Baştürk Haberleri

Baştürk haber, Baştürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baştürk 2.7.2020
KSÜ Tıp Fakültesi mezunları internet üzerinden hekimlik yemini etti
Daha sonra Tıp Fakültesi 17. Dönem birincisi Elif Özel, yaş kütüğüne plaket çaktı. Dönem birincisi Özel'e mezuniyet ve onur belgesi ile plaketini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak verdi. Dönem ikincisi Burak Şahin belge ve plaketini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı'nın elinden alırken dönem üçüncüsü Kübra Baştürk'e belge ve plaketini Rektör Yardımcısı Prof.
Baştürk 30.6.2020
İsfanbul AVM artık İsfanbul Alışveriş Caddeleri olarak hizmet verecek
"Alışveriş kültürünü yeniden tanımlıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, AVM sektörüne kazandırdıkları yenilikçi yaklaşımların bir şirket vizyonu olduğunu belirterek, İsfanbul AVM'nin kurumsal kimliğine yönelik farklılaşmanın bir değişiklikten ziyade yeniden tanımlama biçimi olduğunu bildirdi.
Baştürk 18.6.2020
Edirne'de hasat edilen ilk kanola ticaret borsasında satıldı
Sosyal mesafe kuralına riayet edilerek gerçekleştirilen elektronik salon satışında, Çömlekakpınar köyünden Bülent Baştürk'ün ürettiği 4,5 ton kanola, Kurbanlar Tarım Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından kilogramı 2,9 liradan satın alındı.
Baştürk: Yeni mahsul kanola Borsa'daBaştürk 18.6.2020
Baştürk 5.6.2020
AVM'LERDE MÜŞTERİ VE CİRO ARTIŞI BAŞLADI
sektördeki gelişmeleri, alınan hijyen önlemlerini, mağaza cirolarını değerlendiren İstanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, "11 Mayıs itibariyle aslında biz kapılarımızı açtık. Mayıs ayı boyunca 11 gün çalıştık. Bu birinci milattı.
Baştürk 4.6.2020
İsfanbul AVM'de kişi başı harcama 3 kat arttı
İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, geçen yıla göre kişi başı harcamalarda 3 kat, market cirosunda da 2 kat artış gördüklerini bildirdi.
Baştürk 31.5.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
VEYSEL EROĞLU'NDAN EKREM İMAMOĞLU'NA 'HALİÇ' TEPKİSİ  "Tertemiz Haliç teslim ettik. O zaman hiçbir canlı yaşamayan Haliç'te şu an da 48 civarında balık türü var. Ayrıca yunuslar yüzüyor" "Acaba bunlar bu büyük tesisleri işletecek vizyon sahibi değiller de kirletiyorlar, bir bahane mi üretmeye başladılar" Haber: Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - İSTANBUL, - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Haliç'in dibinde yer alan 400 bin ton çamurun bertaraf edileceğini duyurmuştu. İmamoğlu'nun açıklamasının devamında, "Canlı çeşitliliğinin ve su kalitesinin artacağı bölge diğer projelerimizle birlikte bir cazibe merkezi olacak" ifadeleri yer almıştı. O ifadelere 1995-2002 yılları arasında İSKİ Genel Müdürlüğü yapan, eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Milletvekili Veysel Eroğlu'ndan tepki geldi. Eroğlu, 1994 yılından sonra Haliç için yapılan çalışmaları anlatarak, tertemiz bir Haliç teslim edildiğini ifade etti.  "HALİÇ'TE BİR TEK CANLI DAHİ YAŞAMIYORDU" "Haliç Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığını kazandığı zaman o kadar berbattı ki lağım çukuruydu" diyen Veysel Eroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Kilometrelerce öteden Haliç'e yaklaşınca arabanın camlarını kapatırdık. Kokusu insanın genzini yakardı. Haliç civarında kimsenin oturması mümkün değildi. Haliç'te bir tek canlı dahi yaşamıyordu. Sayın Cumhurbaşkanımız belediye başkanı olunca İstanbul'un en büyük meseleleri su meselesi, çöplerin bertaraf edilmesi ve hava kirliliğiydi. Haliç'i kurtarmak için çöp meselesinin halledilmesi gerekiyordu. İkinci olarak Haliç'e akan bütün atık suların arıtılıp uzaklaştırılması gerekiyordu. Üçüncü olarak ise Haliç'teki 5 milyon metreküp birikmiş olan çamurun alınıp bir şekilde bertaraf edilmesi gerekiyordu. Bunların hepsini yaptık." Haliç'in tarihiyle ilgili gençlere seslenen Veysel Eroğlu,  "Anne ve babalarınıza Haliç ne haldeydi diye sorun. Acaba Haliç civarına yaklaşmak mümkün müydü? Bunu hatırlamalarında fayda var" şeklinde konuştu.  "5 MİLYON METREKÜP ÇAMURU SUYLA BERABER TAŞIDIK" Veysel Eroğlu, "Haliç'in durumu belli. Kokusu, lağım çukuru ve içinde hiçbir canlı yaşamıyordu. Bunu kurtarmak için büyük bir hamle yapmamız lazımdı. Atık suların girişini önledik. Dereleri ıslah ettik. Geriye kaldı çamur. Sayın Cumhurbaşkanımızla istişare ettik. Burada Adem Baştürk'ü hayırla yad etmek istiyorum.
Baştürk 31.5.2020
VEYSEL EROĞLU'NDAN EKREM İMAMOĞLU'NA 'HALİÇ' TEPKİSİ
"Tertemiz Haliç teslim ettik. O zaman hiçbir canlı yaşamayan Haliç'te şu an da 48 civarında balık türü var. Ayrıca yunuslar yüzüyor" "Acaba bunlar bu büyük tesisleri işletecek vizyon sahibi değiller de kirletiyorlar, bir bahane mi üretmeye başladılar" Haber: Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - İSTANBUL, - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Haliç'in dibinde yer alan 400 bin ton çamurun bertaraf edileceğini duyurmuştu. İmamoğlu'nun açıklamasının devamında, "Canlı çeşitliliğinin ve su kalitesinin artacağı bölge diğer projelerimizle birlikte bir cazibe merkezi olacak" ifadeleri yer almıştı. O ifadelere 1995-2002 yılları arasında İSKİ Genel Müdürlüğü yapan, eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Milletvekili Veysel Eroğlu'ndan tepki geldi. Eroğlu, 1994 yılından sonra Haliç için yapılan çalışmaları anlatarak, tertemiz bir Haliç teslim edildiğini ifade etti.  "HALİÇ'TE BİR TEK CANLI DAHİ YAŞAMIYORDU" "Haliç Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığını kazandığı zaman o kadar berbattı ki lağım çukuruydu" diyen Veysel Eroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Kilometrelerce öteden Haliç'e yaklaşınca arabanın camlarını kapatırdık. Kokusu insanın genzini yakardı. Haliç civarında kimsenin oturması mümkün değildi. Haliç'te bir tek canlı dahi yaşamıyordu. Sayın Cumhurbaşkanımız belediye başkanı olunca İstanbul'un en büyük meseleleri su meselesi, çöplerin bertaraf edilmesi ve hava kirliliğiydi. Haliç'i kurtarmak için çöp meselesinin halledilmesi gerekiyordu. İkinci olarak Haliç'e akan bütün atık suların arıtılıp uzaklaştırılması gerekiyordu. Üçüncü olarak ise Haliç'teki 5 milyon metreküp birikmiş olan çamurun alınıp bir şekilde bertaraf edilmesi gerekiyordu. Bunların hepsini yaptık." Haliç'in tarihiyle ilgili gençlere seslenen Veysel Eroğlu,  "Anne ve babalarınıza Haliç ne haldeydi diye sorun. Acaba Haliç civarına yaklaşmak mümkün müydü? Bunu hatırlamalarında fayda var" şeklinde konuştu.  "5 MİLYON METREKÜP ÇAMURU SUYLA BERABER TAŞIDIK" Veysel Eroğlu, "Haliç'in durumu belli. Kokusu, lağım çukuru ve içinde hiçbir canlı yaşamıyordu. Bunu kurtarmak için büyük bir hamle yapmamız lazımdı. Atık suların girişini önledik. Dereleri ıslah ettik. Geriye kaldı çamur. Sayın Cumhurbaşkanımızla istişare ettik. Burada Adem Baştürk'ü hayırla yad etmek istiyorum.
Baştürk 21.5.2020
Trabzon Valisi Ustaoğlu, Arsin OSB'yi ziyaret etti
Açıklamada, Vali Ustaoğlu ve beraberindeki heyetin, Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya ile yönetim kurulu üyelerinden Hasan Küçükarslan, Köksal Yavuz, Ali Baştürk, Cengiz Sözen ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı tarafından karşılandığı kaydedildi.
Baştürk 19.5.2020
İnegöl İŞKUR'da koronavirüs pozitif sayısı 9'a çıktı; 27 çalışan karantinada
BURSA'nın İnegöl ilçesinde İŞKUR'da 9 memurun koronavirüs testi pozitif çıktı. Şubede çalışan 27 kişe karantinaya alınırken, Bursa merkez ve Gemlik'teki şubeler ise işlemlere yardımcı oluyor.Bursa'nın İnegöl ilçesinde, İŞ-KUR'da görev yapan 10 memur, yüksek ateş ve öksürük nedeniyle İnegöl Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Yapılan testler sonucunda 8 memurun koronavirüs testi pozitif çıktı. Daha sonrasında ise bu rakam 9'a yükseldi. Koronavirüs önlemleri kapsamında aralarında şube müdürü Ahmet Baştürk'ün de bulunduğu 27 çalışan, evlerine gönderilerek, 14 gün karantina altına alındı.
Baştürk 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, İŞ-KUR'da görev yapan 10 memur, yüksek ateş ve öksürük nedeniyle İnegöl Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Yapılan testler sonucunda 8 memurun koronavirüs testi pozitif çıktı. Daha sonrasında ise bu rakam 9'a yükseldi. Koronavirüs önlemleri kapsamında aralarında şube müdürü Ahmet Baştürk'ün de bulunduğu 27 çalışan, evlerine gönderilerek, 14 gün karantina altına alındı.
Baştürk 17.5.2020
İŞKUR İnegöl'de 8 memurun koronavirüs testi pozitif çıktı
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, İŞKUR'da görev yapan 10 memur yüksek ateş ve öksürük nedeniyle İnegöl Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Yapılan testler sonucunda 8 memurun koronavirüs testi pozitif çıktı. Koronavirüs önlemleri kapsamında aralarında şube müdürü Ahmet Baştürk'ün de bulunduğu şubede görevli 25 çalışan, evlerine gönderilerek 14 gün karantina altına alındı.
Baştürk 12.5.2020
"Borusan Müzik Evi"nin bu haftaki konukları: SO Duo
Borusan Klasik'in yeni başlayan programı "Borusan Müzik Evi"nin bu haftaki konukları Sumru Ağıryürüyen ve Orçun Baştürk.Topluluk isimleriyle SO Duo olan sanatçılar, 15 Mayıs saat 23.00'te dijital platformda yayın yapan Borusan Klasik radyo kanalında müzikseverlerle buluşacak.
Baştürk 12.5.2020
AVM'ler Sağlık Bakanlığını örnek aldı, "Hijyen ve Sağlık Kurulu" kurdu
İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, kamuoyundaki açılışa ilişkin eleştirileri anladıklarını belirterek, "Biz önlem tarafına inanılmaz ağırlık verdik.
Baştürk 12.5.2020
İsfanbul AVM, en yüksek önlemlerle kapılarını açtı
İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, İsfanbul AVM olarak yeni normalleşen süreç için hazırlıklarını eksiksiz olarak tamamladıklarını belirterek, hafta içi 11: 00-19: 00 saatlerinde hizmet vermek üzere kademeli olarak faaliyetlerine başladıklarını duyurdu.
Baştürk: 'Yaktın beni Kerem'Baştürk 4.5.2020
Baştürk 29.4.2020
Manisalı Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı
Alaşehir ilçesinde, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Kıbrıs gazisi Mehmet Baştürk'ün (66) cenazesi toprağa verildi.
Baştürk 29.4.2020
MANİSA Kıbrıs gazisi Mehmet Baştürk son yolculuğuna uğurlandı
Kıbrıs gazisi Mehmet Baştürk son yolculuğuna uğurlandıMANİSA'nın Alaşehir ilçesinde, kalp krizinden 66 yaşında yaşamını yitiren Kıbrıs gazisi Mehmet Baştürk, son yolculuğuna uğurlandı.
Şu an buradasınız: Baştürk Haberleri | Baştürk Haber - Haberler - Baştürk haberleri, son dakika baştürk haber ve gelişmeleri burada. Cem Yılmaz; Allah Sizi kahretsin ya!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 06:00:01. #1.14#
title