Baştan Aşşağı Seksi Görünmek İçin?

Baştan Aşşağı Seksi Görünmek İçin?

Seksi Bir Kadın Aslında Bakımlı Kadın Demektir. O Halde Hemen Şu Önerileri Uygulayın Ki, Durmadan En Seksi Kadın Seçilen Kimi Ünlü Kadınlardan Bir Farkınız Kalmasın.

Baştan Aşşağı Seksi Görünmek İçin?
10.01.2008 23:20 | Son Güncelleme: 10.01.2008 23:20

SEKSİ BİR KADIN ASLINDA BAKIMLI KADIN DEMEKTİR. O HALDE HEMEN ŞU ÖNERİLERİ UYGULAYIN Kİ, DURMADAN EN SEKSİ KADIN SEÇİLEN KİMİ ÜNLÜ KADINLARDAN BİR FARKINIZ KALMASIN.

DUDAKLAR İÇİN

Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi. İlk durumda kırmızının

teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün

ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten

sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

GÖĞÜSLER İÇİN

İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

SAÇLAR İÇİN

Saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak her zaman 'ışıltılı' görünebilirsiniz. Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

AYAKLAR İÇİN

Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe

görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

BOYUN İÇİN

Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen tem renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.

ELLER İÇİN

Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. Enteresan, ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title