'Bayan Kahkaha'nın Bitmeyen Tatili - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

'Bayan Kahkaha'nın Bitmeyen Tatili

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Magazin
'Bayan Kahkaha'nın Bitmeyen Tatili

Tatilini İzmir'in Çeşme İlçesi'nde geçiren Saba Tümer, her gün deniz, kum, güneş ve Alaçatı'nın keyfini çıkarıyor.

Tatilini İzmir'in Çeşme İlçesi'nde geçiren Saba Tümer, her gün deniz, kum, güneş ve Alaçatı'nın keyfini çıkarıyor. Magazincilerle bazen köşe kapmaca oynayan bazen de hiç çekinmeden görüntü veren Tümer, geçtiğimiz gün arkadaşları ile gece geç saatlere kadar sohbet etti.

Çeşme'de uzun süredir tatil yapan, 'Bayan kahkaha' Saba Tümer, arkadaşları ile birlikte Alaçatı'da Köşe Kahve adlı mekanda gecenin ilerleyen saatlerine kadar oturdu ve bol bol sohbet etti.

Eğlence mekanlarının kendisini artık yorduğunu belirten Tümer, "Böyle daha güzel. Arkadaşlarımla zaman geçirmek daha keyifli" dedi. Ay sonunda İstanbul'a döneceğini belirten Tümer, "Güzel bir tatil sonrası yorucu bir sezon bizi bekliyor" diye konuştu.

KOCACIĞI İLE BULUŞMUŞTU

Aralarında çıkan aşk dedikodularını sürekli yalanlayan Saba Tümer ile Mehmet Aslan, geçen hafa Çeşme'de buluşmuştu. Bir ara tatilini sonlandırarak İStanbul'a geri dönen başarılı sunucu, 'Kocacığım' dediği Aslan'ın Çeşme'ye tatile gitmesinin ardından hemen soluğu yine Çeşme'de almıştı.

BAYAN KAHKAHA BALAYINDA

Alaçatı'nın popüler mekanlarında gece-gündüz bir arada olan ikili, rahat tavırlarıyla da dikkat çekti. Saba Tümer'e 'Karıcığım' diyen Mehmet Aslan ile güzel oyuncunun bu hallerini görenler ise; "Tümer ile Aslan, Çeşme'de balayında" esprisi yaptı.

'Bayan Kahkaha'nın Bitmeyen Tatili

Demirören Haber Ajansı - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title