Bayanlar Voleybolda Şahinbey Belediyespor, İller Bankası'na Set Vermedi

Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Mücadele Eden Şahinbey Belediyespor'da, Evinde İller Bankası'nı 3-0 Yenmenin Sevinci Yaşanıyor.

Bayanlar Voleybolda Şahinbey Belediyespor, İller Bankası'na Set Vermedi

Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde mücadele eden Şahinbey Belediyespor'da, evinde İller Bankası'nı 3-0 yenmenin sevinci yaşanıyor.


Kamil Ocak Spor Salonu'nda oynanan maçı izleyen Şahinbey Belediyepor Kulüp Başkanı Ömer Can, maç sonrası teknik heyeti ve oyuncuları tek tek tebrik etti. Galibiyet sevincini teknik heyet ve oyuncularla paylaşan Başkan Can, Şahinbey Belediyespor'a yakışan haklı bir galibiyet aldıklarını belirtti. Can, "Türkiye'yi ve kentimizi temsil etmek için Avrupa mücadelesi veriyoruz. İkinci kez ülkemizi Avrupa'da temsil etmeyi istiyoruz. Sezon başındaki aksaklıklar aşıldı. Takımın morali yerinde. En önemlisi sporseverlerin desteği. Gaziantepli sporseverler bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemedi. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.


Şahinbey Belediyespor Antrenörü Gökhan Çokşen de, belirledikleri hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, İller Bankası karşısında aldıkları galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Çokşen, "Bizim için en avantajlı skorları almaya çalışıyoruz. Önümüzde Türk Telekom ve Fenerbahçe maçları var. İki takım da kaliteli bir ekip. Ligde bulunan bütün takımlar kaliteli. Ama onlarla oynayacağımız maçlar çok daha zor olacak. Bu maçlardan puan çıkarırsak eğer, bizim için çok iyi olur.


Ondan sonra da Yeşilyort ve Beşiktaş ile oynayacağız. Bu maçlardan en iyi skorları alıp 5. olmak istiyoruz" diye konuştu.


(TB-OÇ-İY-OK-S)

Kaynak: İHA