Başkomiser Mustafa Başköy'ün Mutlu Günü

Başkomiser Mustafa Başköy'ün Mutlu Günü

Samsun Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü Trafik Düzenleme ve Denetleme Amiri Başkomiser Mustafa Başköy'ün Oğlu Fatih Başköy, Melahat Bülbül ile Dünya Evine Girdi.

Başkomiser Mustafa Başköy'ün Mutlu Günü

Samsun Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü Trafik Düzenleme ve Denetleme Amiri Başkomiser Mustafa Başköy'ün oğlu Fatih Başköy, Melahat Bülbül ile dünya evine girdi.

Anaket Sosyal Tesisleri'nde bu akşam düzenlenen düğün törenine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Samsun Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve polis memurları ile Başköy ve Bülbül ailesi katıldı. Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın kıydığı nikahta Emniyet Müdürü Mustafa İlhan damadın, Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım ise gelinin şahitliğini yaptı. Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, damat Fatih Başköy'ün 5. kuşaktan amcazade torununun torunu olduğunu belirtti. İlhan, "Yuvayı dişi kuş yapar" diyerek nikah defterini gelin Melahat Bülbül'e verdi. Düğün töreni sırasında damadın babası Başkomiser Mustafa Başköy'ün mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

(MAY-SA)

27.10.2007 20:56 TSİ