Başkan Uzun, Hangar Ayakkabı Fabrikası'nı Ziyaret Etti

Başkan Uzun, Hangar Ayakkabı Fabrikası'nı Ziyaret Etti

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, her hafta gerçekleştirdiği fabrika ziyaretleri kapsamında bu hafta Hangar Ayakkabı Fabrikası'nı ziyaret etti.

Başkan Uzun, Hangar Ayakkabı Fabrikası'nı Ziyaret Etti

Gerçekleştirdiği fabrika ziyaretlerine bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Hangar Ayakkabı Fabrikası'nı gezdi. Fabrikaya gelişinde Başkan Uzun'u, fabrika sahibi Alparslan Selçuk karşıladı.

Fabrika yemekhanesinde işçilerle öğle yemeği yiyen Başkan Uzun, yaptığı konuşmada Türkiye'nin çok büyük bir ülke olduğunu, dünyada teknoloji başta olmak üzere tüm gelişmelerin yakından takip edildiğini dile getirdi. Türkiye'deki iş gücünün, dünya ile yarışacak düzeyde kendisini geliştirmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan Uzun, bu anlamda kalifiye iş gücünün yetiştirilmesinin önemli olduğunu ifade etti.

Başkan Uzun daha sonra fabrikanın üretim yapılan bölümünü gezerek ayakkabı yapımı ile ilgili fabrika sahibi Selçuk'tan bilgi aldı. Personel alımında, Beylikdüzü Belediyesi Kariyer Bürosu'na iş aramak için başvuru yapanların da değerlendirilmesini isteyen Başkan Uzun, fabrika sahibi Selçuk`a bölge halkına iş sahası oluşturdukları için de teşekkür etti.