Batman Valiliği Haberleri

Batman Valiliği haber, Batman Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Batman Valiliği - 08.07.2021
Vali Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin'i Makamında Ziyaret Etti.
Batman Valiliği Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Vali Oktay Çağatay, Vali Hulusi Şahin ile bir süre makamında görüştü.
Batman Valiliği - 02.07.2021
Etkinlikleri İzne Bağlama Kararı-02.07.2021
İlimizde milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi, halk sağlığının korunması amacıyla...
Batman Valiliği - 15.06.2021
Batman'da yolsuzluk yaptığı tespit edilen 2 memur görevden uzaklaştırıldı
Yolsuzluğun basına yansımasının ardından Batman Valiliği tarafından açıklama yapıldı.
Batman Valiliği - 14.06.2021
Batman İl Sağlık Müdürlüğü Maaş Mutemetleri ile İlgili Basın Açıklaması
Batman İl Sağlık müdürlüğünde maaş mutemetleri yolsuzluğu şeklinde bazı ulusal gazete ve internet sitelerinde yer alan haberlerle ilgili kamuoyunu aydınlatma adına açıklama yapma gereği duyulmuştur.
Batman Valiliği - 02.06.2021
Sinema Salonları ile İlgili İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı-02.06.2021
Batman İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27 nci ve 72 nci maddeleri geregˆince, Vali Hulusi ŞAHİN başkanlığında olağanüstü toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.
Batman Valiliği - 23.05.2021
Diyarbakır Havalimanı'ndaki çalışmalar nedeniyle uçuşlar Mardin ve Batman havalimanlarına yönlendirildi
Diyarbakır Havalimanı, tadilat çalışmaları nedeniyle 24 Mayıs'tan itibaren bir ay kapalı olacağından bu tarihlerde yapılacak uçuşlar Mardin ve Batman havalimanlarına yönlendirildi.
Batman Valiliği - 28.05.2019
Hasankeyf'e bağlı 2 köyde sokağa çıkma yasağı
Batman Valiliği'nden yapılan açıklamada Hasankeyf ilçesinin Kelekçi ve Kayıklı köylerinde, terör örgütü PKK mensuplarının yakalanması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince saat 06.
Batman Valiliği - 08.04.2019
Hdp'li Siirt Belediye Başkan Adayının Mazbata Almasına 'Khk' İtirazı
HDP'li Siirt Belediye Başkan adayının mazbata almasına 'KHK' itirazı SİİRT - AK Parti'nin Siirt Belediye Başkan adayı Ali İlbaş, HDP'nin Siirt Belediye Başkan adayı Berivan Helen Işık'ın 'Batman Belediyesi'nde işçi olarak görev yaparken KHK ile ihraç edildiğinden mazbata alamayacağına' ilişkin dilekçesiyle İl Seçim Kurulu'na başvurdu. AK Parti'nin Siirt Belediye Başkan adayı Ali İlbaş, HDP'nin Siirt Belediye Başkan adayı Berivan Helen Işık'ın 'Batman Belediyesi'nde işçi olarak görev yaparken KHK kapsamında ihraç edildiğinden mazbata alamayacağına' ilişkin dilekçesiyle İl Seçim Kurulu'na başvuruda bulundu. İlbaş, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı'na iletilmek üzere İl Seçim Kurulu'na dilekçeyle yaptığı başvuruda, 31 Mart 2019'daki Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, kentte HDP'nin adayı Işık'ın kesin olmayan sonuçlara göre en yüksek oyu aldığını anımsattı. Işık'a seçilme yeterliliğine sahip olmaması nedeniyle mazbata verilmemesi gerektiğini savunan İlbaş, şunları kaydetti: "Işık ile alakalı olarak iş sözleşmesinin feshine dayanak gösterilen 22 Temmuz 2016 tarih ve 667 sayılı KHK'nın 4. maddesiyle kamu görevlilerine ilişkin birtakım tedbirler alınmıştır. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın tevdi raporunda, Işık'ın PKK terör örgütüyle irtibatlı veya iltisaklı kişiler arasında yer aldığı, Batman Valiliği'nce hizmet ihalesiyle alt işveren bünyesinde çalışan Işık hakkında işlem yapılması istendiği, bunun üzerine 667 sayılı KHK'nin 4/e maddesine istinaden Işık'ın iş akdinin feshedildiği belirtilmiştir.
Batman Valiliği - 08.04.2019
Siirt'te Hdp'li Belediye Başkan Adayının Mazbata Almasına "Khk" İtirazı
Işık'a seçilme yeterliliğine sahip olmaması nedeniyle mazbata verilmemesi gerektiğini savunan İlbaş, şunları kaydetti: "Işık ile alakalı olarak iş sözleşmesinin feshine dayanak gösterilen 22 Temmuz 2016 tarih ve 667 sayılı KHK'nin 4. maddesiyle kamu görevlilerine ilişkin birtakım tedbirler alınmıştır. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığının tevdi raporunda, Işık'ın PKK terör örgütüyle irtibatlı veya iltisaklı kişiler arasında yer aldığı, Batman Valiliğince hizmet ihalesiyle alt işveren bünyesinde çalışan Işık hakkında işlem yapılması istendiği, bunun üzerine 667 sayılı KHK'nin 4/e maddesine istinaden Işık'ın iş akdinin feshedildiği belirtilmiştir.
Batman Valiliği - 26.03.2019
Bakan Selçuk: "Batman Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Örnek Şehirlerinden Biri"
Bakan Selçuk: "Batman Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin örnek şehirlerinden biri" Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Batman'da BATMAN - Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak için Batman'a geldi. Selçuk, "Batman Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin örnek şehirlerinden biri" dedi. Batman Valiliğinde Vali Hulusi Şahin tarafından karşılanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, basına kapalı görüşme sonrası vali ve kurum müdürleri ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.
Batman Valiliği - 26.03.2019
Gündem / 26 Mart 2019
(İstanbul/13.00-16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Batman Valiliğinde koordinasyon toplantısına katılacak, seçim koordinasyon merkezi ve esnafı ziyaret edecek, GAMA Tekstil Fabrikası'nda çalışanlarla yemek yiyecek.
Batman Valiliği - 26.03.2019
Gündem Özeti / 26 Mart 2019
(İstanbul/13.00-16.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Batman Valiliğinde koordinasyon toplantısına katılacak, seçim koordinasyon merkezi ve esnafı ziyaret edecek, GAMA Tekstil Fabrikası'nda çalışanlarla yemek yiyecek.
Batman Valiliği - 01.03.2019
Batman'da 15 Projeye 10 Milyon 421 Bin TL Hibe
Batman Valiliği'nden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, "Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleme Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı 11.
Batman Valiliği - 07.02.2019
Batman'da Tehlike Arz Eden Metruk Binalar Yıkıldı
Batman'da tehlike arz eden metruk binalar yıkıldı BATMAN - Batman merkezde bulunan Bahçelievler Mahallesinde tehlike arz eden metruk binalar yıkıldı. Bahçelievler Mahallesi muhtar adayı Metin Özdal'ın çağrısına Batman Valiliği ve Batman Belediyesi sessiz kalmadı.
Batman Valiliği - 07.02.2019
Batman'da Tehlike Arz Eden Metruk Binalar Yıkıldı
Bahçelievler Mahallesi muhtar adayı Metin Özdal'ın çağrısına Batman Valiliği ve Batman Belediyesi sessiz kalmadı.
Batman Valiliği - 05.02.2019
Dha Yurt Bülteni -21
Operasyonla ilgili Batman Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı tarafından öncelikle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi maksadıyla, bölge halkımızın da desteğiyle bölücü terör örgütü ile mücadeleye aralıksız olarak devam edilmektedir" denildi.
Batman Valiliği - 04.02.2019
Yakutiye, İki Yola İki İsim Verdi
Çeşitli ilçelerde kaymakamlık yaptıktan sonra Tunceli Vali Yardımcılığı görevine atandı. İçişleri Bakanlığında Eğitim Şube Müdürlüğü ve İller İdaresi Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Turizm Bakanlığında Turizm Eğitimi Genel Müdürü ve Turizm Bakanlığı Müşaviri olarak görev yaptı. 2003 yılında Batman Valiliğine, 2004 yılında Diyarbakır Valiliğine atandı.
Batman Valiliği - 18.01.2019
Batman'da Terörist Cenazesine Katılan Muhtar Görevinden Uzaklaştırıldı
Batman Valiliğince, PKK'lı teröristin cenazesine katılan bir muhtarın görevinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
Batman Valiliği - 18.01.2019
Batman'da Bir Muhtar Görevden Alındı
Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "İlimiz merkez Raman Mahallesi Muhtarı S.
Batman Valiliği - 16.01.2019
Gercüş'teki Hayvan Ölümleri
Batman Valiliğince, Gercüş'teki hayvan ölümlerine ilişkin, "Hayvanlar arasındaki hastalık 'Leptospirozis Hastalığı' olarak tespit edilmiş olup, tedavi için aşı mevcut bulunmaktadır.
Batman Valiliği - 15.01.2019
Batman Valiliğinden Sahte Rapor Açıklaması
Batman'da 2-11 Ocak tarihlerinde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından resmi belgede sahtecilik operasyonu düzenlendi.
Batman Valiliği - 14.01.2019
Batman'da Toplantı, Gösteri ve Yürüyüş Güzergahlarına Düzenleme
Batman Valiliğince bu yıl kentte yapılacak toplantı, gösteri ve yürüyüşlerin güzergahları belirlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Batman Valiliği Haberleri | Batman Valiliği Haber - Haberler - Batman Valiliği haberleri, son dakika batman valiliği haber ve gelişmeleri burada. Vali Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin'i Makamında Ziyaret Etti..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 10:10:06. #1.16#

title