Batman'da Esrar ve Tarihi Eser Operasyonu

Batman'da Esrar ve Tarihi Eser Operasyonu

Batman Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Gerçekleştirilen Bir Operasyonda Esrar Maddesi ile Çok Sayıda Tarihi Eser Ele Geçirildi. Olayla İlgili Olarak Yakalanan Bir Kişi Adli Mercilere Sevk Edildi.

Batman'da Esrar ve Tarihi Eser Operasyonu

Batman Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen bir operasyonda esrar maddesi ile çok sayıda tarihi eser ele geçirildi. Olayla ilgili olarak yakalanan bir kişi adli mercilere sevk edildi.

Z.K. isimli şahsın ikametinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve piyasaya süreceği bilgisine ulaşan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri söz konusu şahsın ikametinde yaptıkları aramada, 7 adet siyah renkli naylon poşet içerisinde toplam 4 kilo 20 gr kubar esrar maddesi ile 1 adet 49 cm çapında kırık toprak obje, 1 adet 48 cm çapında 8 cm çıkıntıları bulunan etrafı kabartmalı kırık toprak obje, 1 adet tabak görünümlü toprak obje, 1 adet 14 cm yüksekliğinde kırık testi, 1 adet 14 cm yüksekliğinde tek tarafı kırık kulplu testi, 1 adet 17 cm yüksekliğinde geniş ağızlı toprak çanak, 1 adet 4,5 cm uzunluğunda metal başsız heykelcik, 1 adet 4 cm uzunluğunda taş obje, 1 adet ortası delik boncuk görünümlü taş obje olmak üzere; 9 parça tarihi eser ele geçirdi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan Z.K. isimli şahıs adli mercilere sevk edildi.