Başkan, "Tesisleşmede Hız Kesmeyeceğiz"

Başkan, "Tesisleşmede Hız Kesmeyeceğiz"

Başkan, 'Tesisleşmede Hız Kesmeyeceğiz'
Bültenler - Haberler | Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yapımına başlanan Doğantepe Futbol Sahası çalışmalarını yerinde inceledi.

Amatör spora her fırsatta destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Doğantepe'de yapımına başlanan futbol sahasının çalışmalarını yerinde inceledi. Zemin çalışmalarının yapıldığı tesis hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu'na, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu burada yaptığı açıklamada, "Kocaeli'de tesisleşme noktasında hız kesmeyeceğiz. Sporun her dalında hizmet vereceğiz ve gençlerimizin spor yapabilmesi için tesisler yapacağız" dedi.

"GELECEĞİN SAHİPLERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Doğantepe Futbol Sahası inceleme sonrası çocuklarımızın sporu sevmesi ve spor yapma alışkanlıkları kazanması için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Geleceğin sahibi olan gençlerimizin, duygusal ve bedensel gelişimlerini sağlayan, sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için, elimizdeki her imkânı kullanıyoruz. Gençliğe ve çocuklara yapılan yatırım, geleceğe yapılan en sağlıklı yatırımdır anlayışı ile çalışıyoruz. Alanı müsait okullara kapalı spor salonu inşa ediyoruz, edeceğiz. Yeter ki gençlerimiz kötü alışkanlıklarından uzak dursunlar" ifadelerini kullandı.

"GENÇLİK ENERJİLERİNİ DOĞRU YERDE KULLANSIN"

Gençlerimizin ve çocuklarımızın arzu edilmeyen yerlere gitmesini istemediğini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, "Gençlik enerjilerini güzel yerlerde kullansın, akranlarına ve küçüklere iyi örnek olsunlar istiyoruz. Takım arkadaşlarıyla birlikte zafere koşsunlar. Kendilerini bedenen ve ruhen geliştirsinler. Tesisleşmenin yanı sıra her isteyen okula masa tenisi seti de hediye ediyoruz. Gençlerimizin hem ruhsal, hem de fiziksel gelişimine katkıda bulunmuş oluyoruz. Her ilçeye spor salonları, yarı olimpik yüzme havuzları yapıyoruz ve yapacağız" şeklinde konuştu.​

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title