Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Habermetre - Haberler | Yaşam

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, sanayi sitesini ziyaret etti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, sanayi sitesini ziyaret etti. Esnafların sorunlarını yerinde gören Başkan Tavlı, sanayi sitesinin sorunlarının ortak akılla, el birliğiyle çözüme kavuşturulması için gayret göstereceklerini söyledi.

Ünye Sanayi Sitesi'ni ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, esnaflara işlerinde kolaylıklar dileyerek sorunlarını yerinde dinledi.

Başkan Tavlı'ya ziyareti sırasında AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Sanayi Sitesi Başkanı Ali Özkan, AK Parti ilçe yönetim kurulu ve meclis üyeleri eşlik etti.

-Çalışanlara kolaylıklar diledi-

Esnafın ilçe ekonomisinin can damarı olduğunu ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

"Esnaflarımızın yaptıkları işleri yerinde gördük. Çay sohbetlerine de misafir olarak esnaflarımızın taleplerine hızlı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın, esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Sıkıntıları, sorunları dinledik. Esnaflarımız pandemi nedeniyle sıkıntılı günler geçirseler de ellerinde geleni yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışıyorlar. Elbette sıkıntılı günler yaşadık. Bu süreç tam olarak atlatılmış değil ama iyiye doğru bir gidiş var. İnşallah bu zor süreci kurallar çerçevesinde atlatacağız. Esnaflarımızın sanayi sitesinin çeşitli sıkıntılarıyla ilgili talepleri oldu. Bu bölgede iyileştirme yapılmasıyla ilgili çalışma yapılacağını kendilerine ilettik. Sıkıntılarını ortak akıl yöntemiyle çözmek için gayret göstereceğiz. Belediye olarak her daim yanlarındayız. Sağ olsunlar bizleri güler yüzle karşıladılar. Yoğun ve ağır iş tempolarına karşın güler yüzlerini eksik etmiyorlar. Sıcak karşılamaları için kendilerine teşekkür ediyorum. "

Ziyaret ettiği esnaflardan çalışmaları hakkında bilgi alan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, esnaflara bol kazançlar ve hayırlı işler temennisinde bulunurken, esnaflarda Başkan Tavlı'ya ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Başkan Tavlı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Kaynak: Habermetre

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title