Batman'da Kapıcı Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı: 3 Yaralı

Batman'da Kapıcı Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı: 3 Yaralı

Batman'da Eşinin Bir Müteahhitle İlişkisi Olduğunu İddia Eden Kapıcı, Sokak Ortasında Eşini, Müteahhidi ve Yoldan Geçmekte Olan 1 Kişiyi Silahla Vurarak Yaraladı.

Batman'da Kapıcı Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı: 3 Yaralı

Batman'da eşinin bir müteahhitle ilişkisi olduğunu iddia eden kapıcı, sokak ortasında eşini, müteahhidi ve yoldan geçmekte olan 1 kişiyi silahla vurarak yaraladı.

Olay, Kültür Mahallesi 2636 Sokak Y. Apartmanı önünde, saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kapıcı Adem K. (30), karısı Fadime K.'nin (28) aynı binada ikamet eden müteahhit A.K.D. (42) ile ilişki yaşadığı iddiasıyla bina önünde A.K.D'ye pompalı tüfekle ateş açtı. Silah seslerini duyan Fadime K., dışarı çıktığı sırada eşinin silahlı saldırısına uğradı. Etrafa rasgele ateş açan kapıcı, yoldan geçen Muzaffer T. (42) adlı vatandaşı da yaraladı. Zanlı Adem K. olayın ardından kayıplara karışırken, yaralılar Batman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılar, yapılan ilk müdahalenin sonrasında Diyarbakır'a sevk edildi. Pompalı tüfekle dehşet saçan kapıcı Adem K. ise, silahı ile birlikte polis tarafından yakalandı.

Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

(MŞY-ZG-OK-Y)

Kaynak: İHA