Başkentte Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı

Başkentte Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı

Ankara'da Resmi Bir Kuruma Ait Servis Aracının Çarptığı Aileden Anne ve Baba, Ambulansla Hastaneye Kaldırılırken Yolda Hayatını Kaybetti. Ağır Yaralı Olan Çocukları İse Hastanede Tedavi Altına Alındı.

Başkentte Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı

Ankara'da resmi bir kuruma ait servis aracının çarptığı aileden anne ve baba, ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Ağır yaralı olan çocukları ise hastanede tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Keçiören'de akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Yunus Emre Caddesi üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen Ömer Aras, Serpil Aras ve Dilek Aras'a, resmi bir kuruma ait olduğu öğrenilen servis aracı çarptı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahalenin ardından yaralı anne Serpil Aras, baba Ömer Aras ve çocukları Dilek Aras, ambulanslarla Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) kaldırıldı. Anne Serpil Aras ve baba Ömer Aras, ambulansla hastaneye götürülürken sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. GATA'da tedavi altına alınan Dilek Aras'ın durumunun ağır olduğu öğrenilirken, servis aracının sürücüsü ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldü.

(TB-OK-Y)