Baygın Halde Bulunan Kadın Hastaneye Götürülürken Öldü

Baygın Halde Bulunan Kadın Hastaneye Götürülürken Öldü

Çorum'un Alaca İlçesi'nde Genç Bir Kadın, Hayvanları Dışarıya Çıkartmak İçin Girdiği Ahırda Kayınvalidesi Tarafından Yarı Baygın Bir Şekilde Bulundu. Hastaneye Götürülmek İstenen Kadın Yolda Hayatını Kaybetti.

Baygın Halde Bulunan Kadın Hastaneye Götürülürken Öldü

Çorum'un Alaca İlçesi'nde genç bir kadın, hayvanları dışarıya çıkartmak için girdiği ahırda kayınvalidesi tarafından yarı baygın bir şekilde bulundu. Hastaneye götürülmek istenen kadın yolda hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde hayvanlarını otlatmak amacıyla evlerinin bahçesinde bulunan ahıra giden Ü.Ç. (19), bir müddet sonra kayınvalidesi H.Ç. tarafından ahırda yarı baygın bir şekilde bulundu. Yakınları tarafından Alaca Devlet Hastanesi'ne kaldırılmak istenen genç kadın yolda hayatını kaybetti. Alaca Devlet Hastanesi'nde yapılan otopsi sonucunda Ü.Ç.'nin vücudunda 1 santimetre uzunluğunda bir sıyrık bulunduğu belirlendi ve ölümünün ahırda bulunan bir hayvanın darbesi sonucu olabileceğine kanaat getirildi. Genç kadının cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

(BÖ-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA