Başkentte Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 1 Yaralı

Başkentte Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 1 Yaralı

Ankara'da aralarında husumet bulunan iki grup, araçlarıyla seyir halindeyken karşılaşınca birbirlerine ateş açtı. Çıkan çatışma sonunda 1 kişi öldü, 1 kişi ise yaralandı.

Başkentte aralarında husumet bulunan iki grubun araçlarıyla seyir halindeyken karşılaşması sonucu silahlı çatışma çıktı. Çatışma sonunda kurşun isabet eden otomobilde bulunan 1 kişi olay yerinde hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.

ARAÇLARIYLA SEYİR HALİNDEYKEN KARŞILAŞTILAR

Çankaya Kazım Özalp Mahallesi Filistin Caddesi'nde otomobilleriyle seyir halindeyken karşılaşan kişiler birbirlerine ateş açtı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Çatışma sırasında kurşun isabet eden otomobilde bulunan İsmail K. (40) olay yerinde yaşamını yitirdi.

3 ŞÜPHELİ OLAY YERİNDEN KAÇTI

Aynı araçta bulunan ve silahla vurularak yaralanan Selim D. de ambulansla Hacettepe Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Diğer otomobildeki üç şüpheli ise daha sonra olay yerinden kaçtı.

POLİSİN YAKALAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Çevrede güvenlik önlemi alan polis ekipleri caddeyi trafiğe kapatarak inceleme yaptı. İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan da olay yerinde incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı. Aralarında husumet bulunan tarafların, otomotiv sanayi şirketinde çalıştığı öğrenildi. Polisin şüphelilerin yakalanması için başlattığı çalışma sürüyor.