Başkan Mustafa Cengiz'in Basın Toplantısını Dinleyen Fatih Terim, Çileden Çıktı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz'in basın toplantısındaki ifadeleri nedeniyle çileden çıktı: Başkan bile beni savunmuyor. Her şeyle tek başıma savaşamam.

Galatasaray'da olaylı Fenerbahçe derbisinin olumsuz etkileri sürüyor... Sarı-Lacivertli kulüpten Fatih Terim hakkında yapılan "kabadayı" açıklaması yeni bir krizin fitilini ateşledi. Önceki gün basın toplantısı düzenleyen Başkan Mustafa Cengiz'in, "Fenerbahçe'nin Fatih Terim'e kabadayı demesine yanıtınız olacak mı?" sorusuna "Susma hakkımı kullanmak istiyorum" yanıtını vermesi ortalığı karıştırdı.

ÇEVRESİNE DERT YANDI: BAŞKAN BİLE BENİ SAVUNMUYOR

Bu yanıta çok içerleyen Fatih Terim'in yakın çevresine "Başkan bile benim hakkımı savunmuyor. Her şeyle tek başıma savaşamam" ifadesini kullandığı öğrenildi. Bu sözlerin Mustafa Cengiz'in kulağına gitmesi sonrası basın toplantısından 2 saat sonra "Görülen lüzum üzerine" başlığı altında bir video yayınlandı. Videoda Başkan Cengiz'in Schalke karşılaşması öncesi yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye verdiği 'kabadayı' yanıtı yer aldı.

KRİZ YOLDA

Ancak bu hamle de Terim'i yumuşatmaya yetmedi. Cengiz'in "Terim bir marka ancak Galatasaray daha büyük" demesi de yeni bir gerilimin habercisi olarak yorumlanmıştı.

(Takvim)

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.