Haberler » Spor » Basketbolcular 23 Nisan Kutlamalarında Çocuklarla Bir Araya Geldi - Spor

Basketbolcular 23 Nisan Kutlamalarında Çocuklarla Bir Araya Geldi

Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlediği etkinlikte Galatasaray Medical Park basketbol takımının yıldız oyuncuları Ender Arslan, Preston Shumpert, Jaka Lakovic, Yasemen Saylar ve Ayşe...

Basketbolcular 23 Nisan Kutlamalarında Çocuklarla Bir Araya Geldi

Medical Park Hastanesi'nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlediği etkinlikte Medical Park basketbol takımının yıldız oyuncuları , Preston Shumpert, Jaka Lakovic, Yasemen Saylar ve Ayşe Cora geleceğin doktor adayları çocuklarla bir araya geldi.

Yıldız basketbolcuları başarı dileklerinin yazılı olduğu pankart eşliğinde karşılayan çocuklar, o güne özel doktor önlüğü giyip, steteskop takarak Galatasaraylı oyuncuları temsili muayene ettiler. Sporcularla çocukların eğlenceli anlar yaşadığı muayenenin ardından, Medical Park Bahçelievler Hastanesi Başhekimi Dr. Orçun Okur koltuğunu çocuklara bıraktı.

"ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN TEMİNATI"

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde çocuklarla bir araya gelmekten ötürü çok mutlu olduklarını ifade eden Galatasaraylı sporcular, çocuklarla birlikte çok keyifli anlar yaşadıklarını söylediler.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Genel Müdürü Mehmet Hızarcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, kendilerine bayram armağan edilen çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Medical Park Bahçelievler Hastanesi Başhekimi Dr. Orçun Okur ise "Geleceğimizin teminatı çocuklardır. Bugün burada geleceğin doktor adaylarını ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Çocuklar beni burada geçmişteki günlerime geri götürdüler. Onlar pırıl pırıl zihinleriyle geleceğimizin teminatı olacaklar. 23 Nisan'ların hep sağlıklı geçmesini temenni ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun." diye konuştu.

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluğa koşan Galatasaray Medical Park Erkek basketbol takımı oyuncularına gelecek maçlar için başarılar dileyen minikler, "Geleceğin Doktorları Galatasaray Medical Park'a Şampiyonluk Yolunda Başarılar Diler" yazılı basketbol topunu imzalayarak oyunculara hediye etti.

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler