Başkentde Tarih Yazılmasına Sayılı Günler Kaldı! - Haberler
Haberi Paylaş

Başkentde Tarih Yazılmasına Sayılı Günler Kaldı!

Bültenler - Haberler | Güncel
Başkentde Tarih Yazılmasına Sayılı Günler Kaldı!

Dünyadaki En Uygun Fiyatlı Elton John Konserinde Biletler 50 Tl'den Başlıyor.

Londra'da 15 yaşında kurduğu Bluesology grubuyla müzik kariyerine başlayan Elton John, 1970'lerden günümüze 450 milyondan fazla satılan albümü ve 40 milyondan fazla satılan single'ı ile dünya çapında önemli bir hayran kitlesine sahip. Altı Grammy, bir Oscar, bir Tony Awards ve bir Golden Globe ödüllü "Sir" Elton John tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi ilk 50 müzik sanatçısından biri olarak gösterilmekte.

Dünya Turnesi kapsamında 21 ülkede 47 şehirde sahne alacak olan Efsane Sanatçı en son 10 yıl önce konser verdiği Türkiye'de bu kez iki şehirde hayranları ile buluşuyor.Elton John, 05 Temmuz'da İstanbul'da vereceği konserin ardında 06 Temmuz 2011 Çarşamba günü ise Ankara Arena'da Başkent tarihinin en büyük konserinde tarih yazacak.

Vokaliz Organizasyon'un ANGİAD işbirliği ile düzenlediği konser ERBAZLAR MOBİLYA, MEDICANA HASTANELERİ, DENGE EĞİTİM KURUMLARI, TRANSNET KURYE ve POWER FM sponsorluğunda gerçekleşiyor.Ankara'da 50 TL ile 200 TL arasında BILETIX'de satılan çok uygun fiyatlı biletler İstanbul'daki seyircileri bile Ankara'ya gelmeyi teşvik edecek gibi gözüküyor. 50 TL'lik öğrenci biletleri ise dünya turnesindeki en düşük fiyatlı Elton John konser bileti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500