Batmayan Mayo Tuttu, Meraklısı 'Atleti Var mı?' Diye Soruyor

Yüzme Bilmeyenlerin İşini Kolaylaştıran Batmayan Mayo 3. Yılını Kutlarken, Pek Çok Kişi Ürünün Mucidine "Bunun Atleti de Yok mu? " Diye Soruyor. Dolfinus Batmayan Mayo'nun Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Yılmaz, "İnsanlar Dolfinus' Un Atleti Var mı? Gözlüğü Var mı? Diye Sormaya Başladı. Segment O Ürünleri Üretmeye ve Satışına Doğru Gidiyor." Dedi.

Batmayan Mayo Tuttu, Meraklısı 'Atleti Var mı?' Diye Soruyor

Yüzme bilmeyenlerin işini kolaylaştıran batmayan mayo 3. yılını kutlarken, pek çok kişi ürünün mucidine "Bunun atleti de yok mu?" diye soruyor. Dolfinus Batmayan Mayo'nun Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Yılmaz, "İnsanlar Dolfinus' un atleti var mı? Gözlüğü var mı? diye sormaya başladı. Segment o ürünleri üretmeye ve satışına doğru gidiyor." dedi.

Güngören Sanayiciler ve İşadamları Derneği'nden 3 ay önce inovasyon ödülü alan Yılmaz, deniz giysileri ve deniz ürünlerinin geliştirilmesi konusundaki Ar-Ge çalışmalarını ön planda tuttuklarını söyledi. Bu çerçevede önümüzdeki günlerde yeni ürünlerinin müjdesini vereceklerini aktaran batmayan mayonun mucidi, "İnsanların en kaliteli malı, en uygun şekilde ve zorlamayacak bir maliyetle alabilmesi yönünde bir düşüncemiz var. Böyle bir satış mağazası formatı düşünüyoruz. İnsanlar, marka deyip de 150-200 lira ödemesinler. Biz, marka dedikleri zaman aldanmayacakları bir şey yapmak istiyoruz. Dolfinus'un özü bu, aldatmamak eksenli bir marka." diye konuştu.

(CİHAN)

Kaynak: CHA