük gücümüz, insan kaynağımız, sanatçı ruhumuz ve sanatçılarımızdır. Bu anlamda değerli sanatçımız bir kez daha rahmetle ve saygıyla anıyorum" diye konuştu. KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız da naif ressamı, sanatçı dostları ve öğrencileriyle birlikte açtıkları sergi ile andıklarını belirtti.
Bayram Yıldız - 29.8.2015
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Bayram Yıldız yönetimindeki 11 DC 665 plakalı kamyonet, Pazaryeri-Bozüyük karayolunun 1.
Bayram Yıldız - 14.7.2015
Başkan Saraçoğlu'ndan Küsad Başkanı Yıldız'a Teşekkür Belgesi
Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) Başkanı Bayram Yıldız'a, belediye kütüphanesine kitap bağışından dolayı teşekkür belgesi verdi.
Bayram Yıldız - 28.6.2015
İstanbul'da Kütahyalıların "Geleneksel İftar Buluşması"
Merkez Valisi, eski İstanbul ve Kütahya il emniyet müdürlerinden Celalettin Cerrah, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) Başkanı Bayram Yıldız, Kütahya Meydan Aşevi Derneği Başkanı Nazif Kocaçoban ile Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bayram Yıldız Haberleri | Bayram Yıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Bayram Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bayram Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. İki Otomobil Çarpıştı : 2'si Çocuk 5 Yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 04:26:07. #1.14#
title