Başkent'te Artık Kazı Yapılamayacak - Haberler
Haberi Paylaş

Başkent'te Artık Kazı Yapılamayacak

Başkent'te Artık Kazı Yapılamayacak
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Ankara’da 3 Nisan’da başlayan kazı sezonunun, 31 Ekim Salı günü sona ermesiyle birlikte, acil durumlar ve arızalar dışında kazı yapılamayacak.

Ankara'da 3 Nisan'da başlayan kazı sezonunun, 31 Ekim Salı günü sona ermesiyle birlikte, acil durumlar ve arızalar dışında kazı yapılamayacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulu'nda, kazı sezonunun 31 Ekim'de sona ermesi kararlaştırıldı. Karar gereği, bu tarihten itibaren yeni sezona kadar acil durumlar ve arızalar dışında kazı yapılamayacak.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, 31 Ekim Salı günü itibariyle Ankara'da kazı yapılamayacağını belirterek, gezici ekiplerle denetimler yapılacağını, vatandaşların bu konuda şikayetlerini, Alo 153 No'lu Mavi Masa hattına bildirebileceğini kaydetti.

AYKOME, Başkent'te yol ve kaldırımların alt yapı kurumları tarafından tekrar tekrar kazılıp bozulmasını önlemek amacıyla kurum ve kuruluşlar arasında koordinasyon sağlıyor. - ANKARA

Başkent'te Artık Kazı Yapılamayacak

Başkent'te Artık Kazı Yapılamayacak

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Politika, Güncel, Haber

title