Başkent'te Elektrik Kesintisi

Başkent'te Elektrik Kesintisi

Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 7-9 Nisan Tarihleri Arasında Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.

Başkent'te Elektrik Kesintisi

Dağıtım şebekelerinde önceden planlanan yıllık periyodik işletme, bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 7-9 Nisan tarihleri arasında Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, elektrik verilemeyecek yerler, gün ve saatleri şöyle:

Çankaya'da, 7-9 Nisan tarihleri 09.00-14.00 saatleri arasında; Kınıkaslan, Yavuz Kanat, Akçebaşı sokaklar, Şenol Caddesi, Alkut, Aysu, Ertuğran, Yeşil sokaklar ve civarları.

8 Nisan Salı günü, 09.00-11.00 saatleri arasında; Dikmen Caddesi Zerrin Sokak ve civarı.

Sincan'da, 7 Nisan Pazartesi günü 10.00-15.00 saatleri arasında; Tandoğan Mahallesi İnal Caddesi, Güler, Gürbüz, Güven ve Çilek sokaklar.

8-9 Nisan tarihlerinde, 10.00-15.00 saatleri arasında; Tandoğan Mahallesi Yaşar Kemal, Zirve, Zengin, Yunus, Yardımcı, Yüksel, Yerel, Yaren, Yeliz sokaklar, Buhara Caddesi'nin bir kısmı.

Akyurt'ta, 8 Nisan Salı günü 12.00-14.00 saatleri arasında; Akyurt İlçe Merkezi ve bağlı köyler, Nebay, Ar Tavuk, TTS, EOS, Karataş Cam, Tokur A.Ş, Yıldız İlhanlar, Numaş ve civarı.

Kaynak: AA